fb
Özel Mini Mini Anaokulu

Özel Mini Mini Anaokulu

0 212 963 2078
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 13:30/18:30

Özel Mini Mini Anaokulu Hakkında

İki katlı müstakil bir binadan oluşan kapalı alanı 600 metrekare, bahçesi 500 metrekare büyüklüğünde olan ve İstanbul Sarıyer’ de bulunan Özel Mini Mini Anaokulu 'nun bahçesinde, oyun parkı, meyve ağaçları, evcil hayvanların bulunduğu barınak, tarım uygulama bahçesi bulunmaktadır. Okulun bahçesinde yer alan ve çocukların doğal bir ortamda bulunmalarını sağlayan bu alanlar sayesinde, çocuklar toprakla uğraşabilmekte, doğal çim zeminde oynayabilmekte ve hayvan sevgisini yaşayabilmektedirler. Okulun kapalı alanında, oyun alanları, etkinlik köşeleri, uyku odası, yemekhane, revir gibi çocukların ihtiyaçlarına özel alanlar bulunmaktadır. Okulun çalışma saatleri sabah 07:30 ile akşam 17:00 saatleri arasındadır. Sınıfların mevcutları 15 kişi olup, çok kalabalık olmayan sınıfta öğretmenler çocuklar ile rahat iletişim kurabilmektedir. Özel Mini Mini Anaokulu 3-6 yaş aralığındaki çocukları kabul etmektedir. 3-4 yaş gurubuna özel uyku odası bulunan okulun tamamında çocukların konforunun ön planda tutulduğu görülmektedir. Hijyenik koşulların eksiksiz olarak sağlandığı okulda, yemekhanede de sağlıklı beslenmeye yönelik hazırlanmış olan aylık yemek programları itina ile hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. Okulun içerisinde çocukların kullandığı tüm malzemelerin onların sağlığına zarar vermeyecek standartlarda olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Masa ve sandalyeler doğal ahşap malzemeden yapılmıştır. Halı ve yumuşak zeminlerde kullanılan malzemelerin antibakteriyel ve toz tutmayan özellikte olmalarına dikkat edilmiştir. Özel Mini Mini Anaokulu servisleri, çocukların kullanımına yönelik olacak şekilde tasarlanmış olup, kanun ve yönetmeliklere uygundur. Okul servislerinde, servis öğretmeni ve öğrenciler dışında kimse yolculuk yapmamaktadır. Okul içerisinde ve bahçede çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamak amacıyla özel güvenlik sistemleri kurulmuştur. Okulda 5-6 yaş gurubuna özel ilkokula hazırlık branş dersleri bulunmaktadır. Bu derslerde çocukların fen, matematik, fizik gibi branş dersleri ile ilgili bilgileri etkinlikler ve oyunlarla öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okulda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce dersleri gün içerisinde kendi saatinde çocuklara verilmekle birlikte, pek çok etkinlikte İngilizceye yer verilmeye devam edilmektedir. Okulda yaz okulu uygulaması da bulunmakta olup, 12 ay hizmet veren bir okuldur. Drama ve görsel sanatlar etkinlikleri ile çocukların sanatsal faaliyetlerle ilgilenmelerine imkan sağlanmaktadır. Görerek öğrenmenin çocuklar üzerinde başarılı olduğunun bilincinde olan okulda gezi etkinliklerine özellikle önem verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • M. C.

  3 buçuk yaşında olan kızımın daha önce gitmiş olduğu kreşte uyum sorunu yaşamış olmasindan dolayi yeni bir okul arayisina geçtiğimizde buradan mini mini ana okulunu görüp görüşmeye gittiğimde başta okul kurucusu Berna hanım olmak üzere inanılmaz sıcak ve samimi bir ortamla karşılaştım. Kızım çok sevdi ,o kresten korkan okula gidecek diye her akşam aglayan çocuk gitti yerine okulunu çok seven hergun gitmek için can atan bir çocuk geldi. Hem Berna hanımi hem öğretmenimiz Burcu hanımi ve kreşte bulunan diğer öğretmenlerimizi çok seviyoruz. İlgi ve alakaları sayesinde kızımın daha mutlu bir çocuk haline gelmesine bukadar kısa bir sürede olanak sağladıkları için çok teşekkür ediyorum kendi adıma.

 • B. Ö.

  Benimde kızımın ilk senesi basta burcu ogretmenimiz ve berna hanim olmak uzere hepsine ilgilerinden dolayi tesekkur ediyirum.Gozunuz kapali olarak verebileceginiz bir yer.

 • N. G.

  Basta okul kurucusu Berna hanım inanılmaz pozitif ve çok samimi ,sııf öğretmenimiZ Burcu hanımise cok tatlı cocuklarını çok seviyor ,bunuda öğrencilerine yansıtıyor.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM .Gözünüz kapalı yavrularınızı kayıt yaptırabilrsiniz.İnanın cocuklar kendi evleri gibi huzurlu ve mutlular.Ben 3 yaşımdakı kızımda ilk yuvamız olduğu halde bunu hissettim.Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

 • S. E.

  bu bölgeye yeni taşındığımız için okulları pek bilmiyorduk çok fazla araştırmaya da fırsatımız olmadı. Bu okula yakın diye gönderdik kızımızı. İyi ki de bu okulu seçmişiz şanslıymışız. Eğitimi çok iyi yeni bir şehre, yeni arkadaşlara alışmakta zorlanacak diye çok korkmuştuk. Düşündüğümüz gibi olmadı hemen alıştı ve uyum sağladı. öğretmenlerinin bu konudaki emeğini görmezden gelemeyiz. Hepsine emekleri için teşekkürler.

 • İ. Ç.

  Sıcacık bir aile ortamı var kızımın ikinci evi oldu diyebilirim. öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seviyor. Dersler oyunlarla, eğlenceli bir şekilde işleniyor. Dil eğitimi de oldukça iyi. Daha çok konuşma üzerine. Yemekleri de oldukça sağlıklı ve güzel her şeyi yemeyen kızım bile şikayet etmiyor.

 • Ş. A.

  Öğrencilerin doğayla iç içe olmasını sağlıyorlar. Çevreye duyarlılık ve doğa sevgisi aşılanıyor branş dersleri kadar önemli bir konu bence. Öğretmenleri çok ilgili sadece derslerde değil gezilerde ve sosyal etkinliklerde de her öğrenciyle tek tek ilgileniyorlar.

 • N. T.

  Çocuklarımıza gerçekten değer veriyorlar. Hoca kadrosu çok iyi. Sevimli tatlı bir okul daha ne olsun

 • M. A.

  Çocuklar çok iyi anlaştılar emeği geçen bütün hocalara çok teşekkür ediyorum, yüreğinize sağlık

"Özel Mini Mini Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mini Mini Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Karakol Sokak No:6 Sarıyer İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum