fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mini Mini Anaokulu

Özel Mini Mini Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 13:30/18:30

Özel Mini Mini Anaokulu Hakkında

İki katlı müstakil bir binadan oluşan kapalı alanı 600 metrekare, bahçesi 500 metrekare büyüklüğünde olan ve İstanbul Sarıyer’ de bulunan Özel Mini Mini Anaokulu 'nun bahçesinde, oyun parkı, meyve ağaçları, evcil hayvanların bulunduğu barınak, tarım uygulama bahçesi bulunmaktadır. Okulun bahçesinde yer alan ve çocukların doğal bir ortamda bulunmalarını sağlayan bu alanlar sayesinde, çocuklar toprakla uğraşabilmekte, doğal çim zeminde oynayabilmekte ve hayvan sevgisini yaşayabilmektedirler. Okulun kapalı alanında, oyun alanları, etkinlik köşeleri, uyku odası, yemekhane gibi çocukların ihtiyaçlarına özel alanlar bulunmaktadır. Okulun çalışma saatleri sabah 07:30 ile akşam 18:00 saatleri arasındadır. Sınıfların mevcutları 15 kişi olup, çok kalabalık olmayan sınıfta öğretmenler çocuklar ile rahat iletişim kurabilmektedir. Özel Mini Mini Anaokulu 2-6 yaş aralığındaki çocukları kabul etmektedir. Özel uyku odası bulunan okulun tamamında çocukların konforunun ön planda tutulduğu görülmektedir. Hijyenik koşulların eksiksiz olarak sağlandığı okulda, yemekhanede de sağlıklı beslenmeye yönelik hazırlanmış olan aylık yemek programları itina ile hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. Okulun içerisinde çocukların kullandığı tüm malzemelerin onların sağlığına zarar vermeyecek standartlarda olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Masa ve sandalyeler doğal ahşap malzemeden yapılmıştır. Halı ve yumuşak zeminlerde kullanılan malzemelerin antibakteriyel ve toz tutmayan özellikte olmalarına dikkat edilmiştir. Özel Mini Mini Anaokulu servisleri, çocukların kullanımına yönelik olacak şekilde tasarlanmış olup, kanun ve yönetmeliklere uygundur. Okul servislerinde, servis öğretmeni ve öğrenciler dışında kimse yolculuk yapmamaktadır. Okul içerisinde ve bahçede çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamak amacıyla özel güvenlik sistemleri kurulmuştur. Okulda 5-6 yaş gurubuna özel ilkokula hazırlık branş dersleri bulunmaktadır. Bu derslerde çocukların okuma yazmaya hazırlık ,fen, matematik gibi branş dersleri ile ilgili bilgiler etkinlikler ve oyunlarla öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okulda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce dersleri gün içerisinde kendi saatinde çocuklara verilmekle birlikte, pek çok etkinlikte İngilizceye yer verilmeye devam edilmektedir. Okulda yaz okulu uygulaması da bulunmakta olup, 12 ay hizmet veren bir okuldur. Ayrıca Kodlama,Robotik,Akıl ve zeka oyunları,Drama,Bale,Jimnastik ve Dans kulüpleri ile çocukların sanatsal ve fiziksel faaliyetlerle ilgilenmelerine imkan sağlanmaktadır. Görerek öğrenmenin çocuklar üzerinde başarılı olduğunun bilincinde olan okulda gezi etkinliklerine özellikle önem verilmektedir.

Yorumlar (9)

 • TY

  Pandemi döneminde Sarıyere taşındığımızda 2 yaşındaki oğlumu gözüm arkada kalmadan verebileceğim bir anaokulu arayışına girdik. Mini mini kurucusu Berna Hanım ile görüştüğümde doğru adreste olduğumu anladım. Hele bir de öğretmenimiz Elif Hanımla tanıştışımda, alışma sürecinde oğlumla olan iletişimini gördüğümde yavrumu gönül rahatlığıyla anaokuluna verdim. Burcu ve Huriye öğretmenlerimiz de sevgi ve ilgilerini hiç eksik etmediler. Mini mini anaokulunda uzun yıllar sağlıkla bir arada kalmak dileğindeyim.

 • MC

  3 buçuk yaşında olan kızımın daha önce gitmiş olduğu kreşte uyum sorunu yaşamış olmasindan dolayi yeni bir okul arayisina geçtiğimizde buradan mini mini ana okulunu görüp görüşmeye gittiğimde başta okul kurucusu Berna hanım olmak üzere inanılmaz sıcak ve samimi bir ortamla karşılaştım. Kızım çok sevdi ,o kresten korkan okula gidecek diye her akşam aglayan çocuk gitti yerine okulunu çok seven hergun gitmek için can atan bir çocuk geldi. Hem Berna hanımi hem öğretmenimiz Burcu hanımi ve kreşte bulunan diğer öğretmenlerimizi çok seviyoruz. İlgi ve alakaları sayesinde kızımın daha mutlu bir çocuk haline gelmesine bukadar kısa bir sürede olanak sağladıkları için çok teşekkür ediyorum kendi adıma.

 • Benimde kızımın ilk senesi basta burcu ogretmenimiz ve berna hanim olmak uzere hepsine ilgilerinden dolayi tesekkur ediyirum.Gozunuz kapali olarak verebileceginiz bir yer.

 • NG

  Basta okul kurucusu Berna hanım inanılmaz pozitif ve çok samimi ,sııf öğretmenimiZ Burcu hanımise cok tatlı cocuklarını çok seviyor ,bunuda öğrencilerine yansıtıyor.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM .Gözünüz kapalı yavrularınızı kayıt yaptırabilrsiniz.İnanın cocuklar kendi evleri gibi huzurlu ve mutlular.Ben 3 yaşımdakı kızımda ilk yuvamız olduğu halde bunu hissettim.Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

 • SE

  bu bölgeye yeni taşındığımız için okulları pek bilmiyorduk çok fazla araştırmaya da fırsatımız olmadı. Bu okula yakın diye gönderdik kızımızı. İyi ki de bu okulu seçmişiz şanslıymışız. Eğitimi çok iyi yeni bir şehre, yeni arkadaşlara alışmakta zorlanacak diye çok korkmuştuk. Düşündüğümüz gibi olmadı hemen alıştı ve uyum sağladı. öğretmenlerinin bu konudaki emeğini görmezden gelemeyiz. Hepsine emekleri için teşekkürler.

 • İÇ

  Sıcacık bir aile ortamı var kızımın ikinci evi oldu diyebilirim. öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seviyor. Dersler oyunlarla, eğlenceli bir şekilde işleniyor. Dil eğitimi de oldukça iyi. Daha çok konuşma üzerine. Yemekleri de oldukça sağlıklı ve güzel her şeyi yemeyen kızım bile şikayet etmiyor.

 • ŞA

  Öğrencilerin doğayla iç içe olmasını sağlıyorlar. Çevreye duyarlılık ve doğa sevgisi aşılanıyor branş dersleri kadar önemli bir konu bence. Öğretmenleri çok ilgili sadece derslerde değil gezilerde ve sosyal etkinliklerde de her öğrenciyle tek tek ilgileniyorlar.

 • NT

  Çocuklarımıza gerçekten değer veriyorlar. Hoca kadrosu çok iyi. Sevimli tatlı bir okul daha ne olsun

 • MA

  Çocuklar çok iyi anlaştılar emeği geçen bütün hocalara çok teşekkür ediyorum, yüreğinize sağlık

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mini Mini Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Karakol Sokak No:6 Sarıyer İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum