fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mini Renk Anaokulu

Özel Mini Renk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Mini Renk Anaokulu Hakkında

Eğitim sistemimiz, sorgulayıcı öğretim yaklaşımlarını bir araya getiren yaş ve gelişim özelliklerine uygun karma bir programdır. Mini Renk Anaokulları’nda; Reggio Emilia, Proje Yaklaşımı, Sanat Temelli Öğrenme ve Beyin Temelli Öğrenme eğitim yaklaşımlarından yöntemler sentezlenerek uzman pedagoglar, psikologlar ve eğitimciler tarafından güncellenen “karma sistemimiz” ile öğrencilerimizin sıkılmadan yaratıcılıklarını orataya çıkarmaları, özgüvenlerini pekiştirmeleri, sosyalleşmeleri ve sorumluluk almaları hedeflenmiştir. Tüm bu öğrenmeler çocuk olmanın doğasına uygun olarak yaşa uygun şekilde oyun ve eğlence ile verilmektedir. Anaokullarımızın tümünde geniş bahçelerimiz ve açık oyun alanlarımız mevcuttur. Çocuklarımızın hava koşullarına uygun giyinmesini sağlayarak eğitim ve oyun etkinliklerimiz yaz-kış bahçeye taşınmaktadır. -Öğretmenlerimizin; Tümü üniversite mezunudur İlk Yardım Sertifikası’na sahiptir. Yıl boyunca gerekli yetkinlikleri sağlamaları amacıyla çocuk psikolojisi ve gelişimi üzerine eğitimler almaya devam etmektedirler. İngilizce dersleri sürekli olarak Native İngilizce Öğretmenler tarafından verilmektedir. -Psikolog ve Pedagog Ekibimiz: Okullarımızda tam zamanlı 6 psikologumuz, pedagogumuz ve oyun terapistimiz bulunmaktadır. Psikologlarımız tarafından çocuklarımızın ailelerine Aile Danışmanlığı verilmektedir. Yıl boyu gelişim tarama takip programı ve psikolojik testler uygulanarak çocuklarımızın gelişimi sistematik olarak takip edilmekte ve ayrıca desteklenmektedir. -Branş Derslerimiz: Bale Çocuk Yogası Robotik Kodlama Müzik / Ritim Perküsyon ve Melodica Masal Atölyesi Zumba Kids Drama

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar

 • Tüm calısanların ögrencilerine bir ana şefkati ile yaklaşımları cok hoşumuza gitti.Bu kuruma çocuğumu emanet ettigimde gözüm arkada asla kalmıyor. Çok teşekkürler mini renk anaokuluna .

 • my

  Okul çok iyi oyun alanı ve sınıflar oldukça geniş. Öğretmenleri çok ilgili ve tecrübeli. Her şeyiyle mükemmel oldukça memnunuz.Okul gayet güzel olumsuz bir görüşüm bulunmamaktadır.

 • Herkesin çocuğunu güvenle yerleştirebileceği bir kurum. Çok memnunuz ve çalışan herkese ilgileri için çok teşekkür ederiz.

 • H

  Okulun oyun olanları çok iyi,eğitimi çok iyi ,mükemmel bir okul tüm çocuklara ilerdeki hedeflerinde başarılar dilerim.

 • ÇOCUGUM MİNİRENK ANAOKULU ŞERİFALİ ŞUBESİNE GİDİYOR. HARİKA BİR YER ÇOK GÜVENİLİR ÖĞRETMENLERİ MÜKEMMEL ÇOK MEMNUNUZOLUMSUZ HİÇ BİR ŞEY İLE KARŞILAŞMADIM HERŞEY MÜKEMMEL

 • SK

  Merhaba Gerçekten sevgi dolu kaliteli bir okul.Kızım çok mutlu en önemlisi bu :) etkinlikler ve kızımdaki gelişim benide çok memnun ediyor. Mutlaka tavsiye ediyorum.

 • su

  Arkadaşlarımın eşlerinden aldığımız bilgi doğrultusunda anaokulunu detaylı bir şekilde araştırdık. Araştırmalar sonucu ailece kaydımızı yaptırdık. Okuldan çok memnunuz, sınıf öğretmenimiz ve tüm çalışanlar çok ilgili, sürekli iletişim halindeyiz. Yorumlamamın sebebi herhangi bir ürün satın almak yerine söz konusu evlatlarımız olduğu için gönül rahatlığı ile çocuğunuzu anaokuluna güvenle kayıt yaptırabilirsiniz.

 • fs

  kesinlikle harika bir okul. güvenli hijyenik sağlıklı yiyecekler bahçesi etkinlikleri çok memnun kalıyoruz. çok teşekkürler.emeğinize sağlık

 • ss

  mükemmel bir okul . kızımı güvenle bırakıyorum. kızım okulunda çok mutlu. hergün yeni bir bilgi ile eve dönüyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. öğretmenler okul müdürü hepsi çok ilgililer. Teşekkürler Mini Renk Anaokulu:)

 • HK

  Her anlamda çok güzel bir okul. Butik diyebileceğimiz tarzda çok kalabalık değil. Oğlum burada çok mutlu oldu. Öğretmenler çok ilgiliydi sağ olsunlar. Zaten sonuçlarını yıl sonu gösterisinde aldık. Çok başarılıydılar. Herkese tavsiye ederim ben çok memnun kaldım.

 • Her şey çok güzel hocalar sınıflar oyun alanları sosyal aktivitelerde çok çeşitli tüm bunların yanında çocuklara disiplinli ve düzenli olmayı ögretiyolar

 • BA

  Okul çok iyi oyun alanı ve sınıflar çok geniş diger okullar gibi çocuklar üst üste degil hocalarda çok tecrübeli ve enerjik çocugumda bizde mutluyuz

 • Veli

  Aktif bir programa sahipler. Çocuklarımız mutlu, biz de memnunuz :) Kesinlikle bol bol etkinlik düzenliyorlar bu çok güzel ve bizlerin de fikirlerini de alıyorlar veliler olarak. Bol bol güzellikler diliyorum hem öğretmenlerimiz hem de minik tırtıllarımız için :))

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mini Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Mahallesi, Elalmış Caddesi, Cahit Sıtkı Sokak, No:26, Dudullu/ümraniye/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum