fb
Özel Mini Renk Anaokulu

Özel Mini Renk Anaokulu

0 216 706 6884
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Mini Renk Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye 'de bulunan Özel Mini Renk Anaokulu öğrencilerin öğrenmenin yollarını keşfetmelerini sağlamak, ömür boyu eğitime istekli olmalarına yardımcı olmak ve başarılı olmaları için proje tabanlı ve bilimsel çalışmalara yönelik bir eğitim sistemi kullanılmaktadır. Okul içerisinde sınıflar sanat temelli öğrenmeye hazır bir şekilde düzenlenmiştir. Eğitim sistemi sorgulayıcı öğretim sistemlerinin bir araya getiren yaş ve gelişim özelliklerine uygun olarak hazırlanmıştır. Okulun branş eğitimleri bale ve modern dans eğitimleri, İngilizce, yaratıcı drama, müzik ve ORFF çalışmaları, fen ve doğa çalışmaları, görsel sanatlar ve el sanatları, yüzme eğitimleri ve okuma ve yazmaya hazırlık çalışmalarıdır. Sanatsal derslerle çocukların yaratıcılığını arttırmayı ve yeteneklerini keşfettirmeyi, kültürel birikim edinmelerini sağlanmaktadır. Okul rehberlik hizmeti vermekte olup rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin esası, problem ortaya çıkmadan önlemektir. Bunun için çocuklar derslerde ve oyun oynarken gözlemlenir. Yapılan gözlemler düzenli bir şekilde öğretmenler ve velilere bildirilir. Gerektiğinde hem öğrencilere hem de velilere danışmanlık yapılır. Okulda hijyene önem verilmekte olup Nano Hijyen Silperox uygulaması kullanılarak tüm bakteri ve virüslere karşı savunma sağlanır. Nano Hijyen Silperox uygulamasıyla sınıflar 5 dakika içinde temizlenerek 3 ay boyunca hijyenik kalır böylece hastalıkların sık görüldüğü dönemlerde dersler aksamadan devam ettirilir. Öğrencinin fiziksel ve sağlık durumlarıyla ilgili her türlü bilgi okul yönetimi tarafından izlenmektedir. Okul personeli her yıl ilkyardım eğitimine tabi tutulur ve okulda çalışan her personelin İlkyardım Sertifikası bulunmaktadır. Bütün öğrenciler iş yeri sigortası kapsamında okul içi kazalara karşı sigortalıdır. Okulda güvenlik önlemleri alınmış olup 13 güvenlik kamerası bulunmakta ve 24 saat izlenmektedir. Okul bahçesinde çevre ve okul içi sınıf düzenleri , kalorifer korumalıkları ve merdiven kapıları çocukların güvenle vakit geçirebilmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Öğrenci servisleri, teknik açıdan kusursuz, periyodik bakımları yapılmış, tam donanımlı araçlardır. Tüm servis araçlarında emniyet kemeri uygulaması zorunludur.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Beden Eğitimi
Taekwondo

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • e. ç.

  Her şey çok güzel hocalar sınıflar oyun alanları sosyal aktivitelerde çok çeşitli tüm bunların yanında çocuklara disiplinli ve düzenli olmayı ögretiyolar

 • B. A.

  Okul çok iyi oyun alanı ve sınıflar çok geniş diger okullar gibi çocuklar üst üste degil hocalarda çok tecrübeli ve enerjik çocugumda bizde mutluyuz

 • Veli

  Aktif bir programa sahipler. Çocuklarımız mutlu, biz de memnunuz :) Kesinlikle bol bol etkinlik düzenliyorlar bu çok güzel ve bizlerin de fikirlerini de alıyorlar veliler olarak. Bol bol güzellikler diliyorum hem öğretmenlerimiz hem de minik tırtıllarımız için :))

"Özel Mini Renk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mini Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Mahallesi, Elalmış Caddesi, Cahit Sıtkı Sokak, No:26, Dudullu/ümraniye/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum