fb
Özel Mini Renk Anaokulu

Özel Mini Renk Anaokulu

0 216 706 6884
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Mini Renk Anaokulu Hakkında

Eğitim sistemimiz, sorgulayıcı öğretim yaklaşımlarını bir araya getiren yaş ve gelişim özelliklerine uygun karma bir programdır. Mini Renk Anaokulları’nda; Reggio Emilia, Proje Yaklaşımı, Sanat Temelli Öğrenme ve Beyin Temelli Öğrenme eğitim yaklaşımlarından yöntemler sentezlenerek uzman pedagoglar, psikologlar ve eğitimciler tarafından güncellenen “karma sistemimiz” ile öğrencilerimizin sıkılmadan yaratıcılıklarını orataya çıkarmaları, özgüvenlerini pekiştirmeleri, sosyalleşmeleri ve sorumluluk almaları hedeflenmiştir. Tüm bu öğrenmeler çocuk olmanın doğasına uygun olarak yaşa uygun şekilde oyun ve eğlence ile verilmektedir.
Anaokullarımızın tümünde geniş bahçelerimiz ve açık oyun alanlarımız mevcuttur. Çocuklarımızın hava koşullarına uygun giyinmesini sağlayarak eğitim ve oyun etkinliklerimiz yaz-kış bahçeye taşınmaktadır.

-Öğretmenlerimizin;
Tümü üniversite mezunudur
İlk Yardım Sertifikası’na sahiptir.
Yıl boyunca gerekli yetkinlikleri sağlamaları amacıyla çocuk psikolojisi ve gelişimi üzerine eğitimler almaya devam etmektedirler.
İngilizce dersleri sürekli olarak Native İngilizce Öğretmenler tarafından verilmektedir.

-Psikolog ve Pedagog Ekibimiz:
Okullarımızda tam zamanlı 6 psikologumuz, pedagogumuz ve oyun terapistimiz bulunmaktadır.
Psikologlarımız tarafından çocuklarımızın ailelerine Aile Danışmanlığı verilmektedir.
Yıl boyu gelişim tarama takip programı ve psikolojik testler uygulanarak çocuklarımızın gelişimi sistematik olarak takip edilmekte ve ayrıca desteklenmektedir.

-Branş Derslerimiz:
Bale
Çocuk Yogası
Robotik Kodlama
Müzik / Ritim
Perküsyon ve Melodica
Masal Atölyesi
Zumba Kids
Drama

Duyurular ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Beden Eğitimi
Taekwondo

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • M. ç.

  Tüm calısanların ögrencilerine bir ana şefkati ile yaklaşımları cok hoşumuza gitti.Bu kuruma çocuğumu emanet ettigimde gözüm arkada asla kalmıyor. Çok teşekkürler mini renk anaokuluna .

 • m. y.

  Okul çok iyi oyun alanı ve sınıflar oldukça geniş. Öğretmenleri çok ilgili ve tecrübeli. Her şeyiyle mükemmel oldukça memnunuz.Okul gayet güzel olumsuz bir görüşüm bulunmamaktadır.

 • E. Ç.

  Herkesin çocuğunu güvenle yerleştirebileceği bir kurum. Çok memnunuz ve çalışan herkese ilgileri için çok teşekkür ederiz.

 • H.

  Okulun oyun olanları çok iyi,eğitimi çok iyi ,mükemmel bir okul tüm çocuklara ilerdeki hedeflerinde başarılar dilerim.

 • K. İ.

  ÇOCUGUM MİNİRENK ANAOKULU ŞERİFALİ ŞUBESİNE GİDİYOR. HARİKA BİR YER ÇOK GÜVENİLİR ÖĞRETMENLERİ MÜKEMMEL ÇOK MEMNUNUZOLUMSUZ HİÇ BİR ŞEY İLE KARŞILAŞMADIM HERŞEY MÜKEMMEL

 • S. K.

  Merhaba Gerçekten sevgi dolu kaliteli bir okul.Kızım çok mutlu en önemlisi bu :) etkinlikler ve kızımdaki gelişim benide çok memnun ediyor. Mutlaka tavsiye ediyorum.

 • s. u.

  Arkadaşlarımın eşlerinden aldığımız bilgi doğrultusunda anaokulunu detaylı bir şekilde araştırdık. Araştırmalar sonucu ailece kaydımızı yaptırdık. Okuldan çok memnunuz, sınıf öğretmenimiz ve tüm çalışanlar çok ilgili, sürekli iletişim halindeyiz. Yorumlamamın sebebi herhangi bir ürün satın almak yerine söz konusu evlatlarımız olduğu için gönül rahatlığı ile çocuğunuzu anaokuluna güvenle kayıt yaptırabilirsiniz.

 • f. s.

  kesinlikle harika bir okul. güvenli hijyenik sağlıklı yiyecekler bahçesi etkinlikleri çok memnun kalıyoruz. çok teşekkürler.emeğinize sağlık

 • s. s.

  mükemmel bir okul . kızımı güvenle bırakıyorum. kızım okulunda çok mutlu. hergün yeni bir bilgi ile eve dönüyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. öğretmenler okul müdürü hepsi çok ilgililer. Teşekkürler Mini Renk Anaokulu:)

 • H. K.

  Her anlamda çok güzel bir okul. Butik diyebileceğimiz tarzda çok kalabalık değil. Oğlum burada çok mutlu oldu. Öğretmenler çok ilgiliydi sağ olsunlar. Zaten sonuçlarını yıl sonu gösterisinde aldık. Çok başarılıydılar. Herkese tavsiye ederim ben çok memnun kaldım.

 • e. ç.

  Her şey çok güzel hocalar sınıflar oyun alanları sosyal aktivitelerde çok çeşitli tüm bunların yanında çocuklara disiplinli ve düzenli olmayı ögretiyolar

 • B. A.

  Okul çok iyi oyun alanı ve sınıflar çok geniş diger okullar gibi çocuklar üst üste degil hocalarda çok tecrübeli ve enerjik çocugumda bizde mutluyuz

 • Veli

  Aktif bir programa sahipler. Çocuklarımız mutlu, biz de memnunuz :) Kesinlikle bol bol etkinlik düzenliyorlar bu çok güzel ve bizlerin de fikirlerini de alıyorlar veliler olarak. Bol bol güzellikler diliyorum hem öğretmenlerimiz hem de minik tırtıllarımız için :))

"Özel Mini Renk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mini Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Mahallesi, Elalmış Caddesi, Cahit Sıtkı Sokak, No:26, Dudullu/ümraniye/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum