fb
Özel Minik Abaküs Anaokulu

Özel Minik Abaküs Anaokulu

0216 706 6879
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 08:00/16:30
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Minik Abaküs Anaokulu Hakkında

İstanbul Ataşehir 'de bulunan Özel Minik Abaküs Anaokulu tecrübeli eğitmen kadrosu ve kaliteli eğitimi ile çocuklara okul öncesi eğitim vermektedir. Okulda başarılı,becerilere sahip, sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen ve yeteneklerinin bilincinde bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Okulda eğitim programları basitten zora doğru gitmektedir. Bu şekilde çocukların zorlanmadan, derslerde eğlenerek vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Özel Minik Abaküs Anaokulu 'nda sınıflar 15 kişiliktir. Böylece çocuklar daha rahat bir ortamda ders işlemekte ve öğretmenler çocuklarla birebir, daha yakından ilgilenebilmektedir. Okul içerisinde öğretmenler çocuklarla birlikte görsel sanatlar, drama, tiyatro, resim, spor ve atletizm gibi etkinlikler yapmaktadır. Okulda velilerin talebine göre müzik ve dans etkinliklerine de yer verilmektedir. Okulda günlük olarak dersler saat 08:00 da başlamakta ve 18:30 da sona ermektedir.Pazartesi günleri deney derslerine ağırlık verilen okulda salı günleri robotik kodlama aktiviteleri , çarşamba günü yüzme etkinlikleri, perşembe günü piknik etkinlikleri ve son olarak cuma günleri gezi aktiviteleri yapılmaktadır. Özel Minik Abaküs Anaokulu 'nda yaz okulu programı uygulanmaktadır. Yaz okulu programında çocuklara İngilizce, yüzme, jimnastik, pilates, zumba, bahçe oyunları, montessori, mutfak, mini tarım, gezi, piknik, resim, müzik, atölye, ebru ve süpriz parti etkinlikleri yapılmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede yemekler çocukların günlük olarak almaları gereken besin değerlerine göre hazırlanmakta ve yemeklerin taze olmasına büyük önem verilmektedir. Gün içerisinde sabah, öğle ve ikindi kahvaltısı olmak üzere çocuklara 3 öğün yemek verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce
Arapça

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • E. C.

  Tertemiz bir okul. Her aşamada belli bir düzen gördüğüm için çok memnunum. Kendileri ile 2 dönemdir birlikteyiz. Öğretmen ve bütün emeği geçenlere teşekkür ederim.

 • T. H.

  Civardaki en iyi okul. Kesinlikle çok memnunuz. Başarıların devamını diliyorum.

 • G. .

  Okulun oldukça kaliteli olduğunu düşünüyorum. En küçük oğlumda bu kaliteden nasibini alıyor. Kesinlikle çok memnunum. Bölgenin en iyisi diyebilirim.

 • İ. G.

  Kızım 4 yaşında, ilk seneyi tamamladık. Kızımın kelime dağarcığı o kadar genişledi ki bu da davranışlarına yansıdı. El, kol mimik hareketleriyle kendini ifade etmeye çalışması çocuğumun öz güven sahibi olduğunu gösteriyor kesinlikle okulun katkısının büyük olduğunu düşünüyoruz. Çok daha mutlu bir Beren'imiz oldu, Amine Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.Hafta sonu kapalı

 • İ. E.

  Ataşehir Örnek mahallesi civarında montessori eğitimin8 hakkiyla veren tek okul Etrafta çok okul gezdik Montessori eğitimi verdiğini söyleyen ama ne okul donanımı ne de eğitmenleri sistemden bir haber okullar var.Minik Abaküs hem sınıf donanımları hemde kadrosu yönünden sağlam tecrübeli eğitmenleriyle işlerinin hakkını veren harika bir okul Kızımın ilk yılını bitirdik ikinci yilinida devam ediyoruz.Herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir okuldur. I.E.

 • M. A.

  Okulda ikinci yılımız oğlumuz gerçekten kaliteli bir eğitim aldı. Dış çevreden de aldığım tepkiler olumlu yönde. Tesekkürler Minik Abaküs anaokulu ailesi

"Özel Minik Abaküs Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Minik Abaküs Anaokulu İletişim Bilgileri

Örnek Mh, Mihrace Sk, No:16-28A/1 Ataşehir
0216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Ataşehir Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Lale Bahçesi Anaokulu

Çocuklarımıza, emanetlerimize çok iyi bakıyorsunuz. İyi ki varsınız.

Özel Ataşehir Pek Salıncak Anaokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Pek Salıncak Anaokulu

Çocuk yetiştirmenin büyük özveri gerektirdiği fikrindeyim. Pek anaokulu bu özveriyi ilgiyi eğitimi çocuklarımıza en iyi...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum