fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Minik Bilginler Anaokulu

Özel Minik Bilginler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Minik Bilginler Anaokulu Hakkında

İstanbul Sancaktepe'de bulunan Özel Minik Bilginler Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Kurum özel olmasına rağmen eğitim sistemi Milli Eğitim Müfredatına uygun olarak planlanmıştır. Okulun bir uyku odası, yemekhanesi, oyun alanı ve bahçesi mevcuttur. Oyun alanı ve bahçede her türlü oyun araç ve gereçleri tam olarak bulunuyor. Okulda servis ve güvenlik hizmetleri vardır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri mevcuttur. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih edilmiştir. Özel Minik Bilginler Anaokulu'nda sanat etkinlikleri olarak müzik, drama ve görsel sanatlar dersleri bulunurken, spor etkinlikleri jimnastik olarak uygun bulunmuştur. Okulun yaz okulu etkinlikleri de mevcuttur. Okulun faaliyet sınıfı kırmızı ve yeşil konseptli kurulmuştur. Sınıflar yaş gruplarına ayrılarak düzenlenmiş. Okulda temizlik kurallarına son derece büyük önem veriliyor. Okulun satranç ve gezi kulüpleri mevcuttur. Faaliyet sınıfında küçük raf ve dolaplar çocukların faaliyet malzemelerini düzenli bir şekilde muhafaza edebilmesi için uygun. Oyun alanında bir adet oyun evi ve trafik halısı mevcut. Özel Minik Bilginler Anaokulu 'nda yapılan etkinlikler mutfak etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları, meyve rondu sınıf içi etkinlikleri, Türkçe dil etkinlikleri, İngilizce etkinlikleri, drama ve müzik etkinlikleri, spor etkinlikleri, kesme ve yapıştırma faaliyetleri, geri dönüşüm faaliyetleri, bilimsel faaliyetlerdir. Okulun hedefi kendine güvenen, sorumluluk duygusu gelişmiş, kendisi ve çevresi barışık, paylaşma duygusu gelişmiş, özgür düşünen ve özgür davranan, düşüncelerini ve isteklerini korkmadan ifade edebilen, yeteneğinin ve yaratıcı gücünün farkında, çevresi ile sağlıklı iletişim kurabilen nesiller yetiştirmektir.
Okulda bulunan yemekhanede hazırlanan yemeklerin taze ve organik olmasına önem verilmektedir. Gün içerisinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Bunun yanında çocukların sağlıksız abur cubur şeklinde yiyecekleri yemesi yerine ara öğün olarak kuru meyve ve çerez önerilmektedir. Özel Minik Bilginler Anaokulu'nda konsept partiler ve doğum günü partilerine yer verilmektedir. Ayrıca okul ile birlikte yapılan kültürel ve bilimsel geziler ile çocukların bazı şeyleri yerinde görerek öğrenmesine olanak sağlanmaktadır. Okulda yapılan faaliyetlerin amacı çocukların ince ve kaba motor becerilerini geliştirmektir.

Yorumlar (6)

 • E

  Harika bir okul okuldan ziyade oğlumun ikinci evi gibi öğretmenleri harika ilgilileri sefkatleri bambaşka

 • sd

  Okul güzel. Öğretmenler ilgili. Geçen sene de göndermiştim oğlumu bu senede isteyerek gönderdim..

 • TV

  Kızım hiperaktif bir çocuk arkadaşlarını sevmesine rağmen bir süre sonra sorun yaşıyor kavga etmeye başlıyordu benzeri bir durum okulunda da olmuş öğretmenleri ona kızmadan, küstürmeden sorunu çözmüş. bu durumda kızımı gönül rahatlığıyla emanet edebilmemi sağlıyor.

 • RA

  Kızımı yollamıştık bu okula iki sene başka okulda okuyup sonra geçti bu okula keşke en baştan bu okula gönderseymişiz. Şimdi birinci sınıfa başladı ve çok faydasını gördü Minik Bilginlerin. hala okulunu özler ben de fırsat buldukça götürüyorum

 • SF

  çocuklarımızı büyüyüp ilgilerini hiç eksiltmeden görmek ayrı bir sevinç kaynağı Her çocuğun üstüne titremelerini bütün kurum velileri adına kutluyorum.

 • US

  Kadrosuyla, eğitim anlayışıyla çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz bir eğitim kurumudur. Tecrübeliyim bu konuda.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Bilginler Anaokulu İletişim Bilgileri

Eyüp Sultan Mahallesi Kizilay Caddesi Bayram Sokak No:23/a Samandira Sancaktepe/istanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum