fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Minik Kelebekler Anaokulu

Özel Minik Kelebekler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Minik Kelebekler Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Minik Kelebekler Anaokulu 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara Gaziosmanpaşa semtinde eğitim veren bir kurumdur. Kurumun misyonu; kelebekler kadar sevimli ve hassas olan çocuklara eşsiz bir duyarlılıkla yaklaşarak, çocukları geleceğe en güzel şekilde hazırlamaktır. Kurumda çocuklar için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayarak, onların mutluluğuna katkı sağlamak ve onları Türkiye sevdalısı bireyler olarak yetiştirmektir. Anaokulunda ilgi, sevgi, bilgi ile çocukları yoğurmak ve onları itaatkar bir o kadar da şahsiyet sahibi kılmak, başkalarından medet uman bireyler değil, medet umanların yanında olmak gibi en güzel duygularla yetiştirmek esastır. Peygamber Efendimizin ‘cennet kokusunu merak ediyorsanız çocuklarınızı koklayınız’ hadisi şerifi okulun çocuklara olan sevgisini tetikleyen en önemli ilham kaynağıdır. Okulun vizyonu; milletimizin köklü değerlerini ve günümüz teknoloji çağının gerekliliklerini kavrayan, gelecek ve geçmiş arasında köprü kurarak geleceğe umutla bakan, tüm insanlığa ve milletimize hizmet eden, iyiliklerle barışık ve kötülüklerden uzak, mutlu bir nesil yetiştirmektir. Anaokulu 2006 tarihinde İstanbul Valiliğinin izni ile çocuklara öğretim, eğitim ve bakım hizmeti vermek üzere faaliyete geçmiştir. Kurum Milli Eğitime bağlı olup 400 metrekare alandan oluşmaktadır. Kurumda 200 metrekare oyun bahçesi bulunmaktadır. Belediyeye ait geniş park alanına bitişik olan okulda yeşil alanlar ve görüş açısı oldukça güzeldir. Kurumda etkinlik salonu ve geniş oyun alanı bulunmaktadır. Anaokulunda iki ana kapı ve acil durumlar için standartlara uygun olan yangın merdiveni, her katta yeterli adette klozet ve lavabo bulunmaktadır. Kurum doğalgazla ısıtılmaktadır. Jeneratör, iki tonluk su deposu bulunmaktadır. Anaokulunda müzik, İngilizce, drama, değerler eğitimi, satranç eğitimi alanlarında etkinlikler yapılmaktadır. Kurumda programlar Çoklu Zeka kuramı dikkate alınarak hazırlanmıştır. Anaokulunda takım ruhu oluşturarak geliştirme çalışmaları eğitim programının içinde uygulanmaktadır. Kurumda uygulanan program Çoklu Zeka sistemini Milli Eğitim Programına entegre etmiş olup, bu iki programın harmanlaşmış halidir. Kurumda deney ve fen çalışmaları, proje çalışmaları, drama etkinlikleri, matematik oyunları etkinlikleri yapılmaktadır. Kurumda değerler eğitimi çalışmaları ile çocukların manevi, ahlaki, milli değerler kazanmaları için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Yorumlar

 • RG

  Çocuğumu geçen yıl bu okul yollamıştım öğretmenlerinden çok memnunduk hl ordalr mı bilmiyorum ama sırf öğretmenleri için bile gönderebilirsiniz çocuğunuzu hem iyi bakıyorlr hem de iyi eğitim veriyorlr.

 • DK

  Kaliteli bir hizmet vermek için okuld tüm fiziksel imkanlar mevcut sınıflar donanımlı okuld jeneratör de var derslere ara verilmiyor. ısınma problemi olmuyor. eğitimi de oldukça iyi çok memnunuz.

 • ED

  Sosyal faaliyetlere branş derslerine olduğu kadar önem veriyorlar çocuklar bu etkinlikleri çok seviyor bazı etkinliklere biz veliler de katılabildiğimiz için hem çocuğumuzla vakit geçiriyoruz hem okulu yakından tanıyoruz.

 • Veli

  Çocuklarımın bu anaokuluna göndermekten son derece memnunum. Eğitim öğretim konusunda öğretmenlerimiz başarılı olduğunu düşünüyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Kelebekler Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenimahalle, 539/1. Sokak, No:4, Küçükköy-Gaziosmanpaşa/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum