fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Minik Kuş Anaokulu

Özel Minik Kuş Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Minik Kuş Anaokulu Hakkında

İstanbul'da bulunan Özel Minik Kuş Anaokulu Avcılar semtinde 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim veren bir kurumdur. Okul programı 08:30 da başlayıp 16:15 de son bulmaktadır. Servisin okula giriş saati 09:15 çıkış saati 16:30’dur. Çalışan annelere kolaylık sağlamak için 16:30 dan sonra etüte kalan öğrenciler nöbetçi öğretmen eşliğinde 18:00’ e kadar okulda kalabileceklerdir. Özel Minik Kuş Anaokulu öğrencilerin bedensel, zihinsel, sosyal, dil, psiko motor, duygusal gelişimlerinin neredeyse hepsini tamamladıkları bu dönemde çocuklara en iyi eğitim verme olanakları sağlayarak, kendini ifade edebilen, çevreye duyarlı, öz güveni gelişmiş bireyler yetiştirmektedir. Okulun vizyonu; Atatürk ilke ve inkılaplarına saygılı, kendini özgürce ifade edebilen, sorgulayan, mutlu, çevre bilinci, doğa sevgisi yerleşmiş, paylaşmayı bilen, ahlaklı, başkalarının hak ve hürriyetlerine saygılı, uygar nesiller yetiştirmektir. Anaokulunda yaygın olarak kullanılmakta olan ve dünyada tanınmış çeşitli eğitim sistemleri kendi kültürümüze uygun şekilde sentezlenerek oluşturulmaktadır. Kurumda Milli Eğitim Programı ve PYP programı entegre edilerek programlar uygulanmaktadır. Montessori eğitimleri ile çocuklara kültür egzersizleri yaptırılmakta, pratik yaşam çalışmaları yaptırılmakta, Maths Their Way ile fen ve matematik derslerindeki temel kavramların öğretilmesi sağlanmakta, Waldorf eğitim sistemi ile de çocukların fiziksel gelişimleri yönünde ruhsal ve fiziksel gelişimlerini destekleyen çalışmalar yapılmaktadır. Özel Minik Kuş Anaokulu 'nda ki dersler öğrencilerin ürettikleri sorular çerçevesinde gelişir, her çocuğun farklı zeka alanlarına sahip olduğu göz önünde tutularak eğitim verilir. Her çocuğun farklı öğrenme şekli, kendini kontrol etme becerisi, iletişim yöntemi olduğu düşünülerek öz bakım yapmayı öğrenecekleri ortamlar yaratılır. Anaokulunda resim eğitimi, beden eğitimi, karakter eğitimi, İngilizce, piyano, halk dansları, müzik, bale etkinlikleri yapılmaktadır. Okulda hava şartları gözetilmeksizin günlük 15 dakika bahçede bulunulacaktır. Öğrenciler 15 günde bir uzman doktor tarafından sağlık kontrolünden geçirilecektir. Okulda bilgisayar odası, bahçe, lavabolar, çok amaçlı salon, oyun odası, uyku odası, piyano, yemekhane, danışma gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Sınıflar çocukların yaş gruplarına göre belirlenmektedir. Özel Minik Kuş Anaokulu 'nda bulunan yemekhanede yemekler çocukların günlük olarak almaları gereken besin değerlerine göre büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Gün içerisinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere çocuklara 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Okulun imkanlarına ek olarak servis ve güvenlikte bulunmaktadır.

Özel Minik Kuş Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Minik Kuş Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Minik Kuş Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:30 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Minik Kuş Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Minik Kuş Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Minik Kuş Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Minik Kuş Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Minik Kuş Anaokulu Yorumları (5)

 • ME

  Geçen yıl çocuğumu bu okula göndermiştim taşınmak zorunda olduğumuz için çocuğumu şimdi başka bir okula gönderiyorum ancak Minik Kuştaki sevgiyi ilgiyi ve eğitim kalitesini bulamıyoruz keşke her okul minik kuş gibi olsa

 • ES

  Çevreye duyarlı, kendisiyle barışık bireyler yetiştiriyorlar hem branş derslerinde hem sosyal etkinliklerde oldukça iyiler çocuklar eğlenirken öğreniyor. Eğitim anlayışlarını takdir ediyorum

 • SH

  İşlerini severek ve özveriyle yapıyorlar ticari kaygılarla hareket eden bir ekipten böyle bir tavır beklenemezdi. Bence gayet iyi bir okul çocuğumu gönderiyorum ve pişman değilim. Eğitiminde olduğu kadar verilen diğer hizmetlerde de bir o kadar başarılılar.

 • Veli

  ticari kaygılarıyla hareket ediyorlar.

 • Veli

  çocuklara bol bol sevginin verildiği tam bir aile ortamı. çalışanlara çok teşekkür ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Kuş Anaokulu İletişim Bilgileri

Deni̇zköşkler Mah. Dr. Sadik Ahmet Cad.yeşi̇l Konaklar 2/11 Avcilar/İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum