fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Minik Mucizeler Anaokulu

Özel Minik Mucizeler Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Minik Mucizeler Anaokulu Hakkında

İstanbul Bağcılar’da bulunan Özel Minik Mucizeler Anaokulu beden ve ruh sağlığı bütün olan bireyler yetiştirmeyi kendine hedef almış bir okuldur. Okulda eğitim alan öğrencilerin yaşı 3-6 arasında değişmektedir.
Çocukların yaş gruplarına göre 10'ar kişilik ferah sınıflarda eğitim verilmekte ve etkinlikler yaptırılmaktadır. Öğrencilerin psikolojik problemlerine yardımcı olmak, velilere gerekli raporları sunmak amaçlı bir adet psikolojik danışman bulunmaktadır.

Çocuklarının eğlenerek öğrenmelerini amaçlayan etkinlikler yapılmaktadır.
Bu etkinlikler Gezi kulübünün düzenlemiş olduğu, tiyatro, sinema, müze, piknik organizasyonlarıdır. Bütün bu etkinliklerin yanı sıra okulda çocukların eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlayan yılbaşı partileri, doğum günü partileri, renk partisi, kırpık partisi gibi partilere de yer verilmektedir.

Okulda bir diğer organizasyon ise sürpriz konutlar ve sihirbaz gösterisidir.
Çocukların her alanda eğitimlerine katkı sağlanması amacı ile mutfak etkinliklerinde, pasta ve kurabiye yapımlarına olanak sağlanmaktadır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ile 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gerçekleştirilmektedir. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitim verilmektedir. Çocukların sanatsal yönlerinin keşfedilmesini sağlayan drama eğitimleri verilmektedir.

Özel Minik Mucizeler Anaokulu'nda bulunan uyku odası yaş gruplarına göre çocukların uyku saatinde uyumaları için dizayn edilmiştir. Yemekhanede öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri adına organik besinlerle hazırlanan yemekler sunulmaktadır. Temizlik ve hijyen kuralları okul için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Sunulan güvenlik hizmeti sayesinde çocuklarınız okulda güvenli bir ortamda eğitim almaktadır. Rehberlik servisi aracılığı ile velilere düzenlenen seminerler için birkaç gün önceden davetiye gönderimi yapılmaktadır.

Özel Minik Mucizeler Anaokulu'nda veliler için düzenlenen seminerlerde 3/6 yaş döneminde temel alışkanlıklar, okul olgunluğu, aile içindeki tutum ve davranışlar, çocuk yeni kardeşe nasıl hazırlanır, kardeş çatışmalarını azaltma yolları, çalışan anne ve çocuğu, bilgisayar ve medyanın çocuk gelişimi üzerindeki etkileri, cinsellik nasıl anlatılmalı, çocuğa güven duygusu nasıl verilmeli, çocukla nasıl oyunlar oynanır, boşanmanın çocuk üzerindeki etkileri konuları işlenmektedir.

Okulda Türkçe dil etkinliği, matematik etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, okuma yazmaya hazırlık etkinlikleri, müzik ve dans etkinlikleri, drama, spor ve oyun etkinlikleri, sanat etkinlikleri düzenlenmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Ahlak Gelişimi

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Oyun Parkı

Yorumlar (19)

 • İÇ

  Cocugum adina verdigim en iyi karardi Baba icin evladinin guvende olmasi en muhim seydir.. Minik Mucizeler Anaokulunun kapisindan girdigi anda gozlerinden hissedilen bi mutluluk bu

 • YU

  32 aylık kızım 1.5 aydır oyun grubuna güle oynaya gidiyor ve çıkmak istemiyor okuldan:)o mutlu ben mutlu kızımı gönül rahatlığıyla emanet ediyorum Naçizane fikrim sosyal medyada daha çok paylaşım görmek isterim. okulda yapılan aktiviteleri oyunlarını ☺️

 • yk

  Tavsiye üzerine gelmiştik. Gerçekten mutluyuz kızım da ben de ...Teşekkür ederiz.. Kurum sahibi Günnur hanıma tüm hassasiyeti tüm özverisi için minnettarız...

 • Okul çocuğumun gelişimini olumlu yönde etkiledi çok memnun kaldım tavsiye ederim

 • PC

  Beş yaşında oğlum bu okula gidiyor. Okula başladığından bu yana bir çok becerisi geliştiğini gözlemledim. Sabahları uyanır uyanmaz okula gitmek istiyor, okula olan sevgisi çok güzel okuldaki ilgi alaka güzel olduğu için böyle davrandığını düşünüyorum. Bir çok davranışında gelişme var. Oynayarak öğreniyor bence bu Okulu sevmesi açısından çok verimli.Günnur Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.

 • HA

  Her anne baba gibi çocuğumuzun okul öncesi eğitim zamanı geldiği zaman çok araştırma yaptık. Neticede söz konusu olan çocuğumuzun psikolojik ve mental olarak ilkokul birinci sınıfa hazır hale gelmesiydi. Bunun içinde Minik Mucizler bizim için biçilmiş kaftan oldu. Gerçekten bizim için tam isabet oldu. Neticede bırakıp gittiğimiz kişi evladımız. Her şeyi ile çok memnun kaldığımız ve sonuna kadar güvendiğimiz bir yuva bizim için. Başta Günnur Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve idari kadroya sonsuz kez teşekkür ederiz. Minnettarız hepsine. İyi ki yollarımız kesişmiş MİNİK MUCİZELER'e sonsuz teşekkürler.

 • şk

  Bizi sizinle buluşturan, yollarımızı kesiştiren ve gözümüzü arkada bıraktırmayan Allah’a şükürler olsun. Evlat her şeydir ve her şeyin en iyisine, en güvenlisine layıktır. Bu yüzden biz evladımızı en iyisine ve en güvenilirine her sabah bıraktığımıza eminiz. İyi ki varsınız iyi ki tanımışız sizi. Geçirdiğimiz süre boyunca ilginizden ve nezaketinizden ötürü çok teşekkür ederiz.

 • mc

  Sevgi güven samimiyet ortamında yetiştirilen mutlu cocuklar... eğitim ve eğlencenin bir arada olduğu güzide mekân.

 • HE

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine oğlum için bu anaokulunu tercih ettik çok memnunum çalışan bir anne olarak gözüm arkada değil. Günnur hanımın ve ekibin katkıları çok büyüktür tüm öğretmenlerimize teşekkürler.

 • DD

  Okulun bulunduğu konum,binası,Profesyonel çalışmaları,güvenli bir ortam olması,müthiş menüsü,çocukların okula severek gelmesi daha bir çok saymakla bitmeyecek kadar çok olumlu tarafları var.Günnur hanımın güler yüzü,öğretmenlerin ilgi ve alakası profesyonelliğin tamda karşılığı..İyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki miniklerimize mucize olmuş.

 • AU

  Minik Mucizeler Anaokulu gördüğüm okullar arasında en iyisi. Kurucu Günnur Hanım özenle, güvenle çocuklarınızı göndereceğiniz bir okul kurmuş. Fiziksel şartlar, imkanlar çok iyi. Bahçe mükemmel. Yeri çok güzel. Okul, sınıflar tertemiz. Günnur Hanım kendi çocuğu için nasıl özenirse öyle bir okul kurmuş çocuklarımız için. Sevgiyle, huzurla, güvenle gidebilirsiniz. Oğlumun çok mutlu olduğu yer. Akıl ve Zeka Oyunarı çok ve seçenekli .Drama, spor, bahçe , öğretmenimiz... Herkese en içten teşekkürlerimi sunarım.

 • ÖA

  Biz genel olarak öğretmnlerden çalışanlardan çok memnunuz. Kızımızın sosyalliği açısından ,ğitimi ve eğlenmesi açısından çok iyi karar vermişiz.Teşekkür ederiz ilgileri için

 • Şk

  Oğlum yeni başladı iki günde motive oldu 20 gün oldu ve çocuğumuzda pozitif yönde büyük değişiklik var öğretmenlerimiz gayet alakalılar memnunuz

 • ÇOCUĞUMUN memnuyeti benim icin herseyden önde gelir bundan dolayı onun hem birseyler öğrenip hemde eglendigini görmek ve ayriyeten uyandığında ilk okula gitmiyor muyuz şimdi diye gözlerini açması beni mutlu ediyor ve onun okulunu çok sevdiğini gösteriyor ve benim için de bu onemli

 • EY

  Güvenle çocuğu nuzun eğitim görebileceği tek adres minik mucizeler anaokulu.öğretmenler çok güler yüzlü çok samimi ve ilgili mucize ler ailesine çok teşekkür ediyorumHerşey tam eksik birşey görmedim

 • NY

  çok güzel bir bahçesi ve bahçesinde yapılan güzel aktiviteleri var. okul müdürü ve öğretmenleri her çocuk için çok ilgili ve bilgili. hiç gözümüz arkada kalmadan çocuğumuzu teslim edebiliyoruz.sosyal medya da aktivitelerin daha çok yayınlanıyor olması ve haftalık yada aylık öğrencilerle yapılan aktivite ders -yemek menüleri v.s. etkinliklerden velilerinde bilgisi olması.

 • DY

  Okulun velilerle iletişimi oldukca kuvvetli. Çocuklara olan ilgilieri de bir okadar yerinde. Gayet memnun kaldık geçtiğimiz sene. Teşekkürler.

 • RG

  Kızım arkadaşları ve öğretmeneri ile çok güzel vakit geçiriyor ve çok şey öğreniyor burada. Harika bir yönetim ve ekibi ile sıcacık bir yuva.

 • GM

  Eğitim kalitesi iyi bir okul ders çeşitliliği ve içeriği bakımından tatmin edici. Sosyal aktiviteleri bakımından çeşitliliği bol ve dolu dolu geçiyor. Yemekleri temiz ve güzel çeşitlilik çok güvenlik konusunda hassaslar. Biz çok memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Mucizeler Anaokulu İletişim Bilgileri

Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No:41, Bağcilar / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum