fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Minik Mucizeler Anaokulu

Özel Minik Mucizeler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:45
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Minik Mucizeler Anaokulu Hakkında

İstanbul Bağcılar’da bulunan Özel Minik Mucizeler Anaokulu beden ve ruh sağlığı bütün olan bireyler yetiştirmeyi kendine hedef almış bir okuldur. Okulda eğitim alan öğrencilerin yaşı 3-6 arasında değişmektedir. Çocukların yaş gruplarına göre 10'ar kişilik ferah sınıflarda eğitim verilmekte ve etkinlikler yaptırılmaktadır. Öğrencilerin psikolojik problemlerine yardımcı olmak, velilere gerekli raporları sunmak amaçlı bir adet psikolojik danışman bulunmaktadır. Çocuklarının eğlenerek öğrenmelerini amaçlayan etkinlikler yapılmaktadır. Bu etkinlikler Gezi kulübünün düzenlemiş olduğu, tiyatro, sinema, müze, piknik organizasyonlarıdır. Bütün bu etkinliklerin yanı sıra okulda çocukların eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlayan yılbaşı partileri, doğum günü partileri, renk partisi, kırpık partisi gibi partilere de yer verilmektedir. Okulda bir diğer organizasyon ise sürpriz konutlar ve sihirbaz gösterisidir. Çocukların her alanda eğitimlerine katkı sağlanması amacı ile mutfak etkinliklerinde, pasta ve kurabiye yapımlarına olanak sağlanmaktadır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ile 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gerçekleştirilmektedir. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitim verilmektedir. Çocukların sanatsal yönlerinin keşfedilmesini sağlayan drama eğitimleri verilmektedir. Özel Minik Mucizeler Anaokulu'nda bulunan uyku odası yaş gruplarına göre çocukların uyku saatinde uyumaları için dizayn edilmiştir. Yemekhanede öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri adına organik besinlerle hazırlanan yemekler sunulmaktadır. Temizlik ve hijyen kuralları okul için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Sunulan güvenlik hizmeti sayesinde çocuklarınız okulda güvenli bir ortamda eğitim almaktadır. Rehberlik servisi aracılığı ile velilere düzenlenen seminerler için birkaç gün önceden davetiye gönderimi yapılmaktadır. Özel Minik Mucizeler Anaokulu'nda veliler için düzenlenen seminerlerde 3/6 yaş döneminde temel alışkanlıklar, okul olgunluğu, aile içindeki tutum ve davranışlar, çocuk yeni kardeşe nasıl hazırlanır, kardeş çatışmalarını azaltma yolları, çalışan anne ve çocuğu, bilgisayar ve medyanın çocuk gelişimi üzerindeki etkileri, cinsellik nasıl anlatılmalı, çocuğa güven duygusu nasıl verilmeli, çocukla nasıl oyunlar oynanır, boşanmanın çocuk üzerindeki etkileri konuları işlenmektedir. Okulda Türkçe dil etkinliği, matematik etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, okuma yazmaya hazırlık etkinlikleri, müzik ve dans etkinlikleri, drama, spor ve oyun etkinlikleri, sanat etkinlikleri düzenlenmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (3)

 • DY

  Okulun velilerle iletişimi oldukca kuvvetli. Çocuklara olan ilgilieri de bir okadar yerinde. Gayet memnun kaldık geçtiğimiz sene. Teşekkürler.

 • RG

  Kızım arkadaşları ve öğretmeneri ile çok güzel vakit geçiriyor ve çok şey öğreniyor burada. Harika bir yönetim ve ekibi ile sıcacık bir yuva.

 • GM

  Eğitim kalitesi iyi bir okul ders çeşitliliği ve içeriği bakımından tatmin edici. Sosyal aktiviteleri bakımından çeşitliliği bol ve dolu dolu geçiyor. Yemekleri temiz ve güzel çeşitlilik çok güvenlik konusunda hassaslar. Biz çok memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Mucizeler Anaokulu İletişim Bilgileri

Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No:41, Bağcilar / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum