fb
Özel MJS Anaokulları Mobidik Junior Schools

Özel MJS Anaokulları Mobidik Junior Schools

0 216 706 6884
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel MJS Anaokulları Mobidik Junior Schools Hakkında

Özel MJS Anaokulları Mobidik Junior Schools kaliteli ve ilkeli okul öncesi eğitim hizmeti vermek amacıyla kurulan bir anaokuludur. Çocukların yaş düzeylerine uygun olarak demokratik, sevgi dolu bir ortamda zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerini desteklerken bağımsızlık, yaratıcılık, sorumluluk ve paylaşma duygularını geliştirmeyi amaçlamaktadır. 1500 m2 kapalı alan ve 25 derslik ile MJS Anaokulu Türkiye’nin en büyük müstakil anaokullarından birisidir. Yaş gruplarının gelişim özelliklerine uygun olarak her yaşa göre ayrı olmak üzere sınıflar oluşturulmuştur. Her yaş grubunun yemekhanesi, uyku odası, tuvaletleri kendisine özeldir. Okulda 25 adet sınıf ve branş derslikleri, 2 adet yaş özelliklerine göre düzenlenmiş oyun odası, 6 adet yemekhane, 16 adet tuvalet, 4adet de uyku odası bulunmaktadır. Ayrıca yaş gruplarına özel olarak donatılmış bilim (science) sınıfı, sanat (art) sınıfı ve dil (language) sınıfı bulunmaktadır. 2-6 yaş arası öğrencilerin kabul edildiği anaokulunun kontenjanı 120 olarak belirlenmiştir. Kahvaltı, meyve saati, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde 4 defa çocuklara yemek hizmeti verilmektedir. Öğretmenler hangi yaş grubundan olursa olsun tüm çocuklara oyun odalarına, tuvaletlerde, uyku saatlerinde rehberlik etmektedirler. Tam zamanlı çalışan İngilizce öğretmeniyle birlikte tam gün İngilizce eğitim verilmektedir. Ayrıca Müzik, Resim, Bale – Modern Dans, Halk Oyunları, Fen Doğa Bilim Dersi, Yaratıcı Drama, Pratik Matematik, Satranç dersleri de branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. MEB okul öncesi eğitim programını uygulayan anaokulu, bu programı high scope ve çoklu zeka programlarıyla zenginleştirmiştir. Özel MJS Anaokulları Mobidik Junior Schools kalite standartlarının garantisi olarak tüm velilerine sunduğu Şeffaflık ilkesi gereği kapıları ve uygulanan tüm faaliyetlerine açık kapı politası uygulamaktadır. Çocukların menüsünde bulunan tüm yemekler okul mutfağından hazırlanmaktadır. Gıda örnekleri 24 saat muhafaza edilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce
İtalyanca

Sportif

Jimnastik

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Yorumlar

 • M. G.

  Çok titiz bir anne olduğumu düşünmeyerek okul arayışına başladım ama o kadar kötü koşullarda, o kadar işinde acemi okullar gördüm ki ister istemez endişelendim. 4 sene işinizden ayrılıp hayatınızı adadığınız yavrunuzu vermek hiç kolay değilmiş. MJS Anaokulunu esasında olumlu yorumlarla duymuştum ama nedense gidemedim. gezdiğim okullardan mutlu ayrılmamış şekilde üzgün üzgün eşimle konuşurken o hatırlatınca arabada iken bir gideyim dedim. Allahım verdiğim en doğru karar olmuş. Uzun uzun anlatmayayım. Çok anlatılacak şey var, her şeyiyle çok farklı bir okul... Sonuçta her annnenin öncelikleri de farklı olabiliyor. Sadece şunu söyleyebilirim. Bu okul Şerifali için çok büyük şans... Bu güzel ekibe başarılar dilerim.

 • Z. a.

  Herşeyin en iyisini istediğimiz minik kahramanlarımız için bizden fazlasını düşünen Harika bir ekip.. Samimi, güvenilir kadrosu ile her ayrıntı özenle düşünülmüş. Her yaş grubu için özel oluşturulmuş kat sistemi büyük bir ayrıcalık. Her katta ayrı mutfak, lavabo ve uyku odası miniklerimiz için oldukça güvenli. Okul öncesi eğitim için civarın en iyisi .

 • E. K.

  Biraz fazlaca titiz bir anne olarak Şerifali ve Ataşehir'de gezdiğim 7 - 8 okul içerisinde en çok içime sinen ve severek devam ettiğimiz okul burası oldu. Şerifali'nde bu derece kaliteli bir okul sürpriz oldu biraz. Kesinlikle görmenizi tavsiye ederim. Günlük süt, tam buğday ekmek, gerçek bitki çaylarına dikkat eden okulumuz son olarak bir de organik tavuk kullansa benim gözümde kusursuz bir okul olacak.

 • A. Y.

  İnanılmaz ilgili, sıcakkanlı, profesyonel bir kadro. Ve her katın bir yaş grubuna ait olması bizim en büyük tercih sebeplerimzden oldu. Çok ilginç bir sistem...Şu ana kadar yok, inşallah olmaz da:)

 • S. Y.

  Bu civardaki en iyi anaokulu her yönden. Etkinliklere ve aktivitelere verilen önemi sergilerden anlayabiliyorsunuz. Çocuklar hem mutlu hem de kendilerini geliştirebilecekleri sağlıklı bir ortam.

 • S. .

  Bu okulla ilk tanıştığımızda daha önceden yaşadığımız anaokulu tecrübesi yüzünden moralimiz çok bozuktu. Mobidik bize sıcacık kucağını açarken bizi olduğumuz gibi kabul edebilen gönlünde herkese yer olan bir kurum olduğunu ispatladı. Gün geçtikçe sizlerin kıymetini daha da çok anladık.

 • Ö. Y.

  Bölgedeki fiziksel özellik olarak en nitelikli anaokuluAncak 2016 gerçekleştirilen yönetici değişikliğinden sonra eski başarısını göremiyorum

 • A. .

  Okulla tanıştığımız günden itibaren bize kendi ailelerine nasıl davranıyorlarsa öyle yaklaşan, evladımızı her şeyden önce tutan MJS okullarına en büyük şükranlarımı sunuyorum

"Özel MJS Anaokulları Mobidik Junior Schools" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel MJS Anaokulları Mobidik Junior Schools İletişim Bilgileri

Tatlısu Mahallesi Elalmış Akdağ Caddesi (Marmaris Büfe Karşısı) No:8 Şerifali/ Ataşehir
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bando Çocuk Evi Özel Okul
Özel Bando Çocuk Evi

oğlumuzun eğitim hayatının temellerini, okulun sevgi dolu tecrübeli kadrosunun kollarında atmış olması geleceğe yapmış...

Özel Çekmeköy Masal Anaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Masal Anaokulu

0 ile 6 yaş grubu öğrencilerine okul öncesi eğitimi veren Özel Çekmeköy Masal Anaokulu İstanbul da Çekmeköy semtinde bul...

Özel Ümraniye İlk Yuvam Anaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye İlk Yuvam Anaokulu

Güvenilir,temiz,güler yüzlü egitimcileriyle ilk okulumuz olarak biz cok sevdik tavsiye edeceğim bir kurum iyi ki varsını...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum