fb
Özel Mutlu Yuvam Anaokulu

Özel Mutlu Yuvam Anaokulu

0 212 963 2072
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Mutlu Yuvam Anaokulu Hakkında

İstanbul’un Şişli semtinde eğitim veren Özel Mutlu Yuvam Anaokulu 08:00 ile 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çoklu zeka kuramı dikkate alınarak eğitim verilen kurumda bir çok zeka alanında eğitimler verilmekte, yeterlilik sağlanmaya çalışılmaktadır. Eğitim programı; High Scope,Gems, Scamper, Reggio Emilia ve Montessori metotları sentezlenerek oluşturulmuştur. Anaokulunda 2-6 yaş arasındaki çocuklara eğitim verilmektedir. Anaokulunda çocukların ileri ki dönemde, ilkokulda gereksinim duyacakları bilgilerin, bilişsel ve sosyal becerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Özel Mutlu Yuvam Anaokulu 'nda gelişim psikologu bulunmaktadır. Gelişim psikologu haftanın iki tam günü çocuklar, aileler ve öğretmenlerle çalışmalar yürütmektedir. Anaokulunda bulunan danışman velilere çocuklar hakkında bilgiler vererek, her an akademik gelişimlerinden haberdar olmalarını sağlar. Anaokulu diğer anaokullarından farklı olarak eve benzeyen, çok temiz ve hijyenik, sıcak ve neşeli atmosferi olan bir kurumdur. Anaokulu oldukça büyük bir oyun alanına sahiptir. Özel Mutlu Yuvam Anaokulu 'nun bahçesinde oyun alanlarının dışında ahşap masalar ve sandalyeler bulunmaktadır. Anaokulu fiziksel imkanlar bakımından oldukça elverişlidir. Yemekhane, bahçe, sanat atölyesi, uyku odası ve oyun alanı bulunan anaokulunda mekanlar oldukça geniştir. Yemekhane de yemekler steril şartlarda, hijyen kurallarına dikkat edilerek yapılmakta olup, sık sık hijyen denetimleri yapılmaktadır. Anaokulunda yemekler kurumun özel aşçısı tarafından günlük olarak mevsime uygun, taze ve besin değeri yüksek malzemelerle özenli olarak hazırlanmaktadır. Bahçe de oldukça büyük bir oyun parkı bulunmakta olup çocuklara eğlendirirken öğretmek esas alınmıştır. Sanat atölyesinde çocuklara çeşitli sanat alanlarında eğitim verilmekte olup sanatsal gelişimleri üzerinde önemle durulmuştur. Anaokulunda oyun alanları oldukça geniştir ve çeşitli oyuncaklarla donatılmıştır. Rehberlik hizmetleri verilen anaokulunda kişilik gelişimi üzerinde önemle durulmaktadır. Yaz okulu imkanı bulunan anaokulunda çocukların yaz aylarında da eğitimi üzerinde durulmaktadır. Anaokulunun servis imkanı bulunmakta olup çocukların güvenli bir şekilde yolculuk yapması sağlanmaktadır. İngilizce dil eğitimi verilen anaokulunda yabancı dilin küçük yaşlardan itibaren içselleştirilmesi üzerinde önemle durulur. Bale, drama, modern dans, halk oyunları gibi sanatsal faaliyetlere anaokulunda yer verilmektedir. Satranç kulübü, gezi kulübü, müzik kulübü, seramik kulübü gibi kulüpler bulunmakta olup çocukların çok yönlü gelişimlerine önem verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Seramik Kulübü

Yorumlar

 • Y. Ö.

  Kızımız bu tam 2 sene devam etti ilköğretime kadar ve hiçbir sorun yaşamadık. Çocukları tanıyıp onların özelliklerine göre eğitim veren bir anlayış var. okulun sayesinde bir çok okul öncesi zorluğun üstesinden rahatlıkla gelebilmek.

 • N. D.

  Hem sanatsal ve kültürel olarak dopldolu hem de çocukların sağlığını gerek eğitim ortamlarının dizeynı ve temizliği gerekse de beslenmelerine gösterdikler önem bakımından apayrı bir anaokulu diyebilirim. Özellikle okul öncesi dönemdeki her yaş grubunun bir arada vakit geçirebilmesi ilkokul öncesindeki sosyalleşme açısından çok doğru bir çalışma aslında. Bahçeside buna müsait ve bolca hareket alanı sağlayabiliyor.

 • M. Ö.

  Her açıdan güvenilir bir okul. Öğretmenler değerli hissettiriyor çocuklara kendilerini. Kolori hesabına göre yemekler yapılıyor. Sanatsal faaliyetleri var ve bol bol müze gezme etkinlikleri var ve bu da çok önemli. Ayrıca rehberlik servisinden çok memnunuz. Geniş bir bahçeye sahip ve park alanı var çocuklar dilediğince oynayıp eğlenebiliyor. Çok memnunuz

 • Veli

  Ticari kaygılardan önce çocukların mutluluğunun düşünüldüğü ender kurumlardan biri. Yönetim deseniz zaten süper. Tavsiye ederim.

 • Veli

  Çocuğumu MUTLU YUVAM' a bu sene gönderdim. İlgilerinden ve eğitimden memnunum teşekkür ederim. Gıda konusunda böyle merkezi bir yerde böyle hassas bir kurum bulmak gerçekten zor. Her şey organik ve el yapımı. Reçelinden tarhanasına kadar. Öyle sıkı bir eğitim verelim değil de atölye tarzı çocukları hayata dokundurarak öğretmeyi amaçlamış süper bir kadrosu var.

"Özel Mutlu Yuvam Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mutlu Yuvam Anaokulu İletişim Bilgileri

Ergenekon Mah.papa Roncalli (Ölçek) Sok. No:101 Harbiye Şişli /istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum