fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Nar Anaokulu

Özel Nar Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Nar Anaokulu Hakkında

Okulumuza girdiğiniz anda farkımızı görecek ve hissedeceksiniz. Özel Nar Anaokulu’ndaki her şey çocukların çok yönlü gelişimini en iyi biçimde desteklemek üzere kurgulanmıştır. Her bir çocuğumuza ayrı ayrı verdiğimiz değeri, sevgiyi ve saygıyı hissedeceksiniz. Her çocuğun gelişimini nasıl yakından takip ettiğimizi, her birisine ayrı ama eşit şekilde özen gösterdiğimizi görmek sizi rahatlatacak. Özel Nar Anaokulu’nda; Her çocuk bireysel özellikleri ve gelişim düzeyi baz alınarak kabul edilir. Her çocuğun çok yönlü gelişiminin desteklenmesi esastır. Çocukların gelişimleri sürekli olarak takip edilir ve değerlendirmeler velilerle paylaşılır. Okulöncesi dönemde çocuklar en iyi mutluyken ve oyun oynarken öğrenirler. Bu nedenle okulumuzda oyun esastır. Çocuklar oyun oynarken öğretmenler onların hedeflenen kazanımlara ulaşmaları için gerekli müdahalelerde bulunur. Çocuklar gün boyunca oyun oynadıklarını, sohbet ettiklerini hissederler ve mutlu olurlar. Aslında onları okula, hayata hazırlayan tüm kazanımları elde etmeleri sağlanmaktadır. Onlar ise eğlenirler… Tüm çalışanlar konusunun eğitimini almış uzmanlardır. Sürekli gelişime inanılır. Bu nedenle değerlendirme günlük hayatın bir parçasıdır. Çocukların gelişimi, program, öğretmenler ve yönetim sistemli bir şekilde değerlendirilir ve bu değerlendirmeler gelişimin sağlanması için kullanılır. Büyük bir okuldaki sistem ve profesyonellik ve bir evdeki sıcaklık ve samimiyet bir arada bulunur. Özel Nar Anaokulu'nda ÇOCUK ESASTIR. Her şey onların çok yönlü gelişimini desteklemek, sağlıklı mutlu, yeterli birer birey olmalarını sağlamak üzere düzenlenir. Binanın yapımında ve düzenlenmesinde çocukların sağlığı ve güvenliği her şeyin üzerinde tutulmuştur. Kullanılan tüm malzemeler, kurulan sistem en üst düzeyde güvenlidir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Yorumlar (26)

 • Dd

  Çocuklarımızı bunaltmadan ,yormadan yarıştırmadan tüm özverileriyle sadece onların.,Özgüvenli ve iyi bir birey olmalarını destekleyen tüm nar ekibine teşekkür ediyorum .

 • Nar ana okulu bizim için çok kıymetli. Eğitim hayatına attığımız ilk adımda sizlerle başladığımız için bu yolculuğa çok şanslıyız. Daha bahçeden içeri girerken sarmalayan sıcaklığınız, öğretmenlerinizin çocuklarımız ile kurduğu diyalog ve samimiyet hepsi için sonsuz kere teşekkürler. Akademik olarak aldığımız eğitim ve bize kattığınız sorumluluk duygusu içinde teşekkür ederim.

 • ÜD

  Genel etkinlikler ve eğitim-öğretim müfredatı olarak oldukça memnun olduk. Farklı dersler ve eğitimcilerin, çocuk gelişimi için olumlu etki ettiğini düşünüyoruz. Birebir olarak çocuğumuzun sınıf öğretmeni ile iyi iletişimde olduğunu hissettik.Bazı etkinliklerin daha iyi organize edilebileceğini düşünüyoruz. Yabancı dil konusunda çocuklarımızın biraz daha zorlanması, bizi üzmeyecek mutlu edecektir.

 • NK

  Gerek kişisel gerek akademik gelişiminde kızıma katkıları bizim için çok değerli. En önemlisi de kızımın okulunu çok sevmesi ve sonsuz güven duyması. Okulumuzu ayrıcalıklı kılan bir diğer husus ise sınıf öğretmeniyle birlikte diğer uzmanların dayanışma içerisinde öğrenci ile birebir ilgilenmesi, gelişimine katkı sunması.

 • MA

  Gerek eğitim sistemi, gerekse de çocuklara gösterilen ilgi, alaka ve yaklaşımın son derece iyi olduğu bir okul. Öğretmenlerin ve yöneticilerin bilgi ve deneyimleriyle, çocuk esastır prensibini gerçek anlamda uygulayan ve çocukların yaşadığı en zor "sendrom" adı altında adlandırdığımız dönemlerde bile sabırla, özveriyle çocuğa olan inancını kaybetmeden , gerekli desteği sağlaması da biz veliler için çok önemli bir unsur. İyi ki Nar anaokulunu tercih etmisiz.Gözüm arkada kalmadan çocuğumun emin ellerde olduğunu bilmek, ve hergeçen gün hem bilgi, hem elbecerisi, özgüven ve daha yazılara sığmayacak bir sürü olumlu gelişmesine şahit olmak beni cok mutlu ediyor. Tüm Öğretmenlerimize ve yöneticilerimize teşekkür ederim

 • AK

  Çok değerli bir kurum gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebilirsiniz her açıdan kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden bir kurum.öncelik her zaman çocuklar olmuştur bu kurumda,eğlenerek öğrenmenin sevginin bolca olduğu cocukların her anının doyasıya tadını çıkardığı bir masal okulu

 • Nar anaokulu ile ilk cocuğumda tesadüf üzerine tanıştım. Ve çok kısa süre içinde iyikilerim arasında yerini aldı. 3 çocuğumuda nar anaokulundan mezun etmenin mutluluğu ve huzurunu yaşadım sayelerinde. Çocuklarımın severek isteyerek okula gitmeleri aradığım şarttı. Ve bunu yakaladık. Sıcak samimi doğal ortamları ve iletişimleri ile huzurlu yıllar geçirdik. Başta Neslihan hanıma,Aycan hanıma ve tüm çalışanlarına emekleri için yürekten teşekkür ederim. Herşey için çocuklarım ve kendim adıma minnettarım. Artık kocaman olan ailelerinden biri sayıyoruz kendimizi. Okulumuza veda etmedik. Hep yolumuz düşecek çünkü. Sizi seviyoruz nar anaokulu. Nar tanelerinizi beraber büyüteceğiz.

 • NA

  Gözümüz arkada kalmadan evlatlarımızı emanet edebilceğimiz sevgi yuvası... Her zaman doğru yönlendirmeyle herşeyden önce çocuk gerisi hallolur diyen öğretmenleri ve yöneticileriyle iyiki dediğimize hiç pişman olmadığımız çok sevgili okulumuz

 • Dt

  Kreşe başlarken bizim için en önemli kriter güvenlikten sonra çocuğumuzun mutlu olarak severek gidip gelmesiydi. Beklentimizin çok daha üzerinde bi okul karşılaştık. 3 senedir severek gidip geliyor oğlumuz. Özenleri, özverileri, ilgileri, sabırları ile bir anaokulundan çok daha fazlası. İyi ki yollarımız kesişmiş

 • GY

  Oğlum bu sene mezun oldu. Daha önceki okulundan sıkıntı yaşayarak ayrıldık ve Nar Anaokulu nun kapısını çaldık. Ve bizim iyi kimiz oldular. Süreci şok güzel yönettiler. Hem oğlumuza, hem de bize her anlamda çok destek oldular. Okul kurucusu Neslihan hanımın eğitime ve çocuğa bakış açısı bizim için tercih sebebi oldu. Hiç bir zaman veli odaklı değil, çocuk odaklı yaklaşımı, şefkatli ve objektif bakış açısı 2 yılda bize çok şey kattı. Çocuğun ihtiyaçları her zaman öncelikti ve hep çözüm odaklı gidildi. Okul müdürü Aycan Hanım'ın özeni ve sakinliği bizi bir çok anlamda hep rahatlattı. Öğretmenlerin ilgisi, sevgisi ve özeni sayesinde oğlumuz hep severek gitti. Yemek konusunda özenli olunması, çocukların beslenmesine dikkat edilmesi, paketli ürün, çikolatalı ekmek vs gibi çocuk beslenmesinde yeri olmayan gidaların menüde olmaması bizim için önemli idi. Canı gönülden tavsiye edeceğim, velilerin en azından gidip tanışmasını, Neslihan Hanım'ın bakış açısını görmelerini tavsiye ederim.

 • BS

  Okulumuza yaklaşık 2,5 yıldır devam ediyoruz. Herşeyden önce oğlumu okuluna bıraktığında gözüm arkada kalmıyor. Girişten itibaren öğretmenlerimizin ilgisi, eğitimi, davranışları çok çok iyi. Bu anlamda çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Öğretmenler ayrı ayrı guleryüzlü ve ilgililer. Başta Neslihan hanim, Aycan hanım ve İlknur hanım sizleri seviyoruz.3 Yaşından itibaren tek okulumuz Nar oldu :)

 • CY

  Nar okulunda olduğumuz için çok şanslıyız. Alanında deneyimli kadrosuyla harika bir eğitim veriliyor. Samimi ve içten bir iletişim kurabiliyoruz. Birbirinden değerli branş derslerle çocuklar hem görsel hem işitsel bir çok programda yer alabiliyorlar. Nar'ın en önemli farkı ise "Akademi Nar". Bir çok ebeveyn eğitimine katılarak bizler de kendimizi geliştirebiliyoruz. Kendi oluşturdukları trio sistem ile farkındalık sahibi, özgüvenli ve yaratıcı nesiller yetişiyor. Çünkü burası "Bambaşka Bir Okul.."

 • GA

  Her konuda şeffaf oluşunuz, çocuklara duyduğunuz saygı sevgi ve özveriniz çok kıymetli. Sabahları çocuğumuzun heyecanla okula gelmesi sizlerin emeğiniz sayesinde. İyi ki yollarımız kesişmiş.

 • HA

  Çocuğum sevgi ve dikkatle gelişsin yeni nesil gelişmelerden geri kalmasın isterseniz Nar anaokulu profesyonel gerçekten

 • Ta

  Oğlumu 3 sene ve şimdi kızımı gözüm kapalı emanet ettiğim yer. Beylikdüzü beykent bölgesinin 1 numaralı okulu diyebilirim.

 • EA

  Benden hic ayrilmayan 4 yasindaki oglumu buyuk bir sevgi ve şevkatle kucaklayip nasil okula alistirdiklarini hayranlikla izledim.Tüm ögretmenlerinizi ve yöneticilerinizi gönulden tebrik ediyorum.Neslihan Hanim'in profesyonelliği okulun başarisinin nedeni bence.

 • Butik bir okul tertemiz sahibi Neslihan hanım çok profesyonel ama bir o kadar sevgi dolu Müdürü Aycan hanım iyi bir yönetici ama sanki çocukların annesi gibi ses tonu ve yaklaşımı Öğretmenimiz Yaren hanım çok başarılı ve nazik yardımcı Ögretmen Sema hanım çok güvenilir ve sevgi dolu Servis amcamız Metin bey tam bir korumacı Dedemiz gibi ismini sayamadıgım değerli öğretmenler ve çalışanlar seneye biz yine Nar dayız ve mutluyuz

 • Ay

  Senelerin tecrübesine güvenerek başladığımız bu okulda 3 yılımızı bitiriyoruz gözüm arkada kalmadan teslim ettiğim oğlumun bu günlere kadar gelip sosyalleşmesini paylaşmayı öğrenmesini tüm nar ekibine borçluyuz iyiki varsınız

 • pb

  Her alanda memnun olduğumuz güvenle çocuğumuzu emanet ettiğimiz tek okul öğretmenlerimize ve yönetime cok tesekkurler

 • YH

  2 çocuğumu da Nar Anaokulundan mezun ettim. İlkokul için gezdiğimiz her okul Nar Anaokulundan olduğumuzu duyduğunda öve öve bitiremediler. İyi ki Narlıyız.

 • Hd

  Hem akademik olarak, hem kişik gelişimlerine çok önem veren, yüzdeyüz güvenebileceğiniz bir okul.

 • Güvenilir çözüm odaklı mükemmel eğitimcileri biraraya getiren mükemmel okul. Oyunla sorumluluk bilincinin oturtulduğu bir sistem Bu kadar betonunlaşan yaşam alanlarının içinde yemyeşil bahçesiyle çocukları toprakla buluşturan kurum

 • SC

  eğitimiyle, beslenmesiyle, yönetimi ve kadrosuyla kusursuz bir okul. Butik okul düşünen herkese tavsiye ederim.

 • GS

  High scope eğitim programı uygulanıyor okulda eğitime çok önem veriyorlar çocuk bakmaktan ibaret değil. Çocuklara öğrenmeyi öğreterek eğitim hayatı boyunca fayda sağlayacak şekilde. Kızımı gönderiyorum şuan kardeşini de kesinlikle bu okula göndereceğim

 • ŞÖ

  Çocuklarımıza ezber yaptırmıyor, yaşayarak görerek deneyerek öğrenmelerini sağlıyorlar. Çocuklarımıza öğrenmeyi öğretiyorlar. Alanında uzman öğretmenleri bir araya getirdikleri için teşekkür ederiz

 • KA

  Eğitimi ile fiziksel imkanları ile bu bölgedeki en iyi anaokulu olduğunu düşünüyorum. sanat ve spor dersleri ile çocuklarımızın ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlıyor, okuma ve matematik gibi derslerle de çocuklarımızın ilkokula hazırlanmalarını sağlıyorlar. Nitelikli bir eğitim için de fiziksel imkanları yeterli ve sınflar donanımlı

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nar Anaokulu İletişim Bilgileri

Pinartepe Mahallesi, Turgut Özal Caddesi, Aksu1 Sokak, No:5, Büyükçekmece/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum