fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nar Çocuk Anaokulu

Özel Nar Çocuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00
Sabahçı: 09:00/12:30

Özel Nar Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Nar Çocuk Anaokulu bir gelişim psikoloğu okuludur. 2016 yılında kurulmuştur. 8 kişilik sınıflar ile çocukların bireysel öğrenmeleri ve kendi hızlarında gelişebilmelerine önem verilmektedir. Doğa ve açık hava etkinliklerini dört mevsim özenle uygulanmaktadır. Müzik eğitimi, piyano, İngilizce ve haftalık atölye çalışmaları ile çocukların gelişimleri çok yönlü desteklenmektedir. Çocukların psikolojik gelişimleri ön planda tutularak hazırlanan özel programlar uygulanmaktadır.
Özel Nar Çocuk Anaokulu, öğrencilerini özgüveni yüksek, düşünen, merak eden, sorgulayan, mücadeleci, üreten, problem çözme odaklı, grup ortamına uyum sağlayabilen, kendini rahat ve doğru ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Özel Nar Çocuk Anaokulu'nda, çocuk gelişimi eğitimleri almış deneyimli öğretmenler ile öğrencilerin gelişim dönemine uygun hazırlanmış eğitim ve oyun programları uygulanmaktadır. 10 kişilik sınıflar ile çocukların bireysel öğrenmeleri ve kendi hızlarında gelişebilmelerine önem verilmektedir. Ders programlarına eklenen müzik eğitimi, deney atölyesi, İngilizce eğitimi ve dans etkinlikleri ile öğrencilerin yetenek alanları keşfedilmekte ve çok yönlü gelişimleri desteklenmektedir. Derslere ek olarak çocukların iletişim kurma, ekip olabilme, uyum sağlama alanlarında bireysel gelişimleri takip edilerek veliler bilgilendirilmektedir. Özel Nar Çocuk Anaokulu bir gelişim psikoloğu okuludur. 2016 yılında kurulmuştur. 8 kişilik sınıflar ile çocukların bireysel öğrenmeleri ve kendi hızlarında gelişebilmelerine önem verilmektedir. Doğa ve açık hava etkinliklerini dört mevsim özenle uygulanmaktadır. Müzik eğitimi, piyano, İngilizce ve haftalık atölye çalışmaları ile çocukların gelişimleri çok yönlü desteklenmektedir. Çocukların psikolojik gelişimleri ön planda tutularak hazırlanan özel programlar uygulanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nar Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Mecidiye Mahallesi, Mütevcelli İbrahım Sokak, No:4, Beşiktaş / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum