fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nasrettin Hoca Anaokulu

Özel Nasrettin Hoca Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00

Özel Nasrettin Hoca Anaokulu Hakkında

2 ile 6 yaş grubundaki öğrencilere eğitim veren Özel Nasrettin Hoca Anaokulu İstanbul ilinin Çekmeköy semtinde bulunmaktadır. Kurumda yer alan her şey çocuklara özel olarak dizayn edilmiştir. Okulda bulunan ortak yaşam alanları oldukça ferah ve geniş yapıdadır. Bütün sınıflar geniş mekanlar, güneşli ve aydınlık alanlardan oluşmaktadır. Kurumda yer alan tüm mobilyalar renkleri, modelleri, ölçüleri ile tamamen kuruma özgü olarak tasarlanmıştır. Okulda, alanında uzman, psikolojik danışmanlık hizmeti veren personeli bulunmaktadır. Psikolojik açıdan çocukların gelişimlerini takip eden ve yönlendirmelerde bulunan danışman, düzenli aralıklarla veliler ile bir araya gelerek çocukların durumları hakkında paylaşımlarda da bulunmaktadır.
Özel Nasrettin Hoca Anaokulu içerisinde bulunan yemekhanede hijyen kurallarının sağlanması için kontroller en üst seviyede tutulmakla birlikte, çocukların dengeli beslenmeleri için uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanmış menüler itina ile çocuklara hazırlanmaktadır. Okul içerisinde çocukların uyku ihtiyaçları için özel uyku odaları da bulunmaktadır. Toprak etkinlikleri sayesinde çocuklar doğayı uygulamalı olarak tanımaktadırlar.
Özel Nasrettin Hoca Anaokulu'nun öğrencilere sunduğu servis hizmeti bulunmaktadır. Küçük çocukları taşıdığının bilincindeki deneyimli şoförler, bakımlı servisler ve çocuklarla birlikte yol boyunca onlara refakat eden yardımcı öğretmenler ile sorunsuz bir şekilde çocuklarınız servisler ile kapınızdan teslim edilmektedir.
Eğitim öğretim dönemi haricinde Özel Nasrettin Hoca Anaokulu'nda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Yaz okulu eğitimi bulunan okulda öğrenciler eğitim öğretim döneminde aldığı eğitimleri mevsim etkinlikleriyle çeşitlendirilmiş şekilde almaktadır. Okul içerisinde yer alan ve hijyen koşullarına en yüksek düzeyde önem verilen havuzunda çocuklara yüzme dersleri verilmektedir. Ayrıca Özel Nasrettin Hoca Anaokulu' nde bale, tiyatro ve halk oyunları etkinlikleri ile çocuklar sanatsal faaliyetler ile uğraşabilmektedir. Okulun öğrencilere sunduğu müzik ve gezi kulübü etkinlikleri ile onların eğlenerek yeni şeyler tanımaları ve öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Okul yabacı dil olarak İngilizce eğitimi vermektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (6)

 • S

  Merhaba, küçük kızım için 2017 yılında okul arayışındaydım ve Nasrettin Hoca Anaokulunda karar kıldım. Kızımın okula alışma süreci biraz uzun sürdü. Okul yönetiminin ve öğretmenlerinin yaklaşımının ılımlı ve sabırlı olması ile biz bu süreci atlattık. Okul müdürü Merve Hanım ve öğretmenlerimiz Hatice ve Semra Öğretmenin bu süreçteki desteği ve yaklaşımı bizim için unutulamaz. Ben geçirdiğimiz zaman içerisinde hep “iyiki” dedik. Kızım bu yıl ana sınıfından mezun olacak. Okulumuzun bu süreç içerisindeki hem akademik hem sosyal- duygusal yaklaşımı açısından çok güzel iki yıl geçirdik. Ben okul arayışındaki aileler için mutlaka listenize alın ve gidip görün derim. Umarım sizlerde bizim kadar mutlu olur ve memnun kalırsınız.

 • Ag

  Oğlum için çok okul araştırdım netten bakarak gittim ve anlatıldığının dahi üstünde hizmetle karşılaştım. Öğretmenleri çok bilgili deneyimli ve güler yüzlü. Temiz nezih bir ortam. Çok memnunum Sosyal aktiviteleri biraz daha canlandırmak lazım diye düşünüyorum

 • SE

  Branş derslerine çok önem veriyorlar bu durumdan şikayetçi değiliz ama sosyal aktivite bakımından zayıf kalması kötü. Sonuçta çocuklar ilk defa sosyalleşebileceği bir ortama giriyor. Doğumgünü partilerinin ötesine geçememişler maalesef.

 • Çalışan bir anne olduğum için kızımla çok fazla vakit geçiremiyorum bizden çok öğretmenlerini görüyor. öğretmenlerinin sıcakkanlı ve ilgili olması çok güzel çocuğum okuldayken evindeymiş gibi hissediyor. okul temiz ve güvenli.

 • Kızımıza okul seçerken çok zorlanmıştık. Hem iyi bir eğitim alabileceği hem de aile ortamı sğlayacak bir okul istemiştik çevremizin tavsiyesi üzerine bu okula gönderdik ve beklediğimiz her şeyin karşılığını bulduk. Öğretmenleri sıcakkanlı. Fiziksel koşulları yeterli.

 • Veli

  Ufacık yavrumuzun her sorunun üstesinden büyük bir ciddiyet ve özveriyle gelmeye çalışan ikinci ailesi diyebiliriz buraya. Yemek yemeyi, çiğneme sorunumuzu burada çözdük. Paylaşmayı arkadaş edinmeyi sizden öğrendi yavrumuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nasrettin Hoca Anaokulu İletişim Bilgileri

Mimar Sinan Mahallesi, Yeşilkayalar Caddesi, No:22, Çekmeköy-Ümraniye/istanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum