fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu

Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 09:30/12:30
Öğlenci: 13:00/16:00

Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim veren, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Kurumun amacı çocukların içlerinde var olan potansiyeli açığa çıkarmak, geliştirmek, çevreye, insana, öğrenmeye karşı olumlu bakış açısına sahip, sorgulayıcı, araştırmacı, yaratıcılığı gelişmiş, yorumlayabilen çocuklar yetiştirmektir. Bilgiye anlam kazandırabilen, ilgi alanları ortaya çıkarılarak desteklenmiş, doğaya, dünyaya ve çevresine duyarlı, empati kurabilen, kendini doğru ifade edebilen, kendine güvenen, kendisiyle barışık, iletişim kurabilen çocuklar yetiştirmek okulun misyon ve vizyonudur. Öğrenciler bireysel farklılıklarının bilincinde olarak, olayları farklı şekillerde değerlendirebilme, kendine ve başkalarına değer veren, sorumluluk sahibi, hoşgörülü dünya insanları olarak yetiştirilmektedir. Okulun hedefi öğrencileri fiziksel, sosyal, bilişsel, dil yönü gelişmiş, araştıran, sorgulayan, rol yapmadan yaşayan, kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmektir. Okulda öğrencilerin tüm gelişim alanlarının geliştirilmesini hedefleyen, gelişimsel program anlayışı uygulanmaktadır. Okulda çocukların problem çözme becerileri, bağımsız davranma becerileri, paylaşma davranışları, sorumluluklarının bilincinde olmaları ve işbirliği yapma davranışları kazanarak günlük hayatlarında uygulamaları sağlanmaktadır. Program tekrara dayalı olan sarmal yapıdadır. Okulda çocukların gelişimsel ihtiyaçları karşılanırken bir yandan da diğer gelişim alanlarının birbiriyle etkileşimi sağlanmaya çalışılmaktadır. Kurumda tüm gelişim alanlarının üst düzete çıkarılması, zenginleştirilmesi ve daha da çeşitlendirilmesi hedeflenmektedir. Anaokulunda çocukların dil kullanımı ve sözcük dağarcığının geliştirilmesi, Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarının sağlanması, sezerek, eğlenerek, oynayarak öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okul kaliteli eğitim kaliteli insan sloganıyla yola çıkmıştır. Okulda çocukların yemeklerden keyif almaları, çatal ve kaşık kullanma becerileri kazanmaları, damak zevklerinin geliştirilmesi ve yemek yeme kurallarına uyum sağlayarak sağlıklı beslenmeleri desteklenmektedir. Kurumun mutfağında tüm yiyecekler taze ve günlük olarak hazırlanmaktadır. Katkı maddesi kullanılmış, dondurulmuş hazır gıdalardan oluşan hiçbir ürün kurumun mutfağında kullanılmamaktadır. Anaokulunda ki yemek listeleri sağlıklı beslenme koşulları göz önüne alınarak aylık olarak hazırlanmaktadır. Kurumda Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının ortak olarak hazırladıkları, tam gün eğitim uygulanan okullara uygun olarak düzenledikleri yemek mönüleri dikkate alarak oluşturulmaktadır. Kurumda özel gün ve haftalara uygun olarak etkinlikler düzenlenmektedir.

Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 09:30 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 16:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu Yorumları (4)

 • HY

  Tecrübeli ve güleryüzlü öğretmenlerin arasında harika vakit geçiriyor oğlum.sevgi ve saygı gibi önemli kavramları en iyi şekilde öğrendiğini görmek mutlu ediyor bir veli olarak beni. Ayrıca okul sevgisini kazandırdıkları için teşekkür ediyorum tüm ekibe.

 • FC

  Huzurlu ve güvenli bir anaokul. İkinci evimiz oldular. Arkadaşlarıve öğretmenlerinin sayesinde de sosyalleşip özgüveni artıyor böylelikle. Ev ortamında hem eğitim görüp hem de gözümüz arkada kalmadan teslim etmemiz büyük avantaj.

 • ER

  Okuldan memnun olduğumuzu öncelikle söylemeliyim. Yabancı dili de şarkılarla ve oyunlarla çok güzel öğretiyorlar. İlk okula her açıdan en iyi şekilde yavaş yavaş hazırlanıyoruz. Harikasınız.

 • YE

  Temiz ve ferah sınıfları var. Çocukların rahatca oynayabildikleri hiç bir tehlike unsuru bulunmayan güvenilir bir kurum. Çok sabırlı ve emek veren öğretmenleri mevcut. Okul evimize yakın ve böyle memnun kalacağımız bir okul bulacağımız aklımıza gelmezdi. Oğlum da çok mutlu haliyle ben de. Elinize sağlık gerçekten.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Neşeli Afacanlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Ki̇razli Mah. Mevlana Cad. No:86/88 Bağcilar/İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum