fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Neşeli Çiçekler Anaokulu

Özel Neşeli Çiçekler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Neşeli Çiçekler Anaokulu Hakkında

Şişli Mecidiyeköy’ de, İstanbul içinde merkezi konumda yer alan Özel Neşeli Çiçekler Anaokulu, 2-6 yaş aralığındaki çocukları kabul etmektedir. Okuldaki sınıf mevcutları 15 çocuk ile sınırlandırılmıştır. Sınıfların çok kalabalık olmaması, öğretmen ve çocuklar arasındaki iletişimin güçlü olmasını sağlamaktadır. Okulun çalışma saatleri sabah 07:30 ile akşam 19:30 arasındadır. Okul içerisinde velilerin çocuklara davranışları ve çocukların psikolojik gelişimleri ile ilgili bilgilendirme ve yönlendirmelerde bulunan psikolojik danışman bulunmaktadır. Veliler ile sıklıkla bir araya gelen danışman, karşılıklı bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Okulun geniş bir binası ve bahçesi vardır. Hem bina içerisinde hem de bahçesinde büyük oyun alanları bulunmaktadır. Çocukların konforunun ve ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması için her türlü ayrıntının düşünüldüğü Özel Neşeli Çiçekler Anaokulu 'nda yaş aralığına göre ihtiyacı olan çocuklar için uyku odaları bulunmaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenmenin ön planda tutulduğu, uzmanlar tarafından hazırlanmış olan yemek menüleri hijyenik ortamlarda hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. Eğitim öğretim dönemi haricinde yaz dönemi içerisinde de çocuklarınız için yaz okulu uygulaması bulunan okulda, dönem boyunca öğrendikleri pekiştirilmekte ve ilkokula hazırlık etkinliklerine devam edilmektedir. Çocukların yetenekleri ve gelişimleri doğrultusunda doğru bir şekilde yönlendirilmeleri için destekte bulunan rehberlik uzmanı, çocukları yakından takip etmekte ve durumlarını belli aralıklarla veliler ile görüşerek paylaşmaktadır. Hem okul içerisinde hem de bahçesinde çocukların güvende olmalarını sağlamak amacıyla okulda güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Eğer ihtiyacınız varsa, okulun servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çocukların güvenli bir şekilde yolculuk etmelerini sağlamak amacıyla her türlü önlemin alındığı servislerde çocuklara eşlik eden yardımcı bir öğretmen bulunmaktadır. Özel Neşeli Çiçekler Anaokulu 'nun eğitimleri içerisinde yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce derslerinde öğrenilenlerin pekiştirilmesi ve unutulmaması için sıklıkla İngilizceye diğer etkinliklerde de yer verilmektedir. Çocukların beden ve kas gelişimlerini desteklemek için yapılan sportif etkinlikler içerisinde jimnastik ve yüzme yer almaktadır. Hijyen koşulları, okulun her alanında olduğu gibi havuzda da maksimum düzeydedir. Çocukların etkinliklerle öğrenmelerini destekleyen etkinlik kulüpleri, gezi kulübü, satranç kulübü, müzik kulübü, akıl ve zeka oyunları kulübü olarak sayılabilir. Uzmanlar tarafından hazırlanan tüm etkinliklerde çocukların yeni şeyler öğrenmelerine ve gelişimlerine destek olunmaktadır.

Yorumlar (4)

 • AB

  Çocuğunu gönderen veliler genel olarak memnun. Anaokulundan beklentilerinizi ilgi ve alakayla karşılıyorlar. Özellikle şehrin bu kadar merkezinde çocukların rahat bir nefes alabilecekleri bir ortam yaratılmış olması oldukça faydalı olmuş.

 • NA

  Yavrumuzun ve bizim ilk göz ağrımız neşeli çiçekler anaokulu. Öyle içten öyle sıcacık ki çalışan insanlar bu durum çocuklara da çok güzel yansımış durumda. İyi ki tanımışız sizleri.

 • SS

  Özellikle bu dönemde öğretmenlerin çocuklar için ne kadar önem taşıdığının bilincinde olan bir okul. Öğretmenlerimizin özel ilgi ve sabırları okulu tekrar tercih etmemi ve önerilerimde ilk sıraya çıkmasını başardı.

 • Veli

  Mükemmel ve sıcacık bir ortamı var. Kendimi ve yavrumu bir kez daha şanslı hissettim çocuğumu sizlere emanet ettiğim için.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Neşeli Çiçekler Anaokulu İletişim Bilgileri

Kuştepe-Mesut Cemil Sokak No:32 Mecidiyeköy-Şişli/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum