fb
Özel Neşeli İlk Adım Anaokulu

Özel Neşeli İlk Adım Anaokulu

0 216 706 6902
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share
Özel Neşeli İlk Adım Anaokulu
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 12:00/16:00

Özel Neşeli İlk Adım Anaokulu Hakkında

İstanbul Tuzla’ da hizmet veren okulun müstakil binası ve bahçesi bulunmaktadır. Bahçe ve okul içerisinde yeterli oyun alanları ile serbest etkinlik zamanlarında çocukların güzel vakit geçirebildikleri Özel Neşeli İlk Adım Anaokulu, çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahiptir. Özel güvenlik sisteminin bulunduğu okulda ihtiyacınız varsa, çocuğunuzun sorunsuz seyahati için önlemlerin alınmış olduğu servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Okulun her alanında hijyen koşullarının eksiksiz olması konusuna önem veren okulun yemekleri, hijyenik koşullarda hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. İngilizce ve ilkokula hazırlık dersleri, etkinlik, oyun, uygulamalı deneyler ile çocuklara verilmektedir. Ezberlemeden öğrenmeleri sağlanmaktadır. Müzik ve gezi etkinlikleri ile çocukların yetenekleri ve görsel zekaları güçlendirilmekte, geliştirilmektedir. Çocuklar okula gelmeden önce tüm temizlik ve düzen sorumlu hizmetli tarafından yerine getirilmektedir. Okul için de dil olanakları olarak Türkçe’yi doğru ve güzel kullanma dersi dışında ikinci bir dil öğrenmeleri için İngilizce dersi de verilmektedir. Tüm dersler ve etkinlikler hazırlanan plan dahilinde ve müfredata uygun olarak sunulmaktadır. Özel Neşeli İlk Adım Anaokulunda çocuklar duygu ve gelişimlerini kazandıracak olan temel eğitimleri uzman öğretmenler tarafından almaktadır. Okulun dış ve iç mekanını anlatacak olursak çocuklara özel şekilde renkli ve canlı şekilde dekore edilmiştir. Tüm sınıf içi malzeme ve eşyalar çocuklara özel şekilde seçilmiştir. Çocukların sınıf içinde yemek yiyecekleri, oyun oynayacakları, etkinliklerini yapacakları, tuvalet ihtiyaçlarını giderecekleri alanlar sınıf içerisinde bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Origami
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

  • Ö. K.

    Sıcacık bir yuva tüm çalışanları içten ve işlerini severek yapıyorlar. Çocuklara kendi çocukları gibi bakıyorlar. 2 senedir bu okuldayız bir gün bile pişman olmadım çocuğumu gönderdiğim için. Çocuğum hergün hevesle gidiyor okuluna.

  • Ö. A.

    Yabancı dil eğitimi oldukça iyi olan bir okul. Dersler konuşma odaklı işleniyor. Şarkılar öğretiyorlarmış okulda çocuğum çok seviyor bu dersi. Sadece yabancı dilde değil okuma yazma, matematik, fen doğa dersleri de bir o kadar başarılı.

"Özel Neşeli İlk Adım Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Neşeli İlk Adım Anaokulu İletişim Bilgileri

Şifa Mah. Atatürk Cad. Balli, Sok. No:8, Tuzla/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum