fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Neşeli Panda Anaokulu

Özel Neşeli Panda Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:45

Özel Neşeli Panda Anaokulu Hakkında

Özel Neşeli Panda Anaokulu, eğitim hayatına 2021 yılında başlamış olup Zerrin Emek ve Ebru Olcay kardeşler tarafından yönetilmektedir. Okul alanında uzman 25 yıllık tecrübeye dayanan öğretmen kadrosuyla öğrencilerine nitelikli eğitim vermektedir. Kurumun vizyonu özgüvenli, mutlu, çevresine duyarlı ve liderlik becerileri gelişmiş öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca okul öğrencilerin erken yaşlarda yabancı dil becerilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Kurum öğrencilerine İngilizce ve İspanyolca dil eğitimi vermektedir.
Özel Neşeli Panda Anaokulu, öğrencilere İngilizce ve İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır. Bu sayede minik öğrenciler, farklı kültürleri ve dilleri tanıma fırsatı bulurken, dil becerilerini de geliştirme imkanı elde etmektedir. Okulun hazırladığı dil eğitimi programları, öğrencilerin dil öğrenme sürecini keyifli ve etkili bir şekilde deneyimlemelerini sağlamaktadır. Çeşitli sayılar, tekerlemeler ve oyunlarla dil eğitiminin temelleri atılmaktadır.
Özel Neşeli Panda Anaokulu, eğitimdeki yenilikçi ve öğrenci odaklı yaklaşımıyla dikkat çekmektedir. Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına ve yeteneklerine göre programlar geliştirerek, onların en iyi şekilde gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır. Öğrenci odaklı faaliyetlerle minik bireylerin ilkokula hazırlanmalarında aktif rol oynamaktadır.
Özel Neşeli Panda Anaokulu, öğrencilerine çeşitli oyunlar ve etkinlikler düzenleyerek yaparak-yaşayarak öğrenme modeli sunmaktadır. Öğrenciler, derslerde aldıkları eğitimleri ve bilgileri deneyimleyerek daha iyi ve kalıcı bir biçimde öğrenmektedir. Öğrencilerin gelişim çağında doğayla iç içe olması için sürekli olarak okul bahçesi kullanılmaktadır. Öğrenciler bahçede birlikte vakit geçirip oyunlar oynayarak sosyal becerilerini geliştirmektedir.
Özel Neşeli Panda Anaokulu, öğrencilerinin sağlıklı beslenmesine oldukça önem verir ve kesinlikle hazır paket yemeklerden kullanmamaktadır. Okul içerisinde yer alan yemekhaneden her gün taze, sıcak ve sağlıklı yemekler çıkmaktadır. Yemekler öğrencilerin yaşlarına göre porsiyonlar halinde verilmektedir. Böylece her öğrencinin doyabileceği miktarda günlük yemek hazırlanmaktadır. Okul-Aile sisteminde yer alan bilgilerde veliler öğrencilerin günlük yemek programlarını takip edebilmektedir. Ayrıca veliler Okul-Aile sistemiyle öğrencilerin günlük gelişimlerini izleyebilmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Neşeli Panda Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

Özel Neşeli Panda Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Neşeli Panda Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Neşeli Panda Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:45 şeklindedir.
 • Özel Neşeli Panda Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Neşeli Panda Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Neşeli Panda Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Neşeli Panda Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Neşeli Panda Anaokulu Yorumları (32)

 • Sk

  Kelimelere sığdıramayacağım kadar özel insanlarla yollarımızın kesişmesinden dolayı çok sanslıyız gözü kapalı emanet edip hiç düşünmeden sorgulamadan gönderebileceğiniz bir okul herşey sevgiyle ve güleryüzle ilerliyor ikinci senemiz için de hiç süphesiz tercihimiz böyle tatlı sıcacık sevimli içi güzel insanlarla dolu bi okul daha ne isteyebilirim ki hepsini ayrı ayrı çok seviyoruz ♥️

 • Ben branş öğretmeniyim, onlarca anaokuluyla çalıştım ve çalışmaktayım. Kendi çocuğumu Neşeli Panda anaokuluna göndermeyi istedim çünkü kurucuları ve tüm ekibi eğitimci olan nadir okullardan biri. Okulu bir ticarethane mantığıyla değilde gerçek bir eğitim yuvası olarak gören ve o mantıkla hareket eden harika bir okul burası. Öncesinde dersine gittiğim bir yıl boyunca sessiz sedasız gözlemledim ve sonrasında gözüm kapalı içim rahat bir şekilde oğlumu teslim ettim. Tek bir gün bile pişman olmadım. Ailemden uzak yaşıyorum bu sebeplede insanın çocuğunu koşulsuz güvenle teslim edebileceği bir yerin olması nasıl büyük bir nimet bilenler beni anlar. Hem öğretmen kalitesi hem de sunduğu bir çok farklı branşla eğitimini zenginleştiren ve bunu mış gibi yapmayan Neşeli Panda ailesine sonsuz teşekkür ediyorum

 • AM

  Kızımın 2. yuvası, okul yönetimi ve birbirinden değerli öğretmenleri için ne söylesem az kalır. Gözüm asla arkada kalmıyor, öncesinde 3 okul deneyimlemiş bir veli olarak kendimi çok şanslı hissediyorum. İnsanın evladını acaba demeden bırakıp işine gelebilmesi kadar önemli bir şey yok. Gün içerisinde yaşanan her durumun bildirilmesi, şeffaf olunması, sevgi ve güven dolu olmaları Neşeli Pandayı tanımlayabileceğim esaslardan birkaçı. Branş derslerinin çeşitliliği, hijyeni, her durumda destek alabileceğiniz profesyonel kadrosu, gelişim çağındaki kızım için çok büyük unsurlar. Her biri itinayla seçilerek bir araya gelmiş ve hepsinin elinde bir sihirli değnek var, gözlerindeki sevgi ve enerji ilk görüşmede içimize işledi ve en kıymetlimi bıraktığım bu yerle aramdaki gönül bağı kızımın hızlı kat ettiği yol ile birlikte her geçen gün artmakta. Kurucusu Zerrin Hanım, Ebru Hanım ve okul pedagogumuz Gülsüm Hanım hem çok kaliteli hem de çok donanımlı insanlar, işini hakkıyla yapan yürekleriyle çocuklara dokunan öğretmenlerimiz ise gerçekten çok deneyimliler. İyi ki yolum sizle kesişti, iyi ki tüm ilkleri bu kadar okul deneyimlememize rağmen sizle yaşadık, kızımın üzerindeki emeklerinizi hiçbir cümle tarif edemez sizler gibi eğitimcilerin artması dileğiyle.

 • Sk

  En değerli varlığımız kızımızı emanet ettiğimiz güzel okulumuz. İyi ki kızımız böyle bi okulda başladı bu yola. Asla gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu emanet edebileceğiniz birbirinden değerli öğretmenlerimiz iyi ki varlar. Zerrin hocam ve ebru hocam böyle güzel ve gerçekten eğitime önem veren bu okulu kurduğunuz için sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın neşeli panda. Kızımız emin ellerde biz huzurlu başka ne ister ki bi anne baba.

 • Sk

  Her ebeveyn gibi kayıt esnasında titizlikle okul ararken karşımıza çıktı “Neşeli Panda”. Yine her ebeveyn gibi başlarda endişelerimiz vardı ; Çocuğum alışacak mı? Gerçek eğitimciler mi yoksa ticari olarak mı bakıyorlar? Bunca branş dersi gerçek mi? Gibi onlarca soru vardı kafamızda. Ancak çocuğum başladıktan kısa süre sonra tüm sorularıma olumlu cevaplar aldım. Örneğin adaptasyon sürecini inanılmaz güzel yönettiler… Branş derslerinin hepsini alıyor… Kesinlikle eğitime ticari gözle bakılmıyor ki en önemli konu bence bu. Yiyecekler 1. Sınıf kalite bizzat kendim şahit olduğum için şu örneği vereyim okul kurucuları evlerine hangi ürünü alıyorlar ise çocuklarımıza o ürünleri yediriyorlar. Biz kızımızı gerçekten eğitimcilerin eline teslim ettik ve sonuna kadar Neşeli Panda kurumunu öneriyoruz. Başta Zerrin ve Ebru hocalarımıza bu okulu para kaygısı olmadan sadece çağdaş eğitim odaklı yönettikleri için daha sonrasında sevgisini hiçbir çocuktan esirgemeyen Esin , Damla, Gamze ve Berfin öğretmenlerimiz ile okulun emektarı Fadime hanıma sonsuz teşekkür ederiz. Umarım okulumuz uzun yıllar boyu sizlerin yönetiminde devam eder

 • Yollarımızın kesiştiği her güne şükür ettiğim, oğluna ikinci anne olan Neşeli Panda ekibi verdiğiniz her emek için çok teşekkür ederim. 2 yıldır kat ettiğimiz bu yolda muhteşem ekibiniz, güler yüzünüz ve kaliteli eğitiminiz için minnettarız. İyiki varsınız

 • Ed

  Selamlar saygılar 4 yaşında kızımız biricik evladımız için. Okul bakıyorduk sürekli güvenilir evladımızı verebileceğimiz eğitim seviyesi üstü kaliteli yemekleri temiz bir yer arıyorduk. Ben kendim kombi servisi olarak tesadüfen bu okulun kombisini tamir etmeye gittim üstüm başımda işçi olduğum için kirliydi. Bilirsiniz usta olma durumları malum Gittiğimde kapıdan içeri girdiğimde bana sanki bu okulun sahibi gibi davrandılar Çok şaşırmıştım daha önce hiç bir bağlantım olmamasına rağmen sonra kombiyi tamir ederken çocuklara olan yaklaşımlarına baktım müthiş ötesiydi tamamen samimi çocukların nasıl mutlu olduklarını gördüm gördükten sonra gelip akşam bu durumu eşime anlattım çok lüks okullara vs bakıyorduk bu okul mahalle arasında kendine ait mütevazi bir okul eşim ilk başta yanından geçtiğimizde beğenmedi ama tanıştırmak için içeri girdik ondan sonra oda anladı kesinlikle kızımız burada eğitim almalı dedi Aynı sitede oturduğumuz yakın arkadaşlarımızın çocukları özel gir koleje gidiyordu kızımızla aynı yaştaydı okulda devamlı sorun yaşadılar inanılmaz yüksek paralar veriyorlardı Bizde okul muhabbeti geçince anlattık onlarda en sonunda karar verdiler ve onlarda kayıt ettirdiler inanılmaz mutlu aileler de çocuklarımızda iyiki varsınızBüyütmeliyiz el ele aile gibiyiz tüm emeği geçen başta Zerrin ve ebru Hanım Gülsüm öğretmen Buse Zeynep beyza Hanım iyiki varlar İspanyolca ilberto öğretmenimizin ders sayısı keşke artsa :)

 • Sk

  Mükemmel iki okul kurucusu ZERRİN Hanım ve ebru Hanım ikiside mükemmel insanlar iyi ki yollarımız kesişmiş kızım için hiç gözüm arkada kalmadan gönderebildiğim herşeyi eksiksiz bir okul çalışanları be tüm öğretmenlerinin güler yüzlü olduğu mükemmel bir yer hiç şüphesiz tercih edilebilecek bir okul

 • Çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz arkanıza bakmadan birakabileceginiz bir okul. Hem çocuklarin aktif bir şekilde eglenebildigi hem de Zerrin hanım in brans derslerine verdiği önemden kaynaklanan kaliteli profesyonel branş öğretmenleriyle çocuklarin gelişimine katkı sağlayan tüm ekibe sonsuz teşekkürlerGördüğüm kadarıyla şuanda olumsuz bir durum yok

 • Daha önce iki farklı okula gitti ama devam edemedik, sevmedi sevdiremedilerde. Bu okula gittiğimiz de rehber öğretmen Esin ile frekansları tuttu ve okul yöneticileri Zerrin ve Ebru hocanın içten samimiyeti karşısında hemen kayıt yaptırdık. Okula başladığı zaman ise okul aile birliğinden anlık tüm bilgilendirmeleri yaptılar. Biz gerçekten çok memnun kaldık ve tüm herkese gönülden tavsiye ederim. En kıymetlinizi kıymetli hocalarımıza emanet ettiğimiz için çok mutlu olduk. Teşekkür ederiz Gizem Yeliz hocam ve Neşeli Panda Anaokulu tüm öğretmenlerimiz.

 • Öç

  O kadar çok oğluma okul baktım çok tedirgindim taki neşeli panda okuluna girene kadar tamamen sıcak bir yuva samimiyet içtenlik nasıl karşılandıysak 1 yıl boyunca aynı bitirdik müdürleri Ebru hanım Zerrin hanım müthiş insanlar rehber öğretmen esin hoca ve diğer branş hocalar tereddüt etmeden çocuklarınızı teslim edeceğiniz okul keşke ilkokul olsaydı hiç ayrılmadan devam etseydik hepsi bizim için çok kıymetleri ve çok değerli iyi ki bu güzel insanlar hayatımıza girmiş aglayarak vedalaştıkHerseyi çok ayrıntılı düşünen insanlar o yüzden hiç bir düşüncem olmadı

 • 2 yasından bu yana 5.okulumuz olan (suanda 3.5 yasindayiz),bir annenin isteyebileceği her koşula sahip,guvende hissettiğim,gözüm arkada kalmadan teslim ettiğim,maneviyati on planda tutan,1 yildir 1 kere bile neden diye sordurtmayan,is ahlaki son derece gelismis,artik 2.ailemiz diyebileceğimiz @neselipandacocukevi ailesine çok teşekkür ederim... İyiki varsın umarim hep varolursunuz seviliyorsunuz

 • CT

  Neşeli panda okulumuzdan inanılmaz memnunum kızım 4 yaşında duygu,düşünce ve konuşmasında arkadaş ortamı kurmasında inanılmaz değişiklik oldu ve en önemlisi kızımın ablası oldular hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim aşırı ilgili okul ,okul müdürümüz zerrin hanım ve okulda çalışan ogretmenlerimiz ve tüm personele sonsuz teşekkür ediyorumHerşeyiyle mükemmel

 • Birçok okul baktık neşeli pandaya gittiğimiz de kurum kurucularından Ebru hanım ve pedagog Esin hanım bizi çok sıcak ve samimi karşıladılar. Verdikleri güven neticesinde kızlarımızın kaydını yaptık. Esin hanım ve Zerrin hanım yıllardır bu işin içinde olan çok kıymetli öğretmenlerimiz hem yetkinlikleri hem deneyimleriyle sizin ailenizden gibi güven sağlayacak bir yuva oluşturmuşlar. Aynı şekilde öğretmenlerimizde özveri ve sevgiyle işlerini yapıyorlar. Her daim okulda pedagog bulunuyor ve çocukların gerçeğinin gözlemlenmesi bence çok büyük bir artı. Birçok branş dersi var ancak bizim için en önemli şey çocuklarda ki güven ve sevgi bağının oluşabilmesiydi. Gerek kurucuları gerek öğretmenleri gerek çalışanlarıyla neşeli panda bize bunu sağladı. Ateş ölçümleri yemek bilgileri ve etkinlikleri gün içerisinde düzenli olarak uygulama üzerinden paylaşılıyor. Gözümüz arkada kalmıyor. Aç mı kaldı üzüldü mü diye strese girmiyoruz. En küçük konuda dahi bilgilendiriliyoruz. İyi ki yollarımız kesişti ve iyiki neşeli panda ailesine dahil olduk. Özverileriyle çalışacakları ailemize yeni miniklerin katılıp sevgiyle büyüyecekleri seneleri olsun❤️

 • Çocuklarımız için birçok kurumla görüşme yaptık. Neşeli pandayla görüştüğümüzde aldığımız güven hissi bizi öylesine tatmin ettiki orada olsunlar istedik. Kurum kurucuları her detayda her zaman iletişim kurabileceğimiz samimiyeti verdiler. Bir aile gibi olduk en ufak konu da dahi bilgilendirme yapılıyor. Çocukların etkinlikleri yemekleri uygulama üzerinden düzenli olarak paylaşılıyor. Asla gözümüz arkada kalmıyor. Değinmeden geçemeyeceğim birçok kurumda pedagog yok yada haftada bir gün görüşme için gelirken kurumda pedagog her daim var. Her türlü konuda destek oluyorlar. Öğretmenlerimiz de özveriyle işlerini yapıyorlar hepsi çok kıymetli ve alanında yetkin hepsine teşekkür ediyorum

 • Sk

  Her ebeveyn gibi kayıt esnasında titizlikle okul ararken karşımıza çıktı “Neşeli Panda”. Yine her ebeveyn gibi başlarda endişelerimiz vardı ; Çocuğum alışacak mı? Gerçek eğitimciler mi yoksa ticari olarak mı bakıyorlar? Bunca branş dersi gerçek mi? Gibi onlarca soru vardı kafamızda. Ancak çocuğum başladıktan kısa süre sonra tüm sorularıma olumlu cevaplar aldım. Örneğin adaptasyon sürecini inanılmaz güzel yönettiler… Branş derslerinin hepsini alıyor… Kesinlikle eğitime ticari gözle bakılmıyor ki en önemli konu bence bu. Yiyecekler 1. Sınıf kalite bizzat kendim şahit olduğum için şu örneği vereyim okul kurucuları evlerine hangi ürünü alıyorlar ise çocuklarımıza o ürünleri yediriyorlar. Biz kızımızı gerçekten eğitimcilerin eline teslim ettik ve sonuna kadar Neşeli Panda kurumunu öneriyoruz. Başta Zerrin ve Ebru hocalarımıza bu okulu para kaygısı olmadan sadece çağdaş eğitim odaklı yönettikleri için daha sonrasında sevgisini hiçbir çocuktan esirgemeyen Esin , Damla, Gamze ve Berfin öğretmenlerimiz ile okulun emektarı Fadime hanıma sonsuz teşekkür ederiz. Umarım okulumuz uzun yıllar boyu sizlerin yönetiminde devam eder

 • Fd

  İkizlerim yaklaşık iki aydır neşeli panda yuvasına gitmekteler. Evde kendi kendilerine oynarken bile sürekli neşeli pandaya gidelim diye dillerinde. Sabah uyandırırken hadi neşeli pandaya gidiyoruz damla öğretmene gidiyoruz bahar öğretmene gidiyoruz dediğimde hemen istekle kalkıyorlar. İyi ki adı gibi neşeli olan bu yuvaya çocuklarımı kayıt ettirmişim. Siz de çocuğunuzun mutluluğunu gördükçe ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. Zerrin hanım esin hanım Ebru hanım damla öğretmenim bahar öğretmenim iyi ki varsınız. Her şey için çok teşekkür ederim.

 • ŞB

  Cok iyi ,özverili ve hoşgörüyle çalışan öğretmenlerimizin olduğu bir okul.. cocugumu bu okula getirdiğimden beri hiç bir sorun veya sıkıntı yaşamadım. Aksine hep destek ve hep olumlu geri bildirimler aldım.. başta okul müdürü zerrin hanım olmak üzere diğer tüm öğretmenlerime varlığından ötürü cok teşekkür ediyorum.. çocuguma çok şey kattınız.. teşekküler neşeli panda☺️☺️

 • Dk

  Çocuğum 4 aydır kreşe gitmektedir gozle görünür bir gelişme vardır çocuğumda.

 • SE

  1,5 ay önce 2 yaşındaki kızım ile katıldığım Özel Neşeli Panda Kreş ve Çocuk evi ailesine ne kadar teşekkür etsem az kalır herhalde. Sabahları bizi karşılayan güleryüzlü ,enerjik , sevgiyle bakan öğretmenleriyle, eğitim öğretim ve sürprizlerle dolu programlarıyla, asla yemez dediklerimi sevdirip şaşırtmalarıyla, göstermiş oldukları ilgi , sevgi ve hassasiyetleriyle, alanında uzman öğretmenleri ve kurucusu ile iyi ki varsınız ve iyi ki sizinleyiz

 • İki buçuk yaşındaki Oğlum yaklaşık 2 aydır Neşeli Panda Çocuk Evine gitmekte pek konuşmayan oğlum muhteşem bir gelişme gostermekte öğretmenimiz Berfin hanım, Esin Hanım, Kurucumuz Zerrin Hanim in emekleriyle çok daha iyi olacağından hiç suphemiz yok emekleri için minnettarız.Muhtesemsiniz

 • Çocuğum okula başladıktan sonra harika bi gelişim gösterdi ve bunda öğretmenin etkisi çok yüksek doğru tercihte bulunduğum için çok mutluyum okuldan çok aile gibi ve çocuğunuzu çocukları olarak kabul ediyolar gönlüm rahat bi şekilde çocuğumu okula gönderiyorum

 • MB

  Branş öğretmenleri var ve çok ilgililer, satranç, drama, halk oyunları, İngilizce ve Fransızca gibi dersleri de var, tavsiye ediyorum. Ne yediği, ateşi konularda rutin bilgi veriliyor ve faaliyetl erde resim video uyguyoklama üzerinden düzenli gönderiliyor.

 • ZG

  Cok ilgili ve tatlı hocalar var, Berfin ögretmenimize gözüm kapalı güveniyorum, oğlum da çok seviyor. Gün icinde fotograf gonderiyorlar.Daha cok fotograf ve video olsa fena olmazdi :) ozellile de yemek yerken...

 • BE

  İşini çok seven, deneyimli ve harika bir yönetici ve ekip. Çocuğum her sabah neşeyle okula gidiyor. Döndüğünde de çok mutlu bir şekilde yaptıklarından bahsediyor. Çocuğunuzu gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir yer.

 • Ra

  Cok guler yuzlu ve sicak karsilandik ogretmenler son derece ilgililer , kaliteli ve yeni nesil oyuncaklar var. Kaliteli egitim ve ogrenci memnuniyeti dikkate aliniyor.

 • iE

  Öncellikle kızım cok mutlu.pırıl pırıl öğretmenler var..kurucucusu ve aynı zamanda müdürü Zerrin Hanım ;iyiki sizin çatınız altındayız...Her anlamda harikalar yaratıyorsunuz...sizinle güvende ve mutluyuz.Yok

 • FN

  Çok deneyimli güLer yüzlü güvenilir her yönüyle süper bir okul çocuklarımız en değerlilerimiz gönül rahatlığıyla çocugunuzu güven duyulan bir yuva♥️♥️♥️İyiki bu covid te yanımızdasınızKesinlikle yok♥️

 • EY

  Gözünüzün arkada kalmayacağı ve çocuğunuzu güvenle bırakabileceğiniz bir kurum. Kurucusu Zerrin hanım ve öğretmenleri her zaman güler yüzlü ve her konuda yardımcı oluyorlar. Çocuğumu güvenerek bırakıyorum . Eğitim konusunda kökten gelen bir kurucu olmasını okulda verilen eğitimden tutun okulun düzenine kadar her şekilde görebiliyorsunuz.

 • kızımı güvenle gönderdiğim gözüm arkada kalmadığı bir okul öğretmenlerin güler yüzü ilgisi alakası çok iyi. temizliği hijyeni her açıdan tam anlamıyla ben çok memnunum iyiki neşeli panda.

 • sb

  güleryüzlü ve özverili yönetici ve öğretmenler güzel bir eğitim programı ayrıca eğlenceli ingilizce eğitimi

 • VI

  Çocuğunuzu güvenle teslim edeceğiniz çok güzel bir kurum. Kurucusu ve öğretmenleri çok ilgili ve güleryüzlüler. Aradığımda herzaman ulaşabiliyorum. Bilişsel gelişimdeki ilerlemeler bizi çok memnun ediyor. Öğretmenimiz çok sıcak kanlı ve çocuğum hakkında olumlu veya olumsuz bizi her konuda bilgilendiriyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Neşeli Panda Anaokulu İletişim Bilgileri

Hürriyet Mah. Billur Sok. No:2 Yakacık / Kartal / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum