fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Neşeli Yüzler Anaokulu

Özel Neşeli Yüzler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Neşeli Yüzler Anaokulu Hakkında

İstanbul Ataşehir 'de bulunan okul öncesi eğitim veren Özel Neşeli Yüzler Anaokulu’nda sınıf mevcutları çocukların gelişimini takip etmek ve öğrenci başına düşen öğretmen ilgisini en üst düzeyde tutmak adına 11’er kişilik olarak belirlenmiştir. Çocuklar yaşlarına göre sınıflandırılmaktadır. 3 ve 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim verilmektedir. Çalışmalarını Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü şekilde gerçekleştirmektedir. Okulun fiziksel olanakları içerisinde uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanları bulunmaktadır. Gelişme çağında olan çocukların gün içerisinde uyumaları sağlanmaktadır. Çocukların eğitiminde görevli olan öğretmenler alanlarında uzman kişiler arasından seçilmektedir. Öğretmenler okul öncesi eğitim bölümlerinden mezun ve sertifika sahibidir. Özel Neşeli Yüzler Anaokulu yemekhanesinden çıkan yemekler beslenme ve diyet uzmanı kontrolünde hazırlanmaktadır. Anaokulu yemekleri konusunda oldukça titiz bir davranış sergilemektedir. Hijyenik ve organik besinler sunmaktadır. Yemek listeleri okulun kendi sitesi üzerinden de velilerin takibine sunulmaktadır. 3 öğün olarak hazırlanan yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklinde çocuklara sunulmaktadır. Çocukların güvenliklerini sağlamak adına okul içerisinde kullanılan eşya ve materyaller çocuklara göre tasarlanmıştır ve zeminde de darbe emici zemin malzemesi uygulanarak yapılmıştır. Çocukları okuldan alacak aileden farklı bir kişi geldiğin aileden bilgi ve onay alınmadan çocuk teslimi yapılmamaktadır. Okulun kendine ait psikolojik danışmanı ve aile danışmanlığı servisi verilmektedir. Okul saatleri (07.30 ve 18.30) arasında çocukların gelişimleri ve ilerlemeleri gözlenip kaydedilmektedir. Bu kayıtlar velilerle paylaşılarak çocuklar için özel programlar ve gerekirse veli toplantıları düzenlenmektedir. Özel Neşeli Yüzler Anaokulu'nda bulunan rehberlik servisi çocuklar ve ailelere yönelik çalışmalar hazırlamaktadır. Okulun kendine ait servisi bulunmaktadır. Çocuklarımıza ev ve okul arasındaki ulaşımında eşlik edecek olan servisi personeline de sahiptir. Yaz döneminde de okul eğitim ve öğretim sağlamaktadır. Okul öncesi eğitimde yabancı dil dersleri üzerinde durulmaktadır. İngilizce eğitimi yaş gruplarına göre hazırlanmaktadır. 3-4 yaş arası için kelime derslerine, 5-6 yaşlar içinde komut, cümle ve diyaloglar üzerine ağırlık verilmektedir. Okulun eğitim programını destekleyen aktiviteleri bale, jimnastik, okul dışı gezileri, fen-doğa çalışmaları, ritim ve orff çalışmaları, mutfak etkinleri, binicilik, drama, tiyatro, halk oyunları ve seramik çamuru gibi aktivitelerdir.

Özel Neşeli Yüzler Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Neşeli Yüzler Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Neşeli Yüzler Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  14
 • Özel Neşeli Yüzler Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 18:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Neşeli Yüzler Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Neşeli Yüzler Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Neşeli Yüzler Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Neşeli Yüzler Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmamaktadır.

Özel Neşeli Yüzler Anaokulu Yorumları (6)

 • ÖA

  Çocuklar ile kendi çocukları gibi ilgileniyorlar,Eğitimleri çok güzel gözünüz arkada kalmasın.

 • YC

  Kendine güvenen, sosyal bireyler yetiştirip çocukların yaratıcılığının gelişmesini hedefliyorlar. Bale, ritim, drama gibi pek çok sanatsal dersler var bu derslerin saatleri yeterli ve öğretmenleri tecrübeliler. Çocuğunuz iyi bir eğitim alsın ve eğlensin istiyorsanız Neşeli Yüzler'e de bir bakın derim.

 • ED

  Çocuklara erken yaşta çevre bilincini aşılıyor duyarlı ve özgüvenli bireyler yetiştiriyorlar. Böyle bi çalışan kadrosunu bir araya topladıkları için çok teşekkür ediyorum yöneticilerine. Her zaman yanımızda oldular bizimle ve oğlumuzla çok ilgilendiler. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim anaokulu arayan.

 • BD

  Oğlumuzu bu okula yolladık çevremizin tavsiyesi üzerine ve hiç pişman olmadık. Okul geniş ve ferah en önemlisi de temiz. Güvenlik önlemleri alınmış. İyi bir eğitim veriliyor çocuklar öğrenirken sosyalleşiyor oğlumun pek çok arkadaşı oldu biz çok memnun kaldık.

 • FK

  Rehberlik hizmeti veliler ve öğrenciler için pek çok etkinlik yapıyor çocukların gelişimini devamlı takip ediyor. Öğretmenleri çok ilgili. Eğitiminden ve okulun fiziksel imkanlarından çok memnun kaldık.

 • LA

  İstanbul gibi bir şehirde hele anne baba çalışıyorsa çocuklar bina içinde elinde tablet asosyal bir şekilde yaşıyor bu her velinin problemi maalesef. Anaokulu şart oluyor bu durumda ve biz doğru anaokulunu bulana kadar çok araştırdık ve Neşeli Yüzleri seçtik. çocuğum hem sosyalleşti hem pek çok şey öğrendi. Okulun fiziki imkanları çok başarılı ve ders çeşitliliği fazla .

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Neşeli Yüzler Anaokulu İletişim Bilgileri

İçerenköy Mahallesi, Necmettin Erbakan Caddesi Reisoğlu Sokak, No:14, Ataşehir/İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum