fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ödül Bahçesi Anaokulu

Özel Ödül Bahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Ödül Bahçesi Anaokulu Hakkında

Özel Ödül Bahçesi Anaokulu sorumluluk sahibi, başarılı, çevresine duyarlı ve iyi iletişim kurabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlayan okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okul içerisinde birçok fiziksel imkan barındırmaktadır. Sınıfların dışında okulun öğrencilerine sundukları arasında satranç odası, müzik odası, tv odası, yatakhane, yemekhane, oyun odası, mutfak ve bahçe bulunmaktadır. Okulun hizmet anlayışından birince felsefesi olan temizlik ve güvenlik için gerekli önlemleri almaktadır. Okul 24 saat boyunca güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. İsteyen velilere izletme imkanı da sunulmaktadır. Eğitim sisteminde çoklu zeka metodundan faydalanmaktadır. Okulun kendi psikoloğu sayesinden çocukların gelişimleri 5 ana dalda gözlemlenmektedir. Bu alanlar psikomotor, bilişsel, sosyal ve duygusal, dil ve öz bakım becerileri gibi alanlardır. Bu gözlemlemeler sonucunda edinilen bilgiler, her haftada bir gün yapılan rehberlik dersinde edinilen bilgilerle birleştirilip ocak ve haziran aylarında velilere gelişim raporu olarak sunulmaktadır. Çocuklar için olduğu kadar veliler için de program ve çalışmalara sahiptir. Özel Ödül Bahçesi Anaokulu 2 ve 6 yaş arasındaki çocuklara yönelik hizmet vermektedir. Sınıflarını yaş gruplarına göre oluşturan anaokulu her sınıfına isim vermiştir. Minik kelebekler, arılar, çalışkan, renkli ve melekler sınıfı olarak 5 sınıfa sahiptir. Yabancı dil konusuna oldukça önem veren anaokulunda iki adet yabancı dil eğitimi verilmektedir. Bunlar İspanyolca ve İngilizcedir. Ayrıca branş derslerine ek olarak mental aritmetik, mandala eğitimi, tangram eğitimi, satranç dersi, drama dersi, bale ve modern dans dersleri, ritim perküsyon ve müzik dersi gibi derslere sahiptir. Branş dersleri alanlarında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir. Sınıf öğretmenleri ilgili bölümlerden mezun ve profesyonel kişilerden oluşmuştur. Velilerin bilgisine sunulan yemek listeleri okulun kendi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Erken kayıtları devam eden anaokulu erken kayıtlara özel indirimler de sunmaktadır. Çocuklar için geziler düzenleyen bir gezi kulübüne sahip olan anaokulu verdiği eğitim ve öğretimi destekleyecek ve çocukların yaşayarak öğrenmelerini amaçlayan geziler hazırlamaktadır. Özel Ödül Bahçesi Anaokulu çocuklara özel gün ve haftalarda uygun geziler düzenlenmenin yanı sıra sinema, tiyatro, animasyon, çocuk oyunları ve gösterileri, doğa gezileri gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Özel gün ve haftalara, anmalara uygun aktiviteler ve etkinler de düzenlemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • sa

  Oğlum arılar sınıfında eğitim çeşitliliği vede gelişimlerini gözlemlemede çok iyiler. Yabancı dil olarak İngilizcenin yanında iİspanyolca da öğretmeleri beni çok mutlu ediyor . Okula gidip görmenizi öneririm...

 • Arkadaşım kızını bu okula gönderiyordu. Onun tavsiyesiyle oğlumu gönderdim, çok memnun kaldık.

 • ED

  Kızımın 2. anaokulu ve hiç okula giderken bu kadar mutlu görmemiştim . Hocaları çok ilgili veli-öğretmen bağını da çok iyi koruyor. Okulu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Veli

  Her şeyiyle dört dörtlük. Sıcak, iyi öğretmenleri, ilgili yöneticilerine çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle güvenerek emanet edebilirsiniz çocuklarınızı. Herkese saygılar, sevgiler…

 • Veli

  Oğlum birkaç ay bu okula gitme şansını yakaladı. Ancak bazı sebeplerden ötürü ne yazık ki taşındık. Fiyatlar çok çok uygun. İlgi, sevgi, şefkat fazlası ile mevcut. Asla pişman olmayacağınız bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ödül Bahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Necip Fazil Mah. Siğirtmaz, Sok.no:11, Kemerdere-Dudullu-Ümraniye/istanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum