fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Oya Anaokulu

Özel Oya Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 12:30/18:00

Özel Oya Anaokulu Hakkında

1986 yılında Bakırköy’de MEB'e bağlı olarak İstanbul Bakırköy’de kurulan Özel Oya Anaokulu, 3 ve 6 yaş arası çocuklara 75′er m2'lik aydınlık ve ferah sınıflarda eğitim vermektedir. Sınıf ortamında bol miktarda uyarıcı materyal bulunmaktadır ve materyallerin yerleri raflarına etiketlenmiştir. Materyaller çocukların görebileceği ve boylarının yetişebileceği dolaplarda ellerinin altındadır. Okul 08.00 ve 18.00 saatleri arasında eğitim hizmet vermekte olup okulda psikolojik danışman bulunmaktadır. Rehberlik birimi çocuklarla grup ve bireysel olarak çalışmalar yaparak çocuklara sorunlarıyla baş edebilme, okul fobisi gibi konularda yardım eder kendisine güvenen, çevre bilinci olan bireyler olmalarını sağlar. Bu süreçte öğrencilerin gelişimlerini düzenli olarak velilere bildirirler. Öğrencilerin okula ulaşımlarını kolay hale getirmek için servis hizmeti bulunmaktadır. Servislerde gerekli eğitimleri almış sürücüler çalışmakta olup servis hostesleri öğrencilere refakat eder. Özel Oya Anaokulu'nda; uyku odası, oyun alanı, bahçe ve yemekhane bulunmaktadır. Okul çocuklara sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak amaçlanarak sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemekler hijyenik ortamlarda hazırlanmakta olup kullanılan besinlerin kaliteli olmasına dikkat edilmektedir. Okulun yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Yaz okulunda öğrencilerin senenin yorgunluğunu atmaları sağlanmakta ve sosyal etkinlikler spor faaliyetlerine ağırlık verilmektedir. Okulda İngilizce, Türkçe dil eğitimi, el sanatları, drama, modern dans, tiyatro, jimnastik, bale, görsel sanatlar, okuma-yazma eğitimi verilmektedir. Okulda satranç, müzik, gezi, akıl ve zeka oyunları kulübü bulunmaktadır. Öğrencilerin çok yönlü eğitim vermeyi hedefleyen okul sanat ve spor dersleriyle kültürel gelişimlerini desteklemekte olup ilgi alanlarını da keşfetmelerini sağlar. Okulun hassas olduğu konulardan biri de temizliktir. Öğrencilerin hastalanmaması için tüm sınıflar, tuvaletler ve yemekhane okul personelleri tarafından temizlenmektedir. Özel Oya Anaokulu'nda güvenlik üst seviyede olup öğrenciler okul içindeyken, serviste iken ve gezi etkinliklerinde güvenlikleri için gerekli önlemler alınmıştır. Ayrıca öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmez. Öğrenciyi veli dışında birinin alabilmesi için velilerin bunu kayıt sırasında söylemeleri gerekir.

Yorumlar (3)

 • Hem eğitimi iyi hem de verilen hizmetleri iyi olsun istiyorsanız bu okulu seçin derim. Bir anaokulunda olması gereken her şey var çünkü. Biz oğlumuzu bu okula gönderiyoruz ve çok memnun okulundan öğretmenlerini de çok seviyor.

 • SS

  Dersler araştırmaya ve sorgulamaya yönelik işleniyor. Çocuklara ezberden uzak bir eğitim veriyorlar. sınıflarda öğrencilerin kaza yaşayabileceği materyaller bulunmuyor. Öğrenciler okul içindeyken güvende olması çok iyi Okulda sıcak bir aile ortamı var çocuklar kendilerini özgürce ifade edebiliyor.

 • EC

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum eksiksiz bir hizmet veriyorlar. yaz okulu uygulamaları da var. Ders çeşitliliği fazla ve branş derslerine alanında uzman öğretmenler giriyor. eğitiminden son derece memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Oya Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi, Tez Sokak, No:39, Bakırköy/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum