fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Özde Bilim Anaokulu

Özel Özde Bilim Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Özde Bilim Anaokulu Hakkında

İstanbul Tuzla 'da bulunan Özel Özde Bilim Anaokulu yalnızca bilgi aktaran ve yalnızca çocukların bakımlarını gerçekleştiren bir okul olarak değil onların araştırarak, sorgulayarak, tecrübe ederek ve deneyerek öğrenmelerini amaçlayan bir okuldur. Okulda verilen eğitimler ile çocukların aktivitelerde etkin olarak rol olması sağlanmaktadır. Özel Özde Bilim Anaokulu 'nda kendine güvenen, sorumluluk sahibi, mutlu, huzurlu, soru sorabilen, doğayı koruyan ve çevresine karşı duyarlı bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Okulda çocukların gelişimleri için halk oyunları, sanat, spor, satranç, atletizm, jimnastik, görsel sanat, tiyatro, drama ve el sanatları aktiviteleri yapılmaktadır. Ayrıca Özel Özde Bilim Anaokulu 'nda scamper eğitim programı uygulanmaktadır. Scamper programı ile çocukların yaratıcı düşünmeleri ve eğlenceli beyin fırtınaları gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Çocuklar bu program ile farklı düşünebilmekte, hayal kurabilmekte ve en önemlisi kendilere özgü ürünler ortaya koyabilmektedirler. Okulda sınıflar çocukların yaş gruplarına göre şirinler, bilginler ve dahiler olmak üzere 3 e ayrılmaktadır. Özel Özde Bilim Anaokulu 'nda yabancı dil eğitiminde çocuklara İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Erken yaşta çocukların yabancı dil öğrenmeleri matematik, ana dili ve sosyal bilgiler alanlarında da başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Yorumlar

  • ms

    HARİKA çocugum ilkokula geçti kardeşini de size verecegim bu kadar sevgi dolu bu kadar güven hissettiren bir okul görmemişdim umarım emeginizin karşılıgını alıyorsunuzdurokulun eksik yanı yok

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Özde Bilim Anaokulu İletişim Bilgileri

Aydınlı Mahallesi, Çamlıbelde Cd Özde City, 34953 Tuzla/istanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum