fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Özgür Nesiller Anaokulu

Özel Özgür Nesiller Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Özgür Nesiller Anaokulu Hakkında


GELİN BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Özel Özgür Nesiller Anaokulu Koronavirüs'e (Covid-19)
karşı alınan önlemler doğrultusunda;
-Okulumuz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
-Uyku odasında yataklar 1 metre aralıklarla dizilmiştir.
-Sabah en dış kapıda çocuk teslim alınmaktadır.
-Sınıflar 40 dk da bir havalandırılmakta ve sınıfların temizlik malzemeleri ayrı tutulmaktadır. Sandalye, masa, kapı kolları ve sürekli temas edilen yerler dezenfekte edilmektedir.
-Ayrıca siz velilerimiz bekleme alanı olarak girişte ki bekleme alanı yerine, okulumuzun bahçesini yada mümkün olduğunca okul dışını kullanmanız gerekmektedir
-Girişe hijyen paspası yerleştirilmiştir ve paspasın dezenfektanı sıklıkla yenilenmektedir.
-Öğretmenlerimiz maske veya siperlik takmakta ve ellerini sık sık yıkayıp dezenfektan kullanmaktadır.
-Okul girişinde ve kullandığımız her alanda dezenfektan yerleştirilmiştir.
-Çocuklarımız ve öğretmenlerimizin sağlığı için randevusuz görüşme yapılmamaktadır.
PEKİ BİZ KİMİZ ?
Özel Özgür Nesiller Anaokulu , Ümraniye Atakent Mahallesi'nde bulunan ve 2,5 - 6 yaş grubu öğrencilere hizmet veren bir okul öncesi eğitim kurumudur. Okulumuz sabah 07:30 - 19:00 arasında hizmet vermektedir. Tam gün, yarım gün, oyun grubu ve yaz okulumuz katılım sağlayabileceğiniz seçeneklerdir. Her sınıfımızda 2 öğretmen bulunmaktadır. 1 sınıf öğretmeni ve 1 yardımcı öğretmenimiz tüm gün çocuklarla gelişimlerini destekleyici etkinliklerle eğitim gününü tamamlamaktadır. Yardımcı öğretmenlerimiz çocuklarımızın sosyal gelişimlerini desteklemek ve kişiye bağımlılığı azaltmak için düzenli periyotlarda kendi sınıflar arasında değişerek her öğrenciyi tanımakta ve sınıflarda çeşitlilik sağlamaktadır. Dil eğitiminde küçük yaşta gelişiminin önemini bilerek erken yaşta dil gelişimini sağlamaya özen gösteriyoruz. 20 yıllık kolej deneyimi olan Native İngilizce ve İspanyolca öğretmenimiz okulda bulunduğu süre içerisinde her kavramla ilgili pekiştirmeler yaparak öğrenmeyi kalıcı hale getirmektedir.
Okulumuzda Beslenme;
Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Paketli ürünler kullanılmamakla birlikte organik beslenmeye dikkat ederek, öğünlerde mevsiminde sebze-meyve, ev yapımı yoğurt ve ev yapımı reçel ve marmelatlar sıklıkla tüketilmektedir. Çikolata gibi zararlı tatlılar yerine tahin-pekmez tüketilerek çocuklarımızın tatlı ihtiyacını karşılamaktayız.
Hijyen;
Her gün 2 kez tüm sınıflarımız ve tuvaletlerimiz temizlenir. Öğrencilerimizin sınıftan ayrıldığı yemek ve oyun saatlerinde sınıflar havalandırılarak temiz hava akışına özen gösterilir. Periyodik ilaçlamalarla zararlı mikroplardan ve bakterilerden çocuklarımızı koruyor ve düzenli kontrol mekanizmalarıyla sık sık denetliyoruz.
Servis;
Araçlarımızda bulunan hosteslerimiz çocukların ulaşım esnasında güvenliklerini sağlamaktadır. Aile veya ailenin bildirdiği kişiler dışında öğrenciler yabancı kimselere teslim edilmemektedir. Çocuklarımızın serviste veya trafikte aşırı vakit geçirmesini önlemek için geliştirdiğimiz servis sistemiyle öğrencilerimiz kısa sürede evlerine ulaşmaktadır.
Vizyonumuz;
Her yerde ve her zaman başarılı olacak, geleceğe şimdiden hazır, Kendini özgürce ifade edebilen, Atatürk İlke ve İnkılaplarına saygılı, düşünen, sorgulayan, mutlu, doğa sevgisi ve çevre bilinci yerleşmiş, paylaşmayı bilen ve seven, başkalarının hak ve özgürlüklerine saygılı, ahlaklı, uygar ve özgür nesiller yetiştirmektir.
Misyonumuz;
Özel Özgür Nesiller Anaokulu 'nda Çocuklarımızın tüm yeteneklerini açığa çıkarmak potansiyellerinin en üst noktasına kadar gelişimlerini sürdürmelerine imkân sağlamak Bu çerçevede okulumuzda büyüyen çocuklar; ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak çocuklar olacaktır. Okulumuz tüm çocuklarımızın bireysel farklılıklarını gözeten dünya standartlarındaki eğitim anlayışı ile yüksek akademik standartlara sahip çağdaş dünyaya ayak uydurabilen sevgi ve saygı çerçevesinde kendi ayakları üzerinde durabilen yeniliklere açık milli ve manevi değerlere sahip bireyler yetiştirmek , Çalışanlarının ve velilerinin bu okulda olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, bir kurum olmayı amaçlar. Ve bu değerler doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerinden hiçbir zaman ödün vermemeyi kendine ilke edinir.
Çalışma Günlerimiz;
Özel Özgür Nesiller Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak, yılın 12 ayı hafta içi 5 iş günü 07:00 – 19:00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Hafta sonları ve Milli Eğitim Bakanlığının duyurduğu resmi tatillerde kapalıdır.
Programlarımız;

Tam Gün: Hafta içi 5 gün 07:00 – 19:00 arası
Yarım Gün (1): Hafta içi 5 gün 07:00 – 13:00 arası
Yarım Gün (2): Hafta içi 5 gün 13:00 – 19:00 arası
Oyun Grup : Hafta içi 5 gün 10:00 – 12:00 arası
Haftanın Günleri

Pazartesi- Paylaşım Günü
Salı-Kitap Günü
Çarşamba-Bilim Günü
Perşembe-Puzzle / Yap Boz / Kutu Oyunları Günü
Cuma- Eğitici Belgesel Günü

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- MEB Odaklı Eğitim

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

Yorumlar (59)

 • Bg

  Özgür Nesiller anaokulu bir veli olarak şunu diyebilirim ki başarılı özverili ve en önemlisi çocuklarımıza değer verip herseyini takip eden her daim ilgili ve alakali başta öğretmenimiz Sultan hanim Özlem hanım ve Özden hanıma sonsuz teşekkürler iyiki Özgür Nesiller anaokulu oğlum çok severek ve isteyerek mutlu olduğu yer...

 • ÇK

  Okul yönetiminden ve öğretmenlerinden memnunuz çocuklarımızda memnun bir sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar umarım bundan sonrada böyle güzel devam eder herkese teşekkürler

 • Ea

  Bu 2.yilimiz içim rahat bi şekilde çocuğumu gönderiyorum. Sultan ogretmenimizle başladık yola ve bence çok sansliyiz

 • ZA

  Oğlumu Özgür Nesiller'e kayıt ettiğim için çok mutluyum keşke daha önce kesişmiş olsaydı yollarımız. Eğitim olarak branş dersleri ilgi alaka mükemmel. Emeklerinden dolayı Özden hanıma İrem öğretmene çok teşekkürler.

 • Ba

  Okulumuzu çok seviyoruz ,iyi ki yollarımız kesismisHer çocuğa ait adına boyalar,kalemler,kısacası ders için gerekli materyaller .

 • BA

  İlk okulumuz ve iyiki bizim okulumuz. Ögretmenlerimiz ve çalışanlar hepsi birbirinden değerli ve güleryüzlüler

 • İkizlerimin 3 yıldır severek ve koşarak gittikleri bir okul. Güler yüzlü, ilgili ve duyarlı eğitimcilerin bulunduğu bir kurum. Çocuklarim özgür nesillerde olmaktan mutlular ve doğal olarakta bizlerde mutluyuz.

 • AA

  Son 1 yıldır 4 yaşında ki kızımızı gönderdiğimiz Özgür Nesiller gerçekten samimi ve aile ortamını barındıran bir okul. İlk tanışmada Özden Hanım ile görüşmüştük ve onun samimiyetine güvenerek kızımızı yollamıştık. İlgi ve alakaları gerçekten paha biçilemez. Teşekkürler Özgür Nesiller.

 • NK

  Kızım çok mutlu gidiyor. Öğretmenlerimiz de son derece ilgililer. Her açıdan okulumuzdan çok memnunuz.Oyun parkına daha da özen verilirse güzel olur

 • EA

  Kayıt için ilk özgür beyle görüşmüştük,internetten görüp beğendiğim okul için net kararımızı daha o zaman verdik .samimiyetine ve oğlum için iyi olacağını zaman anladık.sagolsunlar bizi okul başlayınca da hayal kırıklığına ugratmadilar.ogretmenimizi okulun ilk günü gördüğümde hem oğlumla hem benimle iyi ilişkiler içerisinde olacagimizi düşünmüştüm , kendisiyle aynı enerjiyle devam ediyoruz

 • 4 yaşındaki oğlum geçen yıl Özgür Nesiller Anaokulunda eğitim hayatına başladı. Her şeyiyle çok güvenilir bir okul. Eğitimi ve öğretmenlerin ilgisi için özellikle teşekkür ederim.

 • Ds

  Biz 3 senedir bu okuldayız hiç bir sorun yaşamadık hem eğitim yönünden hemde okul yönetimi yönünden gayet guzel

 • TK

  Okula alışma konusunda çok tereddütlerim vardı ancak tüm bu tabuları önce Özden hanım sonrasında ise Sultan hanıma oğlumun ilgisi sayesinde yıktık. Yemediği şeyleri Sultan hanım sayesinde artık yiyor. Aktiviteler, ek atölyeler, beceri ve öğrenim anlamında ne kadar doğru tercih yaptığımın kanıtısınız. Kendimizi aile içinde gibi hissediyoruz. İyiki Özgür nesiller Anaokulunu tercih etmişiz. Ayrıca Nazlı öğretmenimiz, Özgür bey ve Özlem hanıma ilgilerinden dolayı da teşekkür ederiz. Elif hanımın lezzetli yemeklerini de unutmayalım bir teşekkür de ona..

 • Okulumuzdan çok memnunuz iyi ki yollarımız kesişmiş. Herzaman özenli ve çocukları güvenle teslim edebileceğimiz bir okul. Teşekkürler Özgür Nesiller Anaokulu ♥️Veli toplantısı

 • ZD

  Özgür nesiller bizim için özel bir okul Oğlum bu okuldan mezun seve seve gidip geldi okuluna butik şiirin bir okul sahibi Özgür bey gerçekten ilgili mütevazı beyefendi bir insan şimdi de kızım başladı

 • Ça

  Oğlum 2 senedir bu okula devam etmekte ve çok mutlu gidip geliyor her akşam uzun uzun neler yaptığını anlatıyor çok araştırma yaparak bulduğumuz okulumuzdaki herkese çok teşekkürler

 • EA

  Çocuğunuzu güvenle emanet edebilmek kadar kıymetli bir şey yok. Sağlığı, mutluluğu ve eğitimi emin ellerde. Güler yüzlü ekibi, ikinci evi hissiyatını veriyor. Eğitimde kaliteden ödün vermeyen, vicdanı ve sevgisi ile çalışan tüm Özgür Nesiller Anaokulu Ailesi ne sonsuz teşekkürler

 • Çocuğumu güvenerek teslim edebiliyorum. Öğretmenleri ve idere kısmı okadar anlayışlı ve güler yüzlülerki iyiki diyorum her zaman eğitim, temizlik, yemek karşılama herşeyiyle mükemmel bir okul çocuğuma çok şey kattın Özgür Nesiller ve halada katıyorsun. Teşekkür ederim tüm ekibe

 • Rm

  3 senedir çocuğumu güvenle bu okula gönderiyorum hiç başka okul arayışında olmadım yenilikçi kadrosu ve uzman eğitimciler ile birlikte her zaman kendimizi değerli hissettik detaylara giricek olursam çocukların birey olarak yapabileceklerini ortaya çıkarmaları ve sanatsal faaliyetleri benim için çok önemliydi nede olsa alfabeyi ilkokulda da öğrenecekler...bireysel keşif yolculukları drama eğitimleri duyu çalışmaları ve daha bir çok alanda beni tatmin ettiler kızıma da çok iyi geldi ⭐️

 • De

  Eğitime bakış açısı, temizliği, sevgi ile yaklaşımlarından dolayı çok mumnunuz. Kızımın okula severek gitmesi nedeniyle içiniz cok rahat . Eğitimcileri ve yöneticilerinin sıcak ve güven veren tavırları seçiminizde etkili olmuştu. Özgür nesiller anaokuluna teşekür ederiz.

 • Tk

  Eğitimi çocuklara yaklaşımları temizliği en önemlisi anlayışlı ve Güler yüzleriyle bizi çok mutlu eden bir okul.. Oğlumu zorla eve götürmek zorunda kalıyorum bıraksalar okulda kalacak

 • MA

  Gayet hijyenik, temizlik konusunda her şeye dikkat ediliyor. Çok ilgililer biz çok memnunuz . Herşey için teşekkür ederiz.

 • Gg

  Gerçekten çok beğendim temiz, güvenli, bahçesi güzel ve büyük, çalışanlar güler yüzlü Eylül ayı için kızımın kaydını yapmayı düşünüyorum

 • GD

  Daha önce olumsuz bir okul deneyimimiz olmuştu, o yüzden açıkçası çok endişeleniyorduk. Özel Özgür Nesiller Anaokulu sayesinde çocuğum okula severek gidiyor :) Oldukça ilgili ve şefkatliler. Yaptırdıkları etkinlikler de çocuğumun gelişimini ve yaratıcılığını destekleyici nitelikte. Eğer sizler de çocuğunuzun her anlamda gelişimini destekleyen bir kurum arıyorsanız mutlaka bir görüşün derim:)

 • ES

  Eğitimi ve ilgileri çok güzel çocuğumu güvenle bırakıyorum :) Teşekkürler!

 • MK

  Canımızı güvenle ve huzurla emanet ettiğimiz yer. Gerek mimari yapısından, gerek eğitiminden çok çok memnunuz. Güleryüz, eğitim, anne sıcaklığı arıyorsanız en doğru adres Özel Özgür Nesiller Anaokuludur..

 • A

  Mükemmel bir okul ve mükemmel eğitimler herşeyiyle güvenilir . Güvenle çoçuğunuzu emanet edebiliceginiz ender okullardan biridir

 • HD

  İmkanlar, olanaklar, hijyen, sorumluluk, eğitim, kalite ve profesyonellik üst seviyede. Çocuğumuz okuldan ayrılmak istemiyor)) Öğretmenlerimize, okul personellerine ve Yönetim kadrosuna sonsuz teşekkür ederiz..

 • HM

  Her ebevyn gibi bizde uzun süre okul araştırması yaptık. Sonunda tercihimizi Özgür Nesillerden yana kullandık. Çoğumun özgüven gelişimi, okulda yaptığı etkinliklerden mutluluğu, okulun oğluma kattıkları bize her seferinde iyiki dedittiriyor. Verdikleri eğitim ve çocuğumuzu kendi çocuğu gibi sahiplenmeleri muhteşem bir his okulda olduğu sürece asla aklım kalmıyor. Burdan da kurucuları Özlem Hanım ve Özgür beye çok teşekkür ediyorum

 • Okulda istediğimiz imkana ulaşabildik, veli olarak her isteğimize her sorumuza cevap verebildiler, çalışanlarla aile gibi olduk bu bizim için çok önemli idi.

 • OD

  En değerli varlığınız olan evladınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir yuva.

 • SY

  Oğlum çok mutlu iyi ki Özgür Nesiller ailesine dahil olmuşuz.Kurucuları öğretmenleri çok ilgililer çok iyiler kesinlikle tavsiye ederim Her şey mükemmel, her şey son derece de geliştirilmiş halde

 • Ec

  Çok cok ilgili alakalı güven problemi asla yasamayacagınız işinin ehli öğretmenlerin bulunduğu bir okul emeği gecen herkese teşekkürlerYok hersey olması gerekende cok daha iyi

 • AY

  Oğlum çok mutlu iyi ki Özgür Nesiller ailesine dahil olmuşuz.Kurucuları öğretmenleri çok ilgililer çok iyiler kesinlikle tavsiye ederim

 • Gm

  Çok iyi çok çok okul kurucuları olsun Öğretmenleri olsun o kadar sevgi dolu o kadar ilgililer ki içim çok rahat bi anne daha ne ister ki ❤️ Özgür Nesiller Anaokulunu kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Um

  2 senedir kızımız Özgür nesiller okuluna gidiyor. Gerek verilen eğitimden,gerek genel yaklaşımlarından çok memnunuz. Kızımız da hem okulunu hem öğretmenlerini çok seviyor ve eğitim almaya başladığı süre boyunca ciddi bir gelişim gösterdi. Emegibgecen herkese teşekkür ederim. Güvenilir bir okul arayan anne babaya gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • NE

  Kadrosu cok ilgili ve guler yuzlu. Ben cok memnunum.Bahcesi biraz daha büyük olabilirdi.

 • ÖU

  Okul, kurucuları ve eğitimi harika... Anne olarak çocuğumu güvenerek emanet ettiğim eğitimden memnun olduğum bit okul... Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Öm

  Bu ailenin içinde olduğumuz icin çocuğum da bende çok şanslıyız

 • EA

  Buraya ne yazsam az kalır gerçekten gösterdikleri titizlik olsun eğitim olsun Güler yüz olsun herşey muhteşem

 • Yeni ve tertemiz bi okul oğlumun hayatında başladığı ilk ve tek okul şimdilik,çok araştırdım bu yüzden kesinlikle beslenme ve hijyen konusunda çok iyiler.Her cebe uygun olmasına rağmen kalite gerçekten güzel.Oğlumdaki gelişim çok büyük hergün çeşit çeşit etkinlikler sayesinde bende yeni şeyler öğreniyorum oğlumdan iyiki diyorum hep iyiki vermişim özgür nesillere, ayrıca instagram paylaşımlarıda gülümsetici :)

 • ÖU

  Kızıma çok okul gezdim baktım iyi ki sizinle karşılaştım . Çok memnunum çok huzurluyum. Aile sıcaklığının olduğu gerek Yöneticileri gerekse Öğretmerinin çocuklara Sevgi’yle içtenlikle yaklaşımı önce kızımı sonra beni cok mutlu etti. Hijyene çok özen gösteren bir kurum. Organik beslenme konusunda da harikalar. Asla kapalı ambalajlı ( Çikolata vs) ürün kullanmıyorlar. İyi ki varsın Özgür Nesiller çok teşekkürler bir anne olarak çok mutluyum

 • OD

  Minik yavrunuzu gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz bir aile, Çocuklara müşteri gözüyle bakmayan bir işletmeci, Kendi çocuklarından ayırmayan eğitmenler, Güven ve samimiyet, bir çocuğun ihtiyacı olan yegane şey, sevgi var fazlası ile bu okulda, Teşekkürler Özgür Nesiller.Kusur aramak için çocuğunuzu götürebilirsiniz, Ne güzel ki onlar kimsenin kusuruna bakmıyorlar....

 • ÖM

  Aile sıcaklığının olduğu Yönetimiyle ve Öğretmenleriyle harika bi kadro

 • Ca

  Her gün kapıda bizleri güler yüzle karşılayan enerjileriyle bize ışık saçan Harika kadrosuna ve özgür beye ne kadar teşekkür etsem azdır sanırım . Sayelerinde çok yol katettik kızım mutlu bizler mutlu

 • AY

  Fiyatı piyasanın çok altında olmasına rağmen, eğitim kalitesi gayet iyi. Yemekler yeterli ve sağlıklı, okulun fiziksel koşulları da gayet iyi, bahçesi oldukça büyük, lokasyonu gayet merkezi.

 • Gk

  Ozgur nesiller cok yeni bir okul buna ragmen son derece donanımlı gerek akademik yonden gerekse sevgi acisindan cok guvenilir bir kurum...oglum cok severek gidiyor hijyen acisindan benim icin mukkemmel veeee yemekler harika..

 • DB

  Özgür nesiller çok iyi bir okul ogretmenler, yoneticiler çocukları seven kişiler.oğlum okula çok mutlu gidiyor.okul temiz düzenli. Yemekleride guzel sanırım oğlum okula başladığından beri kilo aldı

 • Oy

  Oğlum için çok araştırma yaptım bir çok okulu ziyaret ettim hem gelişimi için hem güvenliği için yaptığım araştırmalarda bana istetiğim güveni veren bir okul. Gözümün arkada kalmadığı mükemmel büyük bahçesi oyun alanları eğitim gereçleri yepyeni ve güvenli bir okul. Okul yetkilisinin konuşması beni çok rahatlattı özellikle ve içim rahat bir şekilde oğlumu kaydettirdim. Güler yüzlü samimi öğretmenleri bir anne sıcaklığıyla yaklaşımları gerçekten mükemmel ve hepsi çok iyi eğitimli ve bilgili insanlar. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkürler özgür bey

 • DG

  Yeni ve tertemiz bir okul. Sıcak ve anne ilgisiyle çalışan öğretmenlere sahip. Cocuklar okulda pişen lezzetli ve doğal ev yemeklerini afiyetle yiyorlar. Bahcesi büyük ve cocuklar icin yeterli oyun alanına sahip. Bireysel Fikrim, Özgür Nesiller Anaokulu Umraniye ve cevresinde bir çocuk için yaşama en iyi başlangıç yaptıracak eğitim kurumudur. Cocuğumun icindeki potansiyelini ortaya çıkarmasında her turlu ilgiyi gosterip , gelişimini destekleyeceklerine inandığım için gönül rahatlığıyla gönderiyorum oğlumu. Üstüne yavrum mutlu bir sekilde gidip geliyor okuluna . Bir anne daha ne ister?

 • HK

  Çok temiz bir okul ve çok güvenilir çalışanları çok güler yüzlü ve güven veriyorlar.

 • İÖ

  Yeni olmasına rağmen güvenilir güçlü kadrosu ile özgür nesiller

 • HS

  Yeni ve temiz bir okul. Bir sorun yaşamadık.

 • TS

  Güvenilir, hijyen ve sevgi dolu bir ortam. Okul-aile işbirliğine ve iletişimine önem veren, aklınızdaki tüm soruların yanıtı ve endişelerinizin çözüm adresi Özgür Nesiller..

 • F

  Önceliğim kızım için iyi bir okul ve öğretmen bulmaktı çok şükür ikisinden de çok memnunum. Geniş bahçesi, alanında uzman güler yüzlü öğretmenleri/personeli ve okulun temizliği ile iyi bir tercih yaptığıma eminim. Mezun olana kadar burdayız...

 • SA

  Cagdas ve yenilikci bi egitim sistemi, egitim veren ogretmenlerin ve yonetiminin de ticari amacla degil de, gercekten sevgiyle yaptiklarindan emin oldugum bi kadro olmasi en onemlisi guvenilir olmalari. Okulun fiziki sartlarinin da cocuklarin ihtiyaclarini karsiliyor olmasi ve bu kadar cok ozelligi bi arada barindiriyor olmasi gercekten cok guzel. Ve ben cocugumu bu okula gonul rahatligiyla birakabiliyorum. ☺️

 • AK

  Bu okuldan çok memnunum.Güven ve sevgi dolu bir okul.Oğlum okuladan hep mutlu geliyormuş ve ben anne olarak daha çok mutlu oluyorum. Yeni temiz güzel bir okul. Yemekler de çok sağlikli ve lezzetli. İyi ki oğluma bu okula verdim . Tekrar çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız!

 • SO

  Atakentte ikamet ediyorum ve oğlum için en güvenilir en kaliteli okul arayışı için çok okul gezdim ve sonunda buldum.Eğitim konusundan Çok kaliteli temiz ve en başta güven veren bir anaokulu oğlum çok mutlu benim için en önemlisi bu.Müdürümüz nilay hanıma ve öğretmenimiz dilek hanıma alakası icin çok teşekkür ederiz.

 • ÖB

  Yenilenmiş, tertemiz, uzman ve sevgi dolu öğretmenleri ile Atatürk'ün izinde özgür nesiller yetiren bir okul...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Özgür Nesiller Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. Abdi İpekçi Sok No: 22/1, Ümraniye / İstanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum