fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Pinokyo Çocuk Evi

Özel Pinokyo Çocuk Evi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 1,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:00/19:00

Özel Pinokyo Çocuk Evi Hakkında

1998 Yılında İstanbul / Bakırköy semtinde eğitime başlayan Özel Pinokyo Çocuk Evi iki katlı iki binadan ve geniş oyun alanları, çocuk havuzu ve meyve bahçelerinin olduğu geniş bir bahçeden oluşmaktadır. Pinokyo okulumuzun sebze ve meyvelerinin büyük bölümü organik tarım yapılarak çocuklarımıza verilmektedir. Temizlik kurallarına uygun şekilde düzenlenmiş olan mutfakta yemekler, okulun aşçısı tarafından yapılmaktadır. Binaların depreme dayanıklı zemin ve bina raporu bulunmaktadır. Binalarda İstanbul Üniversitesinden depreme dayanıklılık raporu alınmıştır. Geniş bir öğretmen kadrosuna sahip Pinokyo eğitim kurumlarında her sınıfta 2 öğretmen bulunmaktadır. Tam gün hizmet veren psikolog, çocukların okula uyumunu sağlamakta, gelişimlerini takip etmekte ve rehberlik-danışmanlık hizmeti vermektedir. Özel Pinokyo Çocuk Evi ' nde sınıflar, yaş aralıklarına göre ayrılmış olup, her sınıfta iki öğretmen görev yapmaktadır. Eğitim programında, yaş ve gelişim özelliklerine göre, çocukların tüm gelişim alanlarını kapsayan amaçlar ve kazanımlar belirlenmektedir. Pinokyo Anaokullarında İçme ve kullanma suları arıtılması, Türkiye'de konusunda uzmanlaşmış bir kurum olan Waterbox- Su Kutusu İçme Suyu Teknolojileri A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Pinokyo Çocuk okullarımız yaz boyunca da hizmetine devam etmektedir. Pinokyo yaz okulu programı Haziran ayı ortasında yapılan yıl sonu gösterilerinden itibaren başlar ve ilköğretimin başlayacağı Eylül ayının ortasına kadar devam eder. Yaz okulu programı spor hocası eşliğinde; yüzme, mini basketbol ve futbol, cimnastik, binicilik, bahçe oyunları, tenis, çocuk yogası sınıf etkinliklerinden oluşmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Pinokyo Çocuk Evi Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Metal

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Keçe

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Yüzme Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

- Yönlendirme

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Klasik Sistem

- Çoklu Zeka Modeli

- Montessori Eğitimi

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

- SCAMPER Tekniği

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Masal Terapisi Eğitimi

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

Özel Pinokyo Çocuk Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel Pinokyo Çocuk Evi hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:00 - 19:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Pinokyo Çocuk Evi hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Pinokyo Çocuk Evi yaş aralığı nedir?
  1,5-6
 • Özel Pinokyo Çocuk Evi yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Pinokyo Çocuk Evi psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Pinokyo Çocuk Evi Yorumları (58)

 • Biz bu okula 2023 yılı Haziran ayında başladık. kendi adıma ilk günden beri gözüm hiç arkada kalmadı, oğlum orada çok keyifli vakit geçiriyor. evde yemediği yemekleri okulda arkadaşları ile birlikte yiyor. Oğlumda Haziran ayından beri dil gelişimi açısından inanılmaz gelişimler olduğunu görüyorum. Oğlum üzerindeki emekleri için Cansu Öğretmenimize ve İrem Öğretmenimize çok teşekkür ediyorum. Psikoloğumuz Zeynep hanım da gerektiğinde sihirli bir değnek gibi gerekli dokunuşlar yapıp bizi doğru şekilde yönlendiriyor. Kesinlikle oğlumun öğretmenlerinin ve Zeynep Hanımın ilgisinden dolayı çok memnunum. İyi ki Pinokyo Ailesinin bir üyesiyiz. :)

 • Biz Pinokyo Ailesi ile yaklaşık 1.5 sene öncesinde tanıştık kızım şu an 3 yaşında İrem Hanım ve Cansu Hanım ile kızımız keyifli zamanlar geçiriyor. Okulun sosyal faaliyetleri gerçekten çevremizde gördüğümüz diğer kreşlerle kıyaslanamayacak kadar çeşitli. Bizim yanlarında olamadığımız zamanlar da onları hayata hazırlayan destek olan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Okuldan çıkarken Cansu öğretmen varsa öğretmenine seni seviyorum demeden gitmemesi, İrem öğretmen varken öğretmenine sarılmadan ayrılmaması bizim için çok güzel ve huzur verici. sizleri seviyoruz

 • ZB

  Oğlum 2 yaşını doldurduğu an başladık. 6 aydır da kesintisiz devam ettik. Yaşam becerilerini, sosyal becerileri burada öğrenmeye başladı oğlum. Cansu ve İrem öğretmenlerimizin sonsuz emeği var üstünde. Her anne,baba gibi ilk başlarda kaygılarımız vardı elbet ama şu an o kaygılarımızın ne olduğunu dahi unuttuk. Sağlıklı beslenme, temizlik, uyku konusunda çok güvenilir olduğunu belirtmeliyim. Cansu öğretmenimizin veli ile iletişimi, gerekli durumlarda yönlendirmelerde bulunmasından çok memnunuz.Naçizane önerim, her hafta kullanılması gereken, ihtiyaç duyulan malzemeler oluyor. Temizlik, sağlık, hijyen, meyve-kuruyemiş gibi. Bunları sağlamak bazen her hafta bazen de sıra ile olmak koşuluyla velilere düşüyor. Ekonomik yük değil ama iş yoğunluğu bazen gerçekten sıkıştırabiliyor insanı. Kayıt sırasında bu tür ihtiyaçlar için önceden bir tutar belirlenip toplu alım yapılabilirdi belki diye düşünüyorum.

 • RA

  İkizlerim yaklaşık 2 yıldır seve seve okula gidiyorlar.İrem ve Cansu öğretmenlere çok teşekkür ederim. Çocuklarım çok seviyorlar Cansu ve İrem öğretmenlerini. Songül ablanın yemeklerini de çok severek yiyorlar.Okulu biz çok sevdik her açıdan.

 • 2023 yılı Ekim ayından beri 2,5 yaşındaki oğlumu gönderiyoruz, çok tavsiye üzerine Pinokyoyu tercih etmiştik, iyiki tercihimiz bu yönde olmuş. İlk günden beri gözümüz hiç arkada kalmadı, alışma sürecini özellikle Cansu Öğretmenin emekleri ve ilgisi sayesinde çok güzel geçirdik, oğlumun öğretmenleri Cansu Hanım, İrem Hanım ve okulu tanımak için geldiğimiz ilk günden beri ilgisini ve güleryüzünü eksik etmeyen Zeynep Hanıma çok teşekkür ederiz, iyiki yolumuz sizlerle kesişti. Oğlumun ilk öğretmeninin Cansu öğretmen olması sebebiyle çok şanslıyız

 • GG

  Oğlum 2 yıldır,kızım ise 6 aydır pinokyo da devam etmektedir.Okulda devam etmemizin en büyük sebepleri değerli öğretmenlerimiz Cansu ve İrem öğretmenimizdir.Kızımın her anlamda gelişimi için göstermiş oldukları emek ve özverileri için çok tesekkur ederim .Oğlum ve kızımın okula mutlu gidip,mutlu geldiğini ve gelişiminde ki değişiklikleri görmek bir anne için en değerlisi. Cansu Öğretmene ve İrem Öğretmene ,bir anne şefkati ile yaklaşıp , her zaman yanımızda oldukları için çok teşekkür ederim. Öğretmenden ziyade ,aileden biri gibi oldular, iyi ki yollarımız kesişmiş.Emekleri , özverileri , sevgi ve güler yüzleri için tekrar teşekkür ederim.

 • BE

  Nisandan beri kızım sizlerle çok fazla adaptasyon problemi yaşamamıza rağmen defalarca kez uğraştınız öncelikle İrem öğretmenimize en başından beri ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz ve Cansu öğretmenimiz sizde çok değerlisiniz teşekkür ederiz...pedegojik anlamda daha çok gelişmesi gerektiğini düşünüyorum

 • HD

  Zeynep Müdür vasıtasıyla önce tanışmaya sonra kayıt yaptırmaya geldik:) Sıcacık bir okul, benim gibi pimpirikli bir annenin bile gözü arkada kalmıyor okula bırakırken. Öğretmenleri ise abla gibi. Kısacası biz çok sevdik okulu. Kızım ise ilk günden beri alıştı.

 • ÖO

  Okulumuzdan genel olarak memnunuz. Etkinlikler dolu dolu ve öğretmenlerimiz gerçekten çok ilgili.Belki öğretmenlerimizden çocuğumla ilgili biraz daha düzenli günlük bilgi alsaydım daha iyi olabilirdi.

 • MY

  Zeynep ve Mübeccel öğretmenlere çok teşekkür ediyorum.Enerjileri ,ilgileri ve eğitim lerini çok iyi buluyorum.Mesela yemek yedirmesinler çocuğum kendisi yesin,yapabildiği herşeyi kendisi yapsın.

 • Su

  Gercekten çok güzel bir kurum .personelinden ogretmenine ,mudurune kadar herkez cok cana yakin.oglum için denedim ama olmadı.heralde suan erken benden ayrılmadı hep ağladı.ama seneye kesinlikle kayit yaptiricam .

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için çok teşekkürler, her çocuğumuz okul öncesine hazır olamıyor, yeni dönemde görüşmek dileğiyle :)

 • Geçen sene çok araştırdim ve İyi ki seçimimi Pinokyo’dan yana kullanmışım. Kızım ilk günden beri cok mutlu severek gidiyor. Ögretmenimiz Dilek hanmdan cok memnunuz Hersabah kizim ogretmenine koşarak gidip sariliyor Dilekcim diye iletisimleri cok iyi gunicerisinde yapilan etkinlik resimleri bilgilendirme yapilmasi biz velileri ekstra rahatlatiyor. Emekleri icin Pinokyo ailesine cok tesekkur ederimServis guzergahiniza Bahçelievleri de eklerseniz daha da mutlu olacagim

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için teşekkürler, servis güzergahlarımızı genişlettik ama önceliğimiz çocuklarımızı çok fazla araç içinde gezdirmemek :)

 • Nk

  Kızım için harika bir seçim yapmış olduğumu düşünüyorum olumlu o kadar değişiklikler var ki doğru yönlendirme ile doğru kazanımlar elde ediyoruz sevgili öğretmenimiz Pınar Yıldız ile. Tüm okul personellerine teşekkürlerimi sunarım

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Harika yorumunuz için teşekkür ederiz, doğru ve bilinçli kazanımlar edinmeleri önceliklerimizden :)

 • E

  İlk defa okul yorumlarına denk geldim ne büyük şans bizim ki Pınar Öğretmenimize denk geldik :)) sınıf sayıları, ilgi alaka, eğitim sistemi tam istediğimiz gibi :)

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkürler, eğlenceli bir eğitim sistemimiz var, geliştirmeye de devam ediyoruz :)

 • Kızım Oza 2 buçuk yaşında başladı Pinokyo'da. Ben de internetteki yorumlardan bakıp, sonrasında çocuk doktorumuza da danışarak karar vermiştim bu kreşe. Kurucusu Burak Bey'le ve öğretmenlerle tanışınca zaten olur bu okul demiştim. Evimize uzak olmasına rağmen bu yıl tekrar Pinokyo'da başladık. Eve yakınlık önemli ama güven daha da önemli benim için. Geçen seneki öğretmenimiz Burçin Hanım, bu seneki öğretmenlerimiz Cansu Hanım, Beyza Hanım kızımla ve diğer sınıf arkadaşlarıyla oldukça ilgililer. Kızımın bir sıkıntısı olduğunda, durumunda bir farklılık olduğunda birebir geri dönüş yapıyorlar. Her gün fotoğraflar yolluyorlar, çalışırken bu şekilde iletişimde olmak insanın içini rahatlatan bir şey. Tüm kreş çalışanları çocuklarla çok ilgili ve sevgi dolu. Aşçı hanım, servis şoförü, serviste çocuklara eşlik eden arkadaşlar herkes çok ilgili çocuklarla. Gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu emanet edecek bir kreş arıyorsanız bu kesinlikle Pinokyo.

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  İlginiz için çok teşekkür ederiz :)

 • GG

  Oğlumun ilk okul deneyimi mutlu gidip, mutlu geldiğini ve gelişiminde ki değişikliği görmek bir anne için en değerlisi. Cansu Öğretmene ve Beyza Öğretmene ,bir anne şefkati ile yaklaşıp , her zaman yanımızda oldukları için çok teşekkür ederim. Öğretmenden ziyade ,aileden biri gibi oldular, iyi ki yollarımız kesişmiş.Emekleri , özverileri , sevgi ve güler yüzleri için tekrar teşekkür ederim.

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • HD

  Oğlum yaklaşık olarak yedi aydır bu kreşe gidiyor. Birçok kreş araştırdım çoğu beni tatmin etmedi. Tavsiye üzerine bu kreşe geldik edindiğin ilk izlenim çok olumluydu. Sıcak geldi. Oğlum da öğretmenini çok sevdi ve hemen alıştı. Oğlumun gelişiminde Dilek öğretmenin çok katkısı oldu bu yüzden Dilek öğretmenimize ve kreş çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • SA

  Okula ilk defa başlayan kızım için çok araştırma yaptım sonunda Burak bey ve Zeynep hanım ile yaptığımız görüşmelerde içime sinen neredeyse tek okul burası oldu. Oryantasyon sürecinde de çok doğru karar verdigimi gördüm ağlaya ağlaya alışır değil güvenerek alışacak politikası ile önce öğretmenine güvenip bağ kurdu. bu süreçte her anı fotoğraf ile benimle paylaşmaları güven duygusunu arttırdı. Cansu hanıma bu süreçte verdiği emek için ayrıca teşekkür ediyorum iyi ki onun gibi bir öğretmen ile yollarımız birleşti. Beyza öğretmen ve Cansu öğretmene ilgileri için çok teşekkür ederim.

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. :)

 • Do

  32 aylık kızımla ilk ayrılıgımızdı gözüm kapalı bir sekilde başta zeynep hanım ve burak beyin destekleriyle okula yazdırmaya karar verdim sonrasında cansu ve beyza ogretmenimiz öncelikle sabrı ve sevgisiyle kızım suan okulla gitmek için can atıyor . En dogru karardı sizlerle yollarımız iyiki kesişmiş kızıma kattıgınız herşey için minnettarım

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için çok teşekkürler, şimdi okuldan gitmemek için ağlıyor çocuklarımız :)

 • GG

  Iki kızımda da pinokyo okulunu tercih ettim, öğretmenlerimiz Cansu ve Beyza hanim son derece kibar ılımlı ve anaçlar, cok tesekkurler

 • Özel Pinokyo Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için çok teşekkürler, her zaman gülümseyen çalışanlarımız var :)

 • Çok sıcak bir okadarda akademik işlevi olan okul pinokyo.dürüst detaycı akılcı ve konforlu bir okul.çok lüks değil ama maddeyle de mutlu olunmayacağını hepimiz biliyoruz,benim oğlum burda çok mutlu ve yeme alışkanlığı konuşma düzeyi tuvalet eğitimi çok hızlı ivme kazandı.Cansu hocam ve Beyza hocam çok çok iyiler ama öğretmenlerin hepsi ilgili ve özverili.kısaca okulumuzu seviyoruz Uyku odalarına sineklik yapılmalı

 • YB

  Oğlum pinokyoda ve gönül rahatlığıyla sabah 8 de bırakıyorum akşam 5 gibi alıyorum eskiden olsa hep merak ederdim yemek yedi mi dışarıda güneşte kaldı mı diye, şimdi kamera sistemleri sayesinde bu yönden de içim rahat. Öğretmenleri çok tecrübeli ve her konuda bize yardımcı oluyorlar. Gerçekten çok iyi ve güvenilir bir okul.

 • 2019 doğumlu oğlum için ikinci kreşimiz. Önceki kreşe gittiği ayları resmen bir kayıp olarak görüyorum. Başta Burak bey ve Zeynep hanım olmak üzere öğretmenlerimiz Cansu hanım ve Beyza hanıma çok şey borçluyuz. Her zaman güler yüzlü ve ilgili olmaları sayesinde çocuğumun gelişimi ile ilgili olumlu şeyler yaşamaktayım. Çocuklarımız Güvenle gönderebileceğiniz bir kurum.

 • Bc

  Öğretmenlerimiz çok ilgili okul sahibi en ufak detaylarla bizzat kendi ilgilenir her çocukla tek tek ilgilenirler çocuğunuz oynayarak öğrenir ve mutlu gider bu sene 2. Senemiz inşallah hurdan mezun oluruz tartışmasız bakırköy ün en iyi okulu diyebilirim

 • Hd

  Gözü yaşlı olarak bir yorum bırakmak istedim taşınmak ülkemize dönmek zorunda kaldık ve hala oğlumun dilinde Pınar mami ☹ seni nasıl unutacağız. Kendi evladından ayırmayan yemesi içmesi gelişimi eğitimi hakkında bizzat ilgilenen güzel öğretmenimiz. Beni hep olumlu geri dönüşler ie şaşırttınız sizlere çok teşekkür ederim. Biliyoruz ki Türkiye'de kollarını sevgi ile açmış bir yuvamız hep var. Sizi çok seviyorum

 • Ak

  Aradığım hersey bir arada :) yavrularımızı gözü kapalı emanet edebileceğiniz adres İngilizce dersi geliştirilebilir

 • Zg

  Anne yüreğine bir anne ancak bu kadar iyi gelebilirdi farklı ve kısa bir okul deneyiminden sonra sevgili ogretmenimiz pınar bir öğretmenden ziyade ailemizden biri oldu :) biz bu konuda çok şanslıyız genç dinamik tatlı dilli üstelik bir anne olan öğretmenimiz var kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim :) burak bey ve zeynep hanıma sevgiler saygılar

 • DK

  Keske butik bir ilkokul olsaydi diye cok diledigim, gecirdigimiz her ani cok sevdigim, kizimin cok mutlu oldugu, halâ sevgiyle ugrayip tatli ogretmenlerimizin guleryuzlerini gordugumuz ilk yuvamiz❤ ozellikle Pınar ogretmenimizin yeri cok baska.. onun bakis acisi, cizgisi ve kendini surekli yenileyip gelistirmesi cok onemli❣ iyi ki varsiniz❤

 • Re

  Pandemi sürecinden sonra korkular endişeler vardı yeniden başlamak uyum süreci pinar öğretmenimizin ve zeynep öğretmenimizin desteği ile çocuğum kosa kosa okula tekrar başladı en büyük endişem kendi öğretmenimiz ile devam edebilecek miyiz endişesiydi karşımızda yine güler yüzü kahkalari ile pinar ogretmenimiz vardı bizi hiç bırakmayınnnn

 • GG

  Iki kızım icin de pinokyoyu tercih ettim, öğretmenlerimiz Burcin hn ve Beyza hn cocuklarla cok guzel ilgileniyorlar, aklim kalmadan gönül rahatligiyla gönderiyorum cocugumu, pinokyo ailenizin yuvasi

 • Hs

  Merhaba böyle bir iletişim sayfası açtığınız için öncelikle teşekkürler

 • İyi ki Pinokyo yla yollarımız kesişmiş, diyoruz tam üç senedir yollarımız ayrılmış olsa da. Güleryüzlü öğretmenleri, idaresiyle bir aile gibi hissettiren bu okulu bulduğum için hep şanslı hissettim. Pınar öğretmenimle karşılaşmak ise en büyük şansımız oldu. Evladımı gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim,bir öğretmenden çok daha fazlası Pınar Hanım. Her zaman hayatımızın en özel köşesinde

 • Bakırköy’de malum bir sürü anaokulu ve kreş var hepsini de araştırdım fakat oğlumu iyiki buraya göndermişim Pınar öğretmenimizi gerçekten çok seviyoruz herşeyden önce anne gibi gözünüz kapalı bu okula gönderebilirsiniz eğer bir tane daha çocuğum olsaydı tereddüt etmeden onu da Pinokyo’ya gönderirdim okuldan çok memnunum şiddetle tavsiye ederim

 • St

  Kızım ben emine için aldığımız en doğru karardı. Pınar öğretmenim ,Dilek öğretmenim, Zeynep öğretmenimiz hepsinin emeklerine sağlık diyorum. İyi ki yollarımız keşismiş. Okul imkanları sosyal aktiviteler her anlamda Emine’ye ve bize ikinci bir yuva oldular. İlk öğretmenlerimiz hayatımıza ışık olacaklar. Her için sonsuz teşekkürler ❤️

 • Tz

  Biri 4 biri 2.5 yaşında iki kızımda bu okulda yazın başından beri gidiyorlar öğretmenleri olsun görevli ablaları abileri olsun hepsini çok seviyolar gerçekten o kadar ilgili o kadar sevecen ki hepsi kızlarımı gözüm kapalı emanet ediyorum. Özellikle pınar öğretmen dilek öğretmen burçin öğretmen ve beyza öğretmen bizim için çok kıymetliler iyiki pinokyo

 • Da

  14 aylıkken oğlum başladı çok küçük bulduğum için endişelim vardı lakin başta Cansu öğretmenimiz ve daha sonrasında Burçin öğretmenimiz hep yanımızdaydı kafamda ki soru işaretlerini yok ettiler oğlum şuan gayet istekli bir şekilde devam ediyor başta Burçin öğretmenimize ve pinokyaya teşekkür ederiz iyi ki sizleri tanıdık ♥️

 • Kızım yaklaşık 3 yıldır bu okulda eğitim görüyor. Seher öğretmenimize çocuklarımızda öncelikle insani vasıflar olan sevgiyi, saygıyı, iyiliği ve hoşgörüyü perçinlediği için, öncelikle insan yetiştirme gayretinde oldukları için teşekkür ederim. Kızım öğretmenini çok seviyor ve güveniyor, bu çok değerli. Ben çocuğumu bırakırken tereddüt duymuyorum bu da çok önemli bir şey. Çalışan anne olmanın en zor yanı, çocuğunuzu emanet edecek güvenilir bir yer bulabilmek. Daha minicikken gözüm arkada kalmadan emanet edebildim yavrumu. İki kuzeni de bu okulda büyümüştü. Zeynep Hanım ve Burak Bey’e de çok teşekkür ederiz.

 • Kızımın ilk okul deneyimi Seval öğretmenimiz ve diğer öğretmenler sayesinde çok güzel geçmişti. Sıcak ve sevgi dolu bir ortamda paylaşmayı, yeni bir şeyler öğrenmeyi sağladılar.Burak bey de ayrıca çok güleryüzlü ve ilgili.

 • HD

  3 senedir okulumuz evimiz oldu :) oğlum severek gidiyor. Okulun temizliği, çalışanların ilgisi ve güler yüzü tartışılmaz. Teşekkür ederiz Pinokyo Ailesi ❤️

 • Nk

  Kızımın bu sene 3. Senesi okulda. insanların hayatlarında iyi kiler vardır benimde en önemli iyi kilerimin arasında her zaman olacak. Kızımın sağlam bir temeli oldu her konuda. Seher öğretmenimiz mükemmel bir öğretmen ona minnettarım. Okul idarecileri çalışanlar hepsi harika insanlar tam aile sıcaklığı olan bir okul. Eğitimi zaten süper kızımı kapıdan bırakıp gittiğimde gözüm hiç arkada kalmıyor Pinokyo ana okulu çocuklarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz yer. Pinokyo ana okulu buradan size bir kez daha Teşekkür ediyorum

 • Ac

  2 sene once mezun olmuştu kızım pinokyo anaokulunda. Yıllardır yuva oldu bize. Kızıma yuva bana aile olmuştu. Kızımın dilinde hala Pınar ogretmenimizi ismi var. Öğretmenimizi stediğimiz zaman arayıp destek alabiliyoruz o güzel enerjisi ile bizi hiç ihmal etmiyor. Ne zaman okula uğrasak sevinç içinde ayrılıyoruz. Biz sizi hiç unutmayacağız. İyi ki sizi tanıdık pinokyo:))))))))

 • 2 çocuğumda bu okuldan mezun oldu çalışanların güler yüzlülüğü ve öğretmenlerin çocuklarla iletişimi mükemmeldi öğretmenlerimiz hilal ve pınar öğretmene çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı tabiki yöneticelerimizede ilgi ve alakalarından güler yüzlülüklerinden dolayı teşekkür ederim

 • Ailemizde çok çok özel yere sahip bir okul Pinokyo. Harika ve hiç sorunsuz geçen ,bitmesin istediğimiz iki seneyi tamamladık. Hala da orada çocuğumun kazanmış olduğu nimetleri sıklıkla anarız. En kıymetlinizi gözünüz arkada kalmadan, içinizde kaygılar taşımadan bu güzel yuvaya emanet edebilirsiniz. Hele ki Pınar öğretmenimi anmadan asla geçemem. Hala ne kadar şanslı olduğumuzu bize hissettiren harika bir öğretmendir❣ Yöneticilerimizin ilgisi ve güleryüzü,çocuklarla olan güzel diyalogları harikadır. Servis şoförü yemekhanede çalışanlar, çocuğunuzun öğretmeni olmasa da sizi her daim güler yüz ve ilgiyle karşılayan öğretmenler hepsi harikadır. İşte bu yüzden ilkokula geçseniz de hiç dilinizden düşmeyecek bir yuvadır Pinokyo anaokulu; çünkü gerçek bir yuva vardır o sıcaklıkta.

 • Py

  Oğlum 2016 yas grubunda. Okul içi etkinlikler, tüm personelin ilgi alakaları, güler yüzlü sevgi dolu bir yuva olması beni fazlasıyla mutlu oğlumu ise okulu sevdiren unsurlardır biri oldu. Pinokyo Anaokulu sizlere çok teşekkür ederim.

 • DK

  Cocugum adina verdigim en iyi karardi ;) Anne icin evladinin guvende olmasi en muhim seydir.. Pinokyo okulunun kapisindan girdigi anda gozlerinden hissedilen bi mutluluk bu ;) iyi ki varsiniz.. 4 sene gecirdik birlikte, hala ozledikce ugrar goruruz o tatli gulen yuzlu biricik ogretmenlerimizi❣ Pınar ogretmenimiz artik ogretmenlikten cok ilerde bizim icin❣ailemizin ve kalbimizin parcasi.. hep hayatimizda olucak :) pinokyo ailesine ilgisi, sevgisi, ozeni, saygisi, egitimi, hijyeni, yemegi ve akla gelen her detay icin binlerce tesekkurler❤ ilkler herzaman cok ozeldir

 • BD

  3 yılımızı geçirdiğimiz Pınar Öğretmenimiz sayesinde keşke bir 3 yıl daha geçirebilsek dediğimiz ikizlerimin kendini yuvasında hissettiği sevgili olkulumuz

 • HU

  2017dogumlu kizim Geçen yıl bu okula başladı ve gerçekten her anlamda çok memnunuz, yaptıkları her çalışmayla o kadar bireysel olabiliyorlar ki okulda sadece sizin çocuğunuz varmış hissini yaratıyorlar. çok teşekkür ederim ilginiz için

 • Gk

  Oğlum 12 aylıkken kafamda soru işaretleri ile okula gidip oğlumun Cansu Hocası ile son bulan soru işaretlerim sonrasında sabahın ilk ışıklarında uyanıp dış kapıya koşturarak okula gitmek isteyen henüz yaşını yeni doldurmuş yavrucağımın bu kadar enerjili heyecanı ile okula gitme isteği ile karşı karşıya kalmak ile çok mutluyum tereddütlerim soru işaretlerim sıfırlanmış durumda ben yokken Cansu ve Burçin öğretmeni ile okadar güvende ve mutluyuz ki okadar rahatlamış ve eğitimleri bir bir ilerlemiş komutlarla hareket eden bir öğrencim ve evladım çöm mutluyuz iyi ki varsınız Pinokyo ❤️❤️

 • Da

  İlk günden bu yana her zaman gözü kapalı güvendiğim yerdir. Kızım severek gidiyor. Hiç bir sorun yaşamadık. 2.5 sene olacak öğretmenleri olsun bütün çalışanlar güler yüzlü. Kesinlikle tavsiye ederim.Yok

 • IA

  Çocuğum 22 aylık olduğunda işe geri dönmem gerekiyordu. Aylar öncesinde okul arayışına başladık ve tavsiye üzerine Pinokyo ile tanıştık. İlk görüsmeye gittiğimiz gün hic tereddütsüz kararımızı verdik. 2 yıldır çocuğumuzun severek gittiği , güleryüzlü mutlu öğretmenlerin olduğu okulu çok seviyoruz.

 • Şo

  Kızımızı 18 aylıkken tavsiye üzerine verdik. Küçük olmasına rağmen endişelerimiz vardı ama pinokyo ailesiyle tanıştıktan sonra endişemiz kalmadı. Yönetici kadrosu ,mükemmel değerli öğretmenlerimiz başta tanıdığımız fulya öğretmenimiz ve şimdi ki aylin öğretmenimiz sayesinde bütün ön yargı ve korkularımız bitti. Başta bize psikoloğ selda hanım bize heryönde destek olduğu için her zaman aradığımda beni rahatlatan birinin olması ,iyiki varsınız kızım ve biz aile olarak çok mutluyuz. Başarılarınız daim olsun.

 • St

  Kızım 3 okul değiştirdi sonunda sabahları can atıyor okula gitmek için , öğretmenler çok güler yüzlü ilgi son derece zaten , pınar hoca ve özge hocaya (burak bey'e) güler yuzunden extra ilgi alakalarından çok teşekkür ederiz,iyi ki , iyi ki..

 • M

  Çocuğumun kapıdan istekle çıkıp okula gitmesi,eve gelirken biraz daha okulda kalmak istemesi Pinokyo'nun ve kıymetli öğretmenlerimizin ilgisi sayesinde. Gelişimlerinin her yönden desteklendiğini bilmek, her şeyden önemlisi yarattıkları güven duygusu çok önemli. Teşekkürler Pinokyo.

 • BD

  İkizlerim 2 senedir bu okulda idarecikerimiz öğretmenlerimiz ve biz veliler tam bir uyum içindeyiz.Çocuklar sabah sevinerek okula geliyor ve akşam mutlu bir şekide servisten iniyorlar okulumuzdan çok memnunuz

 • Gt

  Oğlum 4 yaşında daha önce başka anaokuluna vermiştim hiç memnun kalmadım oğlum tekrar altını ıslatmaya başladı. Sonra araştırdım ve pinokyo anaokuluna yollamaya karar verdim şuan çok memnunuz oğlum altını ıslatmayı bıraktı ve sosyal bir çocuk oldu Pınar öğretmenimize ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.

 • no

  Evt okulun birçok imkanı var, ama beni etkiyen kısmı gülen güzel insanların olması. Çalışan bir ikiz annesi olarak söylüyorum ki hiç bir zaman gözüm arkada kalmadı ve bir çok konuda yardımcı oldular. Bir öğretmen olarak söylüyorum ki eğitim konusunda da başarılılar. Etkinlikleri ve öğretim becerileri çocuklarımın gelişimsel düzeyine uygun. Çok yer gezdim. Çok araştırdım ve çoğu süslü sözlerden ibaret velilerin göznü boyayan yerler. Gerçek, samimi, çocuğu seven işlerinde iyi insanlar

 • Dk

  Merhaba ❤kizim yaklasik 2,5 senedir pinokyoda.. yuvaya mutlu geliyo ve eve mutlu donuyo ki bence en muhim sey bu :) guleryuzle, sevgi ve sefkatle karsilaniyo ve gun icinde onu sahiplenen, ilgilenen, seven tatli ogretmenleriyle cok guzel vakit geciriyo.. hayatimdaki en degerli varligin isini seven ve dogru yapan insanlarla birlikte olmasi icimi cok rahatlatiyo ve vicdanim rahat sekilde ise gidiyorum.. verdigim en iyi karar pinokyo

 • HH

  Binalarda İstanbul Üniversitesi'nden depreme dayanıklılık raporu alınmıştır. Geniş bir öğretmen kadrosuna sahip eğitim kurumunda her sınıfta 2 öğretmen bulunmaktadır. Tam gün hizmet veren psikolog, çocukların okula uyumunu sağlamakta, gelişimlerini takip etmekte ve rehberlik-danışmanlık hizmeti vermektedir. Sınıflar, yaş aralıklarına göre ayrılmış olup, her sınıfta iki öğretmen görev yapmaktadır. Eğitim programında, yaş ve gelişim özelliklerine göre, çocukların tüm gelişim alanlarını kapsayan amaçlar ve kazanımlar belirlenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Pinokyo Çocuk Evi İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi, Terakki Caddesi, Bitişikbağlar Sokak, No:27, Bakırköy/İstanbul
0 212 963 1164
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum