fb
Özel Rami Deniz Anaokulu

Özel Rami Deniz Anaokulu

0 212 963 2087
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Rami Deniz Anaokulu Hakkında

Özel Rami Deniz Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veriyor. İstanbul Eyüp’te bulunan okulun eğitiminde gökyüzü ve uzay, denizlerin gizli dünyası, penguenler eğitimleri Gems projesi adı altında verilmektedir. Okulun branş dersleri içinde ana dil etkinlikleri, yabancı dil eğitimi, beden eğitimi, müzik ve ORFF çalışmaları, fen ve doğa çalışmaları, tiyatro çalışmaları, drama çalışmaları, el sanatları çalışmaları, görsel sanat çalışmaları, kültürel ve bilimsel alan gezileri, bilimsel çalışmalar ve eğlenceli deneyler bulunuyor. Okulda müfredata uygun olarak okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, matematik eğitimleri, çizgi çalışmaları, serbest zaman etkinlikleri mevcuttur. Okulun mutfak atölyesi çalışmaları ile çocukların eğlenirken keşfetmesini ve öğrenmesini sağlıyorlar. Okulda çocukların gelişimini desteklemek amacıyla psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi çeşitli çalışmalar yaparak, çocuklarla oyunlar oynayarak gelişimlerini takip eder, okula alışma gibi sorunlarda destek olur. Ayrıca çocukların gelişimi hakkında velilere bilgi vererek danışmanlık yapar. Özel Rami Deniz Anaokulu'nda en çok hassas olunan konulardan biri de temizliktir çocukların gününün büyük kısmını sınıflarda geçirdiği için başta sınıflar olmak üzere tüm alanlar okulun tecrübeli personelleri tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmekte olup öğrencilere dengeli beslenme imkanı sunulmaktadır. Yemekler hijyenik koşullarda ve sağlıklı besinlerden yapılmaktadır. Okulda öğrencilerin güvenliği ön planda olup öğrencileri velileri dışında kimsenin almasına izin verilmez.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Robotik ve Kodlama

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • S. K.

  Yoğun çalışan veliler olduğumuz için kızımı pek gezdirmeye fırsat bulamıyoruz. Okulda düzenli aralıklarla belli konular üzerine gezilere götürüyorlar. Gezi etkinliklerinde de çocukları hiç bir zaman yalnız bırakmadıkları için de izin veriyoruz gitmesine bizimkinin de.

 • H. G.

  Kızım 3 yaşında Rami Deniz Anaokulu'na gönderiyorum. Tuvalet eğitimi veriyorlar. Sağlıklı yemekleri ile de çocuklarımıza dengeli beslenme imkanı sunuyorlar. Ayrıca öğrtmenler her çocukla tek tek ilgileniyor. Çocuğumu okula bırakırken gözüm arkada kalmıyor bizim için de en önemli şey bu

 • G. B.

  Deniz anaokulu Kızımın eğitim hayatına başladığı okul. eğitim kalitesi çok iyi. Yabancı dil eğitiminden sanat derslerine spora her derste disiplinli ve iyi bir eğitim veriyorlar. Öğrenciyi boğmadan eğlenceli bir şekilde işleniyor dersler. Yabancı dil dersleri konuşma odaklı geçiyor.

"Özel Rami Deniz Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Rami Deniz Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenimahalle Havuzbaşi Sok. No:38 Rami Eyüp/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu Özel Okul
Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu

Çocuğumu oyun grubuna gönderdim kendi çocukları gibi ilgileniyorlar. tuvalet eğitimi de veriliyor. Çok memnun kaldık ve...

Özel Parlak Fikirler Anaokulu Özel Okul
Özel Parlak Fikirler Anaokulu

Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir okul, eğitimi okulun guzelligi hersey mükemmel..

Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu Özel Okul
Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu

Yıllardır kaliteli hizmet veren bir okul. Çevremizde çocuğunu bu okula gönderen çok oldu olumsuz bir şey duymadığımız ve...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum