fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Renkli Anaokulu

Özel Renkli Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Renkli Anaokulu Hakkında

Özel Renkli Anaokulu İstanbul'un Şişli ilçesinde eğitim vermektedir. Kurumda tam gün ve yarım gün eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Okula 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklar kabul edilmektedir. Eğitmenler çocuklarla birebir ilgilenmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple sınıf mevcutları belirli sayıyla sınırlanmıştır. Kurumda psikolojik danışman da bulunmaktadır.Erken gelişim döneminde olan çocukların temel beceri gelişimlerini her açıdan takip ederek kapsamlı bir öğrenim süreci oluşturmaktadır.
Okulun fiziksel imkanları da geniş eğitim olanakları sağlamaktadır. Kurumun bünyesinde mutfak ve sanat atölyesi bulunmaktadır. Çocuklar bu atölyelerde çok yönlü aktiviteler gerçekleştirmektedir. Özel Renkli Anaokulu'nda yemekhane de bulunmaktadır. Çocuklar yemeklerini burada toplu olarak yemektedir. Yemekhane sayesinde öğrenciler hem hijyenik yemek yemekte hem de düzenli beslenmektedir.
Okul yaptığı çeşitli aktivitelerle adından çokça bahsettirmektedir. Eğitmenler robotik ve kodlama eğitiminin üzerine eğilmektedir. Bu sayede çocukların erken yaşta kodlama ile tanışması amaçlanmaktadır. Okulda ayrıca akıl ve zeka oyunları aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler çocukları zihinsel olarak aktif tutmaktadır. Kurum fiziksel aktivitelere de oldukça önem vermektedir. Yapılan beden eğitimi aktiviteleri çocukların fiziksel gelişimini desteklemektedir.
Özel Renkli Anaokulu İngilizce dil eğitimi konusunda da dikkat çekmektedir. Eğitmen kadrosu yoğun olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Bu yolla çocukların erken yaşta dil eğitimi alması amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Renkli Anaokulu İletişim Bilgileri

Gülbahar Mah. Çiçekli Bahar Sokak No: 4/a, Şişli/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum