fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu

Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:00

Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu Hakkında

Çocuklar iyi bir şekilde eğitim alabilmesi için gerekli ortamın ve koşulların sağlandığı Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu Kartal bölgesinde bulunmaktadır ve okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Çocuklar için uygun ortam hazırlamaya çalışan okulun birçok fiziksel olanağı bulunmaktadır. Çocukların verimli zaman geçirebileceği birçok atölye , temiz havada çocukların özgürce zaman geçirebileceği bahçesi bulunmaktadır bu alanların hepsi çocuklar için güvenli ve uygun olan araç ve gereçler ile donatılmıştır. Küçük yaş gruplarının uyku düzeninin bozulmaması adına uyku bahçesi bulunmaktadır. Olası kaza veya hastalık durumuna karşı çocukların için gerekli ekipmanların bulunduğu revir bulunmaktadır. Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu 'nda çocukların el becerilerinin gelişmesi için birçok çizme , yazma gibi etkinliklerin yanı sıra okulda çocuklar için ebru çalışmalarıda düzenlenmektedir. Bu tip etkinlikler çocukların motor kaslarının gelişimini destekleyici etkinliklerdir. Keyifli bir rekabet içerisinde çocukların zihinsel gelişimini destekleyen satranç dersi ise oldukça önemli bir etkinliktir. Problemlere çözüm üretmek için bakan ve teknolojiyi doğru kullanan nesiller yetiştirmek isteyen Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu çocuklara Robotik kodlama eğitimi vermektedir. Bunların haricinde okul bahçesinde çocuklar serbest zaman geçirebilmektedir. Böylelikle kendi ilgi ve yaratıcılıklarına göre oyun oynayabilmektedirler. Okul öncesi dönemde çocuklar oyunla daha kalıcı bir gelişim göstermektedir. Okulda oynanan akıl ve zeka oyunları bunun en güzel örneğidir çocukların oyun içerisinde zihinsel gelişimlerini sürdürmeleri sağlanamaktadır. Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu çocukların bedensel gelişimlerini de oldukça önemsemektedir bu yüzden okulda çocuklar jimnastik ile hem bedensel olarak gelişip hem de eğlenceli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Çocukların görsel algısını geliştirmek için ve bir algıya sahip olmalarını sağlamak için okulda sinema etkinlikleri de düzenlenmektedir. Çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için okulda yılbaşı doğum günleri , özel günler gibi pek çok günde çocuklar için etkinlikler düzenlenmektedir. Yabancı dil olarak çocuklara okulda İngilizce eğitimi verilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • ND

  Güler yüzlü öğretmenleri, kaliteli eğitim ve güvenli ortam sayesinde dört yıl hiç gözümüz arkada kalmadan devam ettik. Ek olarak verilen branş eğitimlerin oğlumun sosyal gelişimine , dışa dönük ve kendini rahat ifade edebilen bir çocuk olmasında büyük katkısı oldu. Her şey için teşekkür ederiz. Nilgün DEMİR

 • Dc

  Gayet ilgili, disiplinli ve deneyimli personelleri var. Aktiviteleri, etkinlikleri, gezileri, branş dersleriyle cocuğuma okulu cok sevdirdiler diyebilirim. Şuan koşarak okula gidiyoruz :)

 • M

  Çocuğumun okuldaki başarısını gördükçe verdiğiniz eğitimin önemini daha iyi anlıyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz

 • ED

  Çeşitli gezi ve faaliyetlerle çocukların öğrenme isteklerini sürekli canlı tutmayı başarabilen çalışkan bir ekip herkesi tebrik ederim bize ve yavrumuza kattıklarından dolayı.

 • YU

  Çocukların eğlenceli vakit geçirdiği ve öğretmenlerin sürekli ilgi ve güler yüzle yaklaştığı bir kurum. Dönem içinde yapılan deneylerle ve aktivitelerle dünyayı ve çevremizi tanımaya yönelik çok güzel çalışmaları var okulun.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şanslı Pıtırcık Anaokulu İletişim Bilgileri

Uğur Mumcu Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Baş Yapi Koop Sitesi Seçkin Apt. Blok No: 23 İç Kapi No: 1 Kartal / İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum