fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şerifali Mini Renk Anaokulu

Özel Şerifali Mini Renk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Şerifali Mini Renk Anaokulu Hakkında

Eğitim sistemimiz, sorgulayıcı öğretim yaklaşımlarını bir araya getiren yaş ve gelişim özelliklerine uygun karma bir programdır. Özel Şerifali Mini Renk Anaokulu’nda; Reggio Emilia, Proje Yaklaşımı, Sanat Temelli Öğrenme ve Beyin Temelli Öğrenme eğitim yaklaşımlarından yöntemler sentezlenerek uzman pedagoglar, psikologlar ve eğitimciler tarafından güncellenen “karma sistemimiz” ile öğrencilerimizin sıkılmadan yaratıcılıklarını orataya çıkarmaları, özgüvenlerini pekiştirmeleri, sosyalleşmeleri ve sorumluluk almaları hedeflenmiştir. Tüm bu öğrenmeler çocuk olmanın doğasına uygun olarak yaşa uygun şekilde oyun ve eğlence ile verilmektedir. Anaokullarımızın tümünde geniş bahçelerimiz ve açık oyun alanlarımız mevcuttur. Çocuklarımızın hava koşullarına uygun giyinmesini sağlayarak eğitim ve oyun etkinliklerimiz yaz-kış bahçeye taşınmaktadır. -Öğretmenlerimizin; Tümü üniversite mezunudur İlk Yardım Sertifikası’na sahiptir. Yıl boyunca gerekli yetkinlikleri sağlamaları amacıyla çocuk psikolojisi ve gelişimi üzerine eğitimler almaya devam etmektedirler. İngilizce dersleri sürekli olarak Native İngilizce Öğretmenler tarafından verilmektedir. -Psikolog ve Pedagog Ekibimiz: Okullarımızda tam zamanlı 6 psikologumuz, pedagogumuz ve oyun terapistimiz bulunmaktadır. Psikologlarımız tarafından çocuklarımızın ailelerine Aile Danışmanlığı verilmektedir. Yıl boyu gelişim tarama takip programı ve psikolojik testler uygulanarak çocuklarımızın gelişimi sistematik olarak takip edilmekte ve ayrıca desteklenmektedir. -Branş Derslerimiz: Bale Çocuk Yogası Robotik Kodlama Müzik / Ritim Perküsyon ve Melodica Masal Atölyesi Zumba Kids Drama

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar (32)

 • MP

  Mini Renk Şerifali Anaokulu fiziki yapısı, eğitim kadrosu, bilişsel gelişim odaklı müfredatı ve çocuklara özel yaklaşımı ile tavsiye ettiğim bir okul öncesi eğitim kurumudur. Mini Renk Şerifali Anaokulunu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 • Ma

  Kızım için çok faydalı bi anaokulu bulmuşum. Tavsiyeleri de dinleyip iyiki bu okulu tercih etmişiz özellikle Seda hanımın katkıları büyük tüm ekibe teşekkürü borç bilirim

 • Aa

  Oğlum şimdi birinci sınıfta çok memnun kalmıştık. Tüm öğrencilere eşit ve adil bir eğitim verilmekte çok mutlu ayrıldık

 • Ms

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine oğlum için bu anaokulunu tercih ettik çok memnunum çalışan bir anne olarak gözüm arkada değil. Seda hanımın ve ekibin katkıları çok büyüktür tüm öğretmenlerimize teşekkürler.

 • Ad

  Ben kızımı 2 yaşında bezi ve emziği ile teslim ettim birgün bile endişe duymadan sanki ailemden birine bırakmışım gibi huzurlu geçirdim 2 senemiz, iyiki yollarımız kesişmiş iyiki bu okulun bir parçası olmuşuz.özellikle Seda hanımın katkıları büyük tüm ekibe teşekkürü borç bilirim.

 • Yc

  Oğlum 2 yildir şerifali minirenk anaokulu devam ediyor. Severek gidiyor.oglumun mutlu olmasi benim için çok önemli. Öncelikle okul müdürü seda hanıma ve tum ogtetmenlerine sonsuz teşekkürler .

 • ÖA

  Benim kız kardeşim bu okulda okuyor ve oldukça memnunum seda hanım ve ekini oldukça iyi bir çalışma ve düzen gösteriyorlar kesinlikle tavsiye ederim.

 • Biz yakınlık ve öğretmenlerin samimiyetinden çok memnunuz.Çocuklara olabildiğince etkinlik çeşitleri yaptırılıyor ve en önemlisi çocuğumuz mutlu gelip gidiyor.

 • NK

  Kesinlikle gözünüz arkada kalmadan eğitim ve bakım anlamında bırakabileceğiniz bir yer. Öğretmenlerin güler yüzlü olması ve her soruna pozitif çözüm bulmaları okulun artı özelliği olmakta. Ayrıca bahçe sınıfları yeni dönemde çok daha kullanışlı. Daha butik bir yer olduğundan diğer okullarla kıyaslandığında çok daha üst düzeyde kalmakta.

 • İlgi ve eğitimleri gayet iyi. Öğretmenlerimiz çok güler yüzlüler. İçiniz rahat cocuğunuzu emanet edebilirsiniz

 • NO

  Çocukların eğlenerek eğitim aldığı bir okul. Veli ile İletişimleri çok iyi.

 • Geçen yıl çocuğumu bu okula kaydettirdim, güleryüzle, ilgili, samimi kadrosuyla oğlum çok sevdi.Önümüzdeki dönem yine buraya göndermeyi istiyorum.

 • Tc

  Pandemi döneminde kızım öğretmenlerini sayıklıyordu. Bence en önemli notu kızım verdi okuluna

 • Mini renk anaokuluna 2018 yılında kayıt olduk. Kurumun idari kısmı ,ve kendi ogretmenimizden çok memnun kaldık. Güvenilir bir kurum. Benim için önemli olan hep güvenlik ve çocuğumun mutlu bir şekilde oyun oynaması idi. Eğitimi her zaman geri planda bıraktım. Ama eğitim anlamında da doyum aldık. Özellikle sınıf içi etkinlikleri ve ingilizce derslerinin faydasını çok gördük.Emegi geçen herkese teşekkür ederiz.

 • Vs

  Kesinlikle öneririm gerek eğitim ,gerek güler yüz hijyenik ve bir o kadar da ilgililer .Şerifali minirenk öğretmen ve müdüre hanımın ilgileri güveni tavan yapıyor.

 • MY

  Okul müdürü ve öğretmenler özenli çalışıyor. Çocukları seviyorlar ve işlerini iyi yapıyorlar. Tavsiye ederim.

 • Çocuğumun 2.evi çok memnunum her durumda yardımcı oluyorlar benim baş edemediğim durumlarda bile yol gösteriyorlar sağolsunlar biz bir aileyiz

 • Dg

  Gözüm arkada kalmasin çocugum guzel verimli vakit gecirsin diyorsaniz mini renk aradiginiz okul

 • Ee

  Oğlumuz iki senedir bu okulda, kurumsal olması ve standartlarının olması bize güven vermişti. Pandemi sürecinde aldığı önlemler sayesinde aklımız orda kalmıyor.

 • Tüm calısanların ögrencilerine bir ana şefkati ile yaklaşımları cok hoşumuza gitti.Bu kuruma çocuğumu emanet ettigimde gözüm arkada asla kalmıyor. Çok teşekkürler mini renk anaokuluna .

 • my

  Okul çok iyi oyun alanı ve sınıflar oldukça geniş. Öğretmenleri çok ilgili ve tecrübeli. Her şeyiyle mükemmel oldukça memnunuz.Okul gayet güzel olumsuz bir görüşüm bulunmamaktadır.

 • Herkesin çocuğunu güvenle yerleştirebileceği bir kurum. Çok memnunuz ve çalışan herkese ilgileri için çok teşekkür ederiz.

 • H

  Okulun oyun olanları çok iyi,eğitimi çok iyi ,mükemmel bir okul tüm çocuklara ilerdeki hedeflerinde başarılar dilerim.

 • ÇOCUGUM MİNİRENK ANAOKULU ŞERİFALİ ŞUBESİNE GİDİYOR. HARİKA BİR YER ÇOK GÜVENİLİR ÖĞRETMENLERİ MÜKEMMEL ÇOK MEMNUNUZOLUMSUZ HİÇ BİR ŞEY İLE KARŞILAŞMADIM HERŞEY MÜKEMMEL

 • SK

  Merhaba Gerçekten sevgi dolu kaliteli bir okul.Kızım çok mutlu en önemlisi bu :) etkinlikler ve kızımdaki gelişim benide çok memnun ediyor. Mutlaka tavsiye ediyorum.

 • su

  Arkadaşlarımın eşlerinden aldığımız bilgi doğrultusunda anaokulunu detaylı bir şekilde araştırdık. Araştırmalar sonucu ailece kaydımızı yaptırdık. Okuldan çok memnunuz, sınıf öğretmenimiz ve tüm çalışanlar çok ilgili, sürekli iletişim halindeyiz. Yorumlamamın sebebi herhangi bir ürün satın almak yerine söz konusu evlatlarımız olduğu için gönül rahatlığı ile çocuğunuzu anaokuluna güvenle kayıt yaptırabilirsiniz.

 • fs

  kesinlikle harika bir okul. güvenli hijyenik sağlıklı yiyecekler bahçesi etkinlikleri çok memnun kalıyoruz. çok teşekkürler.emeğinize sağlık

 • ss

  mükemmel bir okul . kızımı güvenle bırakıyorum. kızım okulunda çok mutlu. hergün yeni bir bilgi ile eve dönüyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. öğretmenler okul müdürü hepsi çok ilgililer. Teşekkürler Mini Renk Anaokulu:)

 • HK

  Her anlamda çok güzel bir okul. Butik diyebileceğimiz tarzda çok kalabalık değil. Oğlum burada çok mutlu oldu. Öğretmenler çok ilgiliydi sağ olsunlar. Zaten sonuçlarını yıl sonu gösterisinde aldık. Çok başarılıydılar. Herkese tavsiye ederim ben çok memnun kaldım.

 • Her şey çok güzel hocalar sınıflar oyun alanları sosyal aktivitelerde çok çeşitli tüm bunların yanında çocuklara disiplinli ve düzenli olmayı ögretiyolar

 • BA

  Okul çok iyi oyun alanı ve sınıflar çok geniş diger okullar gibi çocuklar üst üste degil hocalarda çok tecrübeli ve enerjik çocugumda bizde mutluyuz

 • Veli

  Aktif bir programa sahipler. Çocuklarımız mutlu, biz de memnunuz :) Kesinlikle bol bol etkinlik düzenliyorlar bu çok güzel ve bizlerin de fikirlerini de alıyorlar veliler olarak. Bol bol güzellikler diliyorum hem öğretmenlerimiz hem de minik tırtıllarımız için :))

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şerifali Mini Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Mahallesi, Elalmış Caddesi, Cahit Sıtkı Sokak, No:26, Dudullu/ümraniye/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum