fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sevgi Ağacı Anaokulu

Özel Sevgi Ağacı Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Sevgi Ağacı Anaokulu Hakkında

İstanbul ilinin Çekmeköy semtinde eğitim öğretim hizmetleri sunan Özel Sevgi Ağacı Anaokulu belirlediği eğitimsel hedeflere göre eğitim vermekte olan bir kurumdur. Okul 12 kişiden oluşan sınıflarda eğitim vermektedir. Sınıflar yaş gruplarına göre oluşturulmaktadır. Kurumda çocukların öğrenme isteğini geliştirmek hedeflenmiştir. Dönem boyunca verilen eğitimler ile okulda saygı yoluyla, sorgulayan, bilgili ve duyarlı çocuklar yetiştirilmek amaçlanmaktadır. Okul anne kucağı kadar sıcak ve çocuklar kadar neşeli bir ortamda minik çocukların içindeki sevgiyi sevgi ağacına dönüştürmek için 2011 yılında kurulmuştur. Milli eğitim programına bağlı olarak eğitim vermekte olan okulda alanında uzman, deneyimli, pedagojik formasyona sahip öğretmenler 2 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Okulda çocukların bedensel, zihinsel, sosyal gelişimlerini destekleyen, bağımsız, yaratıcı, sorumluluk sahibi, paylaşımcı bireyler olmalarını sağlayan eğitim programı uygulanmaktadır. Okulda öğrencilere karakter eğitimi etkinlikleri uygulanmaktadır. Özel Sevgi Ağacı Anaokulu , çocukların 'önce çocuk' olduğunun farkındadır ve çocuk olabilen çocuk merkezli bir eğitim anlayışına sahip bir okuldur. Çocukların mutlu bir ortamda eğitim almaları için mutlu eğitmen anlayışı ile çalışmaktadır. Ayrıca okulda yaz okulu eğitim programı uygulanmaktadır. Yaz okulunda çocuklara yüzme, binicilik, jimnastik, drama, tiyatro, ekoloji ve modern dans eğitimleri verilmektedir. Tam gün eğitim programı uygulanan okulda çocuklarla gün boyunca spor, sanat, atletizm, jimnastik, spor, ebru, dans, drama, müzik, origami, tiyatro, halk oyunları, orf ve satranç gibi daha birçok aktivite yapılmaktadır. Gün içerisinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Yemekler Özel Sevgi Ağacı Anaokulu 'nda bulunan yemekhanede aşçılar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Okulun sunmuş olduğu hizmetler arasında servis ve güvenlik imkanları da bulunmaktadır.

Yorumlar

 • AY

  Oğlumu bu okula gönderiyordum taşınmak zorunda olduğumuz için okulunu değiştirmek zorunda kaldı. Şimdiki okulundan da memnun olmamıza rağmen Sevgi Ağacındaki sevgiyi ve ilgiyi bulamıyoruz. Özveriyle çalışan öğretmenler ve okul yöneticisi bizim ikinci evimiz olmasını sağlamıştı.

 • KT

  Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, sorumluluklarını bilen, kendisine ve ailesine saygılı bireyler yetiştiriyorlar. Branş derslerinin yanında pek çok sosyal aktivite mevcut. gezilerde çocukların çevreyi tanımaları ve ufkunun genişlemesi için çok faydalı oluyor ve çocukların güvenliğine çok önem veriyorlar bu gezilerde.

 • TA

  Rengarenk, temiz ve donanımlı sınıfları var bahçesi de küçük olmasına rağmen gerçek çim ve çocuklar rahatça oynayabiliyor. Bir anaokulunda olması gereken her şey düşünülmüş. Kaliteli bir eğitim veriyorlar. Diğer okulların ücretlerine kıyasla verilen hizmet bakımından çok daha uygun.

 • GG

  Eğitimi bakımından çok memnunuz çoklara sıkılmadan bunalmadan öğrenebilecekleri kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir ders ortamı sağlanmış. Öğretmenlerinin tecrübesinin bu konuda katkısı çok. Tüm personeller işlerini severek yapıyor çok memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sevgi Ağacı Anaokulu İletişim Bilgileri

Güngören Mahallesi, Kavisli Sokak, No:11, Çekmeköy /istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum