fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sevgi Şekeri Anaokulu

Özel Sevgi Şekeri Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 11
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Sevgi Şekeri Anaokulu Hakkında

Özel Sevgi Şekeri Anaokulu küçük yaştaki öğrencilere kapsamlı eğitim veren bir okul öncesi kurumdur. Okul, öğrencilerinin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine oldukça katkıda bulunmaktadır. Kurum 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencileri sınırlı sınıf mevcuduyla kabul etmektedir. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin gelişimleri kolayca takip edilmektedir. Ayrıca öğrencilerin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda gözden kaçması engellenmektedir. Eğitimciler öğrencileri daha iyi tanıma fırsatı bulduğu için okul öncesi dönem etkili şekilde yürütülmektedir.
Kurum yaptığı aktivitelerle bölgede adından çokça bahsettirmektedir. Özel Sevgi Şekeri Anaokulu jimnastik ve okçuluk gibi sportif faaliyetlerle öğrencilerinin erken yaş fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Yapılan satranç ve akıl ve zeka oyunları aktiviteleri ise küçük yaştaki öğrencilerin beğenisini toplamaktadır. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler ortadaki problemlere farklı açılardan bakma yetisi kazanmaktadır. Eğitimciler tarafından öğrencilere yönelik gerçekleştirilen robotik ve kodlama aktivitelerine de oldukça önem verilmektedir. Bu aktivitelerle küçük yaştaki öğrencilerin çağın dili olan kodlamayı sevmesi amaçlanmaktadır. Okulda bunlara ek olarak düzenli olarak faydalı geziler düzenleyen bir gezi kulübü bulunmaktadır. Bu geziler sayesinde öğrenciler sosyalleşirken aynı zamanda dünyaya farklı bir gözle bakma şansı bulmaktadır.
Özel Sevgi Şekeri Anaokulu yaz okulu uygulaması ve yabancı dil eğitimi ile de dikkat çekmektedir. Yaz okulu uygulaması sayesinde küçük yaştaki öğrenciler tatil dönemlerini verimli şekilde geçirmektedir. Öğrenciler, yaz döneminde yapılan aktiviteler sayesinde arkadaşları ve öğretmenleriyle beraber eğlenmekte ve öğrenmektedir. Branşında uzman eğitmenler tarafından verilen İngilizce dil eğitimi ise öğrencilerin çift dilli bireyler olmasını amaçlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sevgi Şekeri Anaokulu İletişim Bilgileri

Esatpaşa Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, Gülşen Sokak, No:19, Ataşehir/istanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum