fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sevimli Çiçekler Anaokulu

Özel Sevimli Çiçekler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Sevimli Çiçekler Anaokulu Hakkında

Özel Sevimli Çiçekler Anaokulu İstanbul'da eğitim vermektedir. Kurum 3-6 yaş aralığındaki çocuklara okul öncesi eğitimi vermektedir. Okul sınırlı sayıda tuttuğu sınıf kapasitesiyle öğrencilere kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Kurumda yaz okulu hizmeti de bulunmaktadır. Böylece eğitim öğretim bütün bir yıl boyunca sürebilmektedir. Özel Sevimli Çiçekler Anaokulu öğrencilerin güvenliğini sağlayacak şekilde eğitimini sürdürmektedir. Çevre mahallelerdeki öğrencilerin okula güvenle ulaşabilmesi adına okulda servis hizmeti bulunmaktadır. Sanat ve mutfak atölyeleriyle çocuklar eğitim dönemi boyunca eğitim öğretime aktif olarak dahil olmakta ve ilgisini çeken alanı erken yaşta keşfetme imkanı bulmaktadır. Çocukların müzik eğitiminde gelişmesi adına kurumda orff eğitimi verilmektedir. Özel Sevimli Çiçekler Anaokulu çocukların bilişsel ve fiziksel aktivitelerini destekleyecek aktivitelerin yanında karakter gelişimlerini de desteklemek adına çabalamaktadır. Okulda değerler eğitimi, manevi eğitim verilmektedir. Böylece ailede başlayan karakter eğitimi kurumda da devam etmekte ve çocukların iyi birer birey olması için çaba gösterilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

Yorumlar (6)

 • ep

  Sevimli çiçekler ailesiyle erken kayıt görüşmesi için gittim ama ortamdaki sicak karşılama ve samimi ortamdan etkilenip hemen kayıt yaptırdım. Çocuklarımıza verdikleri eğitim öğretim değerler eğitimi ve ahlaki beceriler ile bölgedeki en iyi eğitim kurumu olduğunu düşünüyorum. Oğlum buraya çok çabuk alıştı hergün gitmek istiyor gidemediği zamanda üzülüyor. Oğlumuza verdiği eğitimden çok memnunuz tavsiye ederim.

 • es

  öğretmenleri çok ilgili bahçesi ve otun alanı gayet yeterli yapılan etkinlikler aktiviteler de gayet başarılı bu okulu seçmemde dini derslerin de olması benim için bir artıydıkahvaltısı yetersiz bence belki bu konuda geliştirebilir okul kendisini

 • Öı

  Okul müdiresi Nursel hanım, Aile danışmanı Betül hanım, okulun tüm öğretmenlerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İki çocuğumu da güvenle gönderdiğim okul öncesi eğitimin tek adresi Sevimli Çiçekler Anaokulu.Okulunuz yeterince güvenli,tertemiz, cıvıl cıvıl.

 • Bir tanıdığımın tanıdığımdan duyarak görüşmeye gittim ikna oldum ve kızımı bu okula verdim. İyi ki yollarımız değerli çalışanları ile kesişmiş çoook memnun kaldık haziran olsun istemiyoruz. Çocuğum her yönden çok gelişti ve en önemlisi çok mutlu

 • Şe

  Kalite, ilgi, içtenlik, gelişim, değişim, şefkat , tadında ve ayarında değerler eğitimi, düzgün okul öncesi eğitimi, el becerisi geliştirme, bilimsel aktiviteler.. İki çocuğum da , okul öncesini bu okulda geçirdi. Kurucusuna, öğretmenlerine, yardımcı personeline teşekkürler.

 • ZE

  İki kızımı okulunuzda okuttum bir evladım daha olsa yine gönderirim duyarlı sevgi dolu öğretmen ve yönetim kadrosundan çok memnunum Allah daim etsin çok teşekkür ediyorum hepinize Her zaman kendini geliştiren bir eğitim müessesi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sevimli Çiçekler Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Özlem Cad. No: 83, Büyükçekmece / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum