fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şeyma Şirin Anaokulu

Özel Şeyma Şirin Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Şeyma Şirin Anaokulu Hakkında

Özel Şeyma Şirin Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara çoklu zekâ kuramı ve özgün eğitim sistemi ile okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. İstanbul Pendik 'te bulunan okulda analiz yapabilen, becerilerinin farkında, mutlu, çalışmayı seven, sorumluluk sahibi ve çevresi ile iyi ilişkiler kurabilen bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır.Okulun branş dersleri arasında yabancı dil eğitimi, Türkçe dil etkinlikleri, Kur- an eğitimleri, matematik çalışmaları, fen ve doğa çalışmaları, satranç dersleri, günlük çalışmalar, kesme ve yapıştırma faaliyetleri, değerler eğitimleri mevcuttur. Okulda konsept partiler ve doğum günü partileri yapılmaktadır. Özel Şeyma Şirin Anaokulu 'nun servis ve güvenlik hizmetleri mevcuttur. Çocukların okul içinde, servislerde ve gezi etkinliklerinde güvende olması için çeşitli önlemler alınmıştır. Ünitelere uygun olarak ayda bir veya iki kere kültürel ve bilimsel alan gezileri yapılmaktadır. Okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek servisi yapılmaktadır. Çocukların dengeli beslenebilmesi için yemeklerin yapımında kullanılan besinlerin sağlıklı ve taze olmasına özen gösterilmektedir. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi; öğrencilerin gelişimlerine destek olur, onları sınıf içinde gözlemleyerek velilere durumları hakkında rapor verir. Okulun hassas olduğu konulardan biri de temizlik olup öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için başta sınıflar olmak üzere tüm alanlar düzenli olarak temizlenmektedir. Özel Şeyma Şirin Anaokulu 'nda çocukların beyinlerinin gelişmesi, dili daha iyi kullanabilmeleri, farklı kültürleri öğrenmeleri ve hafızalarını güçlendirmeleri amacıyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda yaz okulu eğitim programı da uygulanmaktadır.

Yorumlar

 • NY

  Gerçekten iç rahatlığı ile çocuk bırakılabilecek okul , çalışan ve kurum sahipleride oldukça ilgili ve hassaslar,

 • GD

  Çocuğumun eğitim hayatına başladığı yer burası. İyi ki bu okulu seçmişiz ilk günden beri ilgi ve alakalarından hiçbir şey eksilmedi. Çocuğum öğretmenlerini okulunu çok seviyor. Branş derslerine çok önem veriyorlar keşke gezileri ve sosyal etkinliklere de daha fazla önem verseler.

 • ÖÇ

  Burası ikinci yuvamız oldu diyebilirim öğretmenleri okul müdürü ve diğer çalışanlar hepsi de güler yüzlü ve yardımcı oluyorlar her konuda. Çocuğumu iyi ki buraya göndermişim dedim hep. Verilen eğitim hizmetinin yanında destek hizmetlerden de bir o kadar memnun kaldık. Güvenlik çok sıkıydı yemekler ve temizlik gayet iyiydi

 • Çocuklarla birlikte yapmış olduğunuz bu güzel etkinliklerden dolayı öğretmenleri ve okul idaresini kutlar çalışmalarınızın devamını dilerim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şeyma Şirin Anaokulu İletişim Bilgileri

Kaynarca Mahallesi Dönemeç Sokak No:2 Pendik/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum