fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şile İncileri Anaokulu

Özel Şile İncileri Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Şile İncileri Anaokulu Hakkında

Özel Şile İncileri Anaokulu, İstanbul'un Şile ilçesinde hizmet veren okul öncesi kurumdur. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 5 yaş arası öğrencilerin bilişsel, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. Her çocuğun, inci gibi çok değerli olduğunu benimseyen bu kurum, öğrencilerini sıcak yuvasında hissettirmektedir. Psikolojik danışmanlarla beraber pedagoji eğitimi almış uzman öğretim kadrosuyla beraber çocukların gelişimi takip edilmekte ve düzenli aralıklarla velilerle toplantılar düzenlenerek bilgilendirmeler yapılmaktadır. Yaz ve kış ayları boyunca tüm sene eğitimini sürdüren Özel Şile İncileri Anaokulu, çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimi kadar fiziksel gelişimini de önemsemektedir. Bu bağlamda okulda yemekhane, spor alanları ve uyku odası bulunmaktadır. Çocukların sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı edinmesini sağlayan bu kurum öğrencilerine organik besinlerden oluşan eğlenceli tabaklar sunmaktadır. Çocukların gelişiminde önemi büyük olan düzenli uyku, her gün dezenfekte edilen uyku odalarında sağlanmaktadır. Özel Şile İncileri Anaokulu, fiziksel imkanları bakımından da çocukların hem eğlenip hem öğrenmesini , çocukların okula isteyerek ve heyecanla gelmesini sağlamaktadır. Bu imkanlar doğrultusunda, akıl ve zeka oyunları, binicilik, ekoloji, ebru, modern dans, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, yabancı dil, dans, origami, jimnastik, tiyatro, el sanatları ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir. Bu okul öncesi kurum yabancı dil eğitimlerine de önem vermektedir. Bu bağlamda okul içerisinde temel İngilizce eğitimleri müzik destekli ve eğitim gereçleriyle beraber zenginleştirilmiş şekilde devam ettirilmektedir.

Yorumlar (1)

  • Veli

    Uzun arayışlarımın sonunda buldum bu okulu ve beni iyi anlamda gerçekten şaşırtmayı başardılar. Bu kadar aktif bir okul beklemiyordum. Çocukların mutlu etmeyi bilen bolca sosyal aktiviteleri varmış :))

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şile İncileri Anaokulu İletişim Bilgileri

Çavuş Mahallesi, Yokuş Sokak, No:8, Şile / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum