fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sima Sevgi Bahçesi Anaokulu

Özel Sima Sevgi Bahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/19:00
Sabahçı: 09:00/12:30
Öğlenci: 12:00/16:00

Özel Sima Sevgi Bahçesi Anaokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar'da bulunan Özel Sima Sevgi Bahçesi Anaokulu ''her çocuk keşfedilmeye hazır bir cevherdir'' sloganı ile hareket etmekte olan ve 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim imkanı sunan bir kurumdur.
Sevgi Bahçesi Anaokulu'nda tam gün eğitim programını seçen çocuklara 08:30-18:00 saatleri arasında eğitim verilirken, yarım gün eğitim programı seçen çocuklara 08:30-12:30 saatleri arasında eğitim verilmektedir.
Çocukların gün içerisinde arkadaşları ile eğlenceli aktiviteler ile keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Özel Sima Sevgi Bahçesi Anaokulu'nda etüt çalışmaları, yüzme, binicilik, sinema, buz pateni, masa tenisi, matematik, İngilizce, fen, robotik kodlama, akıl zeka oyunları, ekoloji, görsel sanat, müzik, mutfak, satranç. ve güzel sanatlar aktiviteleri yapılmaktadır. Sevgi Bahçesi Anaokulu çocukların bu aktivitelerini gerçekleştirebilmeleri için robotik kodlama, sanat, mutfak atölyeleri ve hobi bahçeleri bulunmaktadır. Yaz tatilinde çocukların eğlenceli aktivitelerine devam etmelerini sağlamak amacıyla okulda yaz okulu eğitim programı da uygulanmaktadır. Yaz okulu programı 11 haziran- 2 temmuz ve 6 ağustos ayları şeklinde 3 gruba ayrılmaktadır.
Sevgi Bahçesi Anaokulu'nda çocukların dönem içerisinde yapmış olduğu etkinlikler gibi yaz okulunda da zeka, dikkat ve strateji dersleri de devam etmektedir. Akıl oyunları var olan zihinsel ve bilişsel yeteneklerini geliştirerek çabuk karar verme , sonraki aşamaları düşünme ve öngörme olasılıkları hesaplama, mantığını etkili ve yetkin bir şekilde kullanma gibi yeni yetenekler kazanacaktır.
Özel Sima Sevgi Bahçesi Anaokulu'nda çocuklarda dikkat yoğunlaştırma, araştırıcı ve sorgulayıcı bir yaklaşım, sabırlı olma, matematik becerisi, kritik kararlar alma becerisi, ileri görüşlülük, centilmenlik kazandırmak amacıyla puzzle, tangram, mangala, sudoku ve akıl zeka oyunları oynanmaktadır.
Okulun sunmuş olduğu hizmetler arasında yemek ve güvenlikte bulunmaktadır.Okul tuvalet eğitimi de vermektedir.

Yorumlar (4)

 • EG

  Her konuda farklılıkları zenginlik olarak görerek yaklaşım göstermeleri okulda okuyan çocukların gelecekte ayakları daha çok yere basan çevresini ve dünyayı daha doğru analiz edebilecek yavrucaklar yetişmesinin en büyük nedeni bence. İyi var böyle okullar.

 • TO

  Kendine seçtiği isimle bu kadar uyuşan başka bir kurum görmedim. Sevginin gerçekten her an hissedildiği her konuda süper olan bir anaokulu. Çocuklar ve velileri mutlu etmek için çalışan öğretmenlerime sonsuz teşekkürler.

 • MA

  Bu sene okulunuzdan mezun oluyoruz artık. Bizim eksikliğimizi aratmadan kendi çocukları gibi ilgilenen ve ilkokula kuşkusuz bizden daha iyi hazırlayan hocalarımızla yollarımız iyi ki kesişmiş diyorum dönüp arkama baktığımda.

 • AT

  3 senedir en değerli varlığımız olan kızımıza gözünüz gibi baktıklarından işlerinin hakkını vererek yaptıklarına kefil olabilirim. Adı üstünde gerçekten de sevgi dolu bir bahçe ve özellikle havaların iyi olduğu zamanlar gerçekten iyi değerlendiriyorlar tüm okul olarak açık alanlarını.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sima Sevgi Bahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Bulgurlu Mahallesi, İzettin Bey Caddesi, No:10 Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum