fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sinanoba Rüya Anaokulu

Özel Sinanoba Rüya Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 00:00/13:30
Öğlenci: 11:30/16:30

Özel Sinanoba Rüya Anaokulu Hakkında

Yılları aşan deneyimiyle Özel Sinanoba Rüya Anaokulu İstanbul Büyükçekmece’de hizmet vermeye devam etmektedir. 20 kişilik sınıflara sahip olan anaokulundan 3 ve 6 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim ve öğretim verilmektedir. 3 yaş ve 3-4 yaş oyun grupları, 4-5 ve 5-6 yaş okul öncesi grupları olarak sınıflandırma yapılmaktadır. Okul saatleri 07.00-19.00 arasından olup birçok aile için tercih sebebidir. Çocuklarımız için uygun fiziksel ve sosyal imkanlara sahiptir. Uyku odası, yemekhane, revir, konferans salonu, müzik odası, oyun alanı ve geniş yeşil bir bahçeye sahiptir. Özel Sinanoba Rüya Anaokulu'nun kendi servisi de bulunmaktadır. Kendi servisinin bulunmasının getirdiği ulaşım kolaylığı da bir başka tercih sebeplerindendir. Servislerde çocuklara evlerine kadar eşlik etmesi için bir rehber öğretmen de bulunmaktadır. Sosyal etkinlik olarak bale, dans ve drama dersleri verilmektedir. Tiyatro ve sinema etkinlikleri de barındırmasının yanında çocuklara velilerinde izleyebileceği kendi tiyatro ve sahne oyunlarını sergileme fırsatı verilmektedir. Çocuklarımızı fiziksel olarak geliştirmek adına yüzme, ata binme, paten ve buz pateni gibi etkinlikler düzenlemektedir. Bu beden derslerini ve beden eğitimi derslerini kendi alanında uzman öğretmenler vermektedir. Havuza ve deniz, doğa gezileri, piknikler, müze gezilerinin yanı sıra, doğayı korumak ve bilinçli birey yetiştirmek adına geri dönüşüm hakkında bilgilendirmesiyle çocuğunuzun zamanını dolu dolu değerlendiren bir anaokuludur. Rehberlik konusunda bilinçli ve alanlarında uzman öğretmenlere sahiptir. Okulun kendi psikolojik danışmanı ve rehberlik servisi bulunmaktadır. Veliler içinde aile danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Yemekhanesinde hazırlanan yemekler bu konuda uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır. 3 öğün olarak verilen yemek sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklindedir. Çocukların beslenme programlarına gereken özen gösterilmektedir. Özel Sinanoba Rüya Anaokulu'nun içerisinde revir bulunması da çocuklarımıza düzenli olarak yapılan doktor kontrolünü beraberinde getirmektedir. Yabancı dil olarak anaokulunda İngilizce dersleri verilmektedir. Tiyatro, sinema, müze ve doğa gezileri düzenlenmektedir. Ahlaklı, kendisiyle ve çevresiyle barışık, kariyer ve çözüm odaklı bireyleri sevgi ve saygı çerçevesinde aile ortamı sıcaklığında yetiştirmeyi amaçlamıştır. Çocuklarımıza pozitif ve sevgiyle eğitim ve öğretim vermeyi ilke edinmiştir. İçerisinde okul öncesi eğitim ve çocuk gelişimi mezunu öğretmenlere yer vermektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (7)

 • NY

  Çocuğunuzun emin ellerde olmasını istiyorsanız, kesinlikle bu bölgedeki en iyi okul burası ve başka bir okul aramanıza gerek yok. Akademik eğitimi olsun, yaratıcılıkları olsun, çocuklar için en iyisi neyse onu yapıyorlar. Her şeyi geçtim çocukların hepsi mutlu. Ruhan Hanım bu konuda gerçekten bir numara...

 • Sa

  İki oğlumda Rüya anaokulunda okudu. Gerek eğitim gerek tecrübe herseyi ile çok iyi bi okul kesinlikle tavsiye ediyorum.Ayrica temizlik, hijyen, yemek kalitesi olarak da çok başarılı bi okul.

 • KK

  Verilen hizmetlere göre fiyatları oldukça iyi olan bir okul. Evimize daha yakın başka anaokulları olmasına rağmen çocuğumuzu bu okula gönderiyoruz eğitimi de destek hizmetleri de çok iyi çünkü

 • İC

  Öğretmenleri alnında başarılılar ve işlerini severek yapıyorlar durum böyle olunca da kaliteli bir eğitim hizmeti çıkıyor ortaya. Sadece branş dersleri de değil yabancı dil eğitimi ve sosyal etkinliklerde de iyiler.

 • ŞA

  Okulun fiziksel özellikleri bir anaokulu için gayet yeterli bahçesi vs. Ayrıca temizliğe güvenliğe de önem veriyorlar. Çocuğumu gönül rahatlığıyla gönderiyorum okula

 • HK

  Çocuğumu bu okula gönderdirm şimdi 1. sınıfta ve eski okulunu çok özlese de alışmakta zorluk çekmedi anaokulunda sosyalleşti ve iyi bir hazırlık eğitimi aldı çünkü. Emekleri için ne kadar teşekkür etsek azdır.

 • bu okulun öğrencisiydim. Hiç unutmayacağım anılarım oldu çok teşekkür ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sinanoba Rüya Anaokulu İletişim Bilgileri

Sinanoba Mahallesi, Kuşburnu Sokak, No:4, Büyükçekmece/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum