fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Şirin Koza Anaokulu

Özel Şirin Koza Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Şirin Koza Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye'de bulunan Özel Şirin Koza Anaokulu kaliteli eğitimi, sunmuş olduğu imkanları ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile sorumluluk sahibi, araştıran, sorgulayan, çevresine duyarlı ve çevresiyle iyi ilişkiler kuran bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin bilişsel, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır.
Bu okul öncesi kurum, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman eğitim kadrosu ve çeşitlendirdiği akademik yapısıyla öğrencilerine çok yönlü gelişim sağlar. Okulda her şey çocukların iyi eğitim almaları, kendilerini geliştirmeleri, yeteneklerinin farkına varabilmeleri açısından ayarlanmaktadır. Özel Şirin Koza Anaokulu'nda eğitmenler çocuklarla birlikte jimnastik, atletizm, doğa, fen, seramik, görsel sanatlar, müzik, drama, tiyatro, dans, orff, folklor gibi birçok etkinlik yapmaktadır.
Ayrıca okulda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Yaz okulu programında okula gelen çocuklarla pazartesi yüzme, salı jimnastik, çarşamba yüzme, perşembe binicilik ve cuma günleri piknik etkinlikleri yapılmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede yemekler çocukların yemek alışkanlığı kazanmalarına, dengeli beslenmelerine ve en önemlisi günlük olarak almaları gereken besin değerlerine göre aşçılar tarafından özenle hazırlanmaktadır. Haftalık program şeklinde hazırlanan yemek programları velilerle düzenli olarak paylaşılmaktadır.
Özel Şirin Koza Anaokulu'nda bulunan rehberlik sistemi ile çocukların dönem içerisindeki gelişimleri düzenli olarak takip edilmekte, ortama alışmaya zorlanan çocuklara yardımcı olunmakta ve çocukların aktif, arkadaşlarıyla rahatlıkla oyun oynayabilen bireyler olmaları sağlanmaktadır.
Her çocuğun ilgisine ve öğrenme stiline göre farklılaşan, araştıran, sorgulayan, öğrenmenin keyfine merak ederek ulaşmaya çalışan çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Değişen ve gelişen dünyada birey davranışlarındaki değişiklikleri kalıcı hale getirebilmek, gelişmelere ayak uydurabilen, çağın beklentilerine cevap verebilen, araştıran, sorgulayan ve kendini gerçekleştirmiş, öz güven duygusu gelişmiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu kurum, öğrencilerin okulda müfredat kapsamında ele alınan konuları ne dereceye kadar öğrendikleri değil, gerçek hayatta karşılaşabilecekleri durumlarda sahip oldukları bilgi ve becerileri kullanabilme yeteneği, analiz edebilme, akıl yürütme, okulda öğrenilen fen ve matematik kavramlarını kullanma ve etkin iletişim becerilerini geliştirmeyi hedeflenmektedir.

Özel Şirin Koza Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Hibrit Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Özel Şirin Koza Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Şirin Koza Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  17
 • Özel Şirin Koza Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 19:00 şeklindedir.
 • Özel Şirin Koza Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Şirin Koza Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-5
 • Özel Şirin Koza Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Şirin Koza Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Şirin Koza Anaokulu Yorumları (1)

 • DB

  Kesinlikle bi okulda aradığınız özelliklerin hepsi burda toplanmış harika muhteşem bi okul güvenlik olarak çok tedbir alınmış bahçesi çok güzel çocuğum tertemiz hava eşliğinde büyüyo idarecimizi anlatmaya kelimeler yetmez hakkını ödeyemeyiz çocuğumu servise bindirdikten itibaren çok rahat kafam herşey için çok teşekkür ediyorumEksik hiç bi yanı yok göremiyorum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şirin Koza Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mahallesi, Ağaçaltı Sokak, No:17, Ümraniye/İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum