fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şirin Koza Anaokulu

Özel Şirin Koza Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Şirin Koza Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye 'de bulunan Özel Şirin Koza Anaokulu kaliteli eğitimi, sunmuş olduğu imkanları ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile sorumluluk sahibi, araştıran, sorgulayan, çevresine duyarlı ve çevresiyle iyi ilişkiler kuran bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda herşey çocukların iyi eğitim almaları, kendilerini geliştirmeleri, yeteneklerinin farkına varabilmeleri açısından ayarlanmaktadır. Özel Şirin Koza Anaokulu 'nda eğitmenler çocuklarla birlikte jimnastik, atletizm, doğa, fen, seramik, görsel sanatlar, müzik, drama, tiyatro, dans, orff, folklor gibi birçok etkinlik yapmaktadır. Ayrıca okulda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Yaz okulu programında okula gelen çocuklarla pazartesi yüzme, salı jimnastik, çarşamba yüzme, perşembe binicilik ve cuma günleri piknik etkinlikleri yapılmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede yemekler çocukların yemek alışkanlığı kazanmalarına, dengeli beslenmelerine ve en önemlisi günlük olarak almaları gereken besin değerlerine göre aşçılar tarafından özenle hazırlanmaktadır. Haftalık program şeklinde hazırlanan yemek programları velilerle düzenli olarak paylaşılmaktadır. Özel Şirin Koza Anaokulu 'nda bulunan rehberlik sistemi ile çocukların dönem içerisindeki gelişimleri düzenli olarak takip edilmekte, ortama alışmaya zorlanan çocuklara yardımcı olunmakta ve çocukların aktif, arkadaşlarıyla rahatlıkla oyun oynayabilen bireyler olmaları sağlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Karma Eğitim Sistemi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • DB

    Kesinlikle bi okulda aradığınız özelliklerin hepsi burda toplanmış harika muhteşem bi okul güvenlik olarak çok tedbir alınmış bahçesi çok güzel çocuğum tertemiz hava eşliğinde büyüyo idarecimizi anlatmaya kelimeler yetmez hakkını ödeyemeyiz çocuğumu servise bindirdikten itibaren çok rahat kafam herşey için çok teşekkür ediyorumEksik hiç bi yanı yok göremiyorum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şirin Koza Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mahallesi, Ağaçaltı Sk. No:17, 34760 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum