fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Şirin Yunuslar Anaokulu

Özel Şirin Yunuslar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Şirin Yunuslar Anaokulu Hakkında

Özel Şirin Yunuslar Anaokulu çocukların birey olarak gelişim seviyelerine göre onlara uygun eğitim-öğretim ve gelişim uygulama programlarının uygulandığı bir okuldur. İstanbul Kartal semtinde bulunan okulun çocuklara sunduğu sanat ve spor etkinlikleri, onların beden ve kas gelişiminin desteklenmesinin yanında el becerisi, yaratıcılık, kendini ifade etme gibi elzem özelliklerin de gelişimini sağlamaktadır. Saygı, sorumluluk, dürüstlük gibi toplumsal değerlerin öğretildiği eğitimlerle çocuklar, toplumsal yaşama hazır, bilinçli bireyler olarak yetişmektedirler. Okulda bale, drama, müzik, orff, görsel sanatlar, el sanatları dersleri bulunmaktadır. Okulun atölye sistemi uygulamalarında her etkinliğe özel atölye alanları bulunmaktadır. Bu atölyelerde çocukların bilgileri etkinliklerle, deneylerle, görsel ve işitsel uygulamalarla öğrenmeleri sağlanmaktadır. Gezi etkinlikleri yapılmakta olup bu etkinliklerde çocuklarla ilgilenmek için görevli öğretmenler refakat eder. Okul-aile ilişkisine önem verilmektedir ve rehberlik hizmeti çocukların gelişimini takip ederek ailelere düzenli raporlar vermektedir. Okul hijyen konusunda hassas bir tutum sergilemektedir, yemeklerin sağlıklı ve lezzetli olması önemlidir.Yaz okulu uygulaması ile de hizmet veren okul, yılın 12 ayı açıktır. 2006 yılından bu yana eğitim vermekte olan Özel Şirin Yunuslar Anaokulu çocuklara sunmuş olduğu birçok imkan ile duygusal ve akademik gelişimlerini desteklerken çeşitli branşlarda ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkartmaktadır. Okulda çocukların yaz aylarında da eğlenceli aktivitelerine ve kişisel gelişimlerine devam etmeleri açısından yaz okulu eğitim programı da bulunmaktadır. Yaz okulunda dönem içerisinde yapılan etkinliklere ek okulda tenis, binicilik, akıl oyunları ve doğa yürüyüşleri etkinlikleri yapılmaktadır.

Özel Şirin Yunuslar Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

Özel Şirin Yunuslar Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Şirin Yunuslar Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Şirin Yunuslar Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir.
 • Özel Şirin Yunuslar Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Şirin Yunuslar Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Şirin Yunuslar Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Şirin Yunuslar Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Şirin Yunuslar Anaokulu Yorumları (6)

 • A

  Okul ararken sizinle yollarımızın kesişmesi en büyük şansımız oldu.kizim çok mutlu,iyi ve güvenilir bir yerde olduğunu bildiğimiz için bizde mutluyuz.sizlerle birarada olduğumuz içi çok şanslıyız:))

 • Hk

  Okulumuzdan çok memnunum öğretmenlerimiz okadar sıcak o kadar iyimserlerki bir anne sıcaklığını aratmayacak kadar şevkatli ler eğitim leri bir o kadar çağdaş çocuklarımız hem bilgi yüklü bir birey hemde sevgiye tok yetişiyor çocuğum iki yaşından beridir okulunuz da ve her sabah sanki ilk kez gidiyormuş gibi heyecanlı ve mutlu gidiyor buda güler yüzlü öğretmenlerimiz sayesinde çocuğunu okula göndermek isteyip 'te korkan anne babalara gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim benim için tek okul diyebilirim her şeyin başı sevgi sevgiyle büyüyen çocuklar her zaman daha özgüvenli ve mutlu bir çocuk oluyor çocuğum da herhangi bir yaş geçislerinden dolayı olumsuz bir davranış sergilediginden öğretmenlerimiz le iletişime geçtiğimizde belli bir zaman sonra tüm davranışlar olumlu olduğunu görünce iyiki iyiki varsınız diyorum okul yemeklerimiz bir okadar sağlıklı ellerinden geldikçe bir-çok malzemelerini organik kullanıyorlar siz öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsem azdır

 • MH

  Çok ilgili öğretmenleri var okulun. Çağdaş ve kaliteli bir eğitim anlayışı var. sağlıklı yemekler çıkıyor. Drama, bale , satranç, bale, ritm ve orf etkinlikleri aksatılmadan devam ediyor. İlkokula güzel hazırlıyorlar çocukları. En önemlisi de okulun konumu güvenli bir noktada.

 • mg

  öğretmenlerimizden çok memnunuz , okulda çağdaş ve kaliteli eğitim veriliyor. meb odaklı egitim sistemleri var.yemekleri saglikli özel hazırlanıyor.bunun yanı sıra drama .satranç,bale gibi eğitimleride var. guvenlı bır bölgede içimiz ailecek rahat tavsiye ederim

 • Veli

  Bu güzel anaokulu serüvenini büyük sevgi ve emekle sizlerle beraber tamamladık. Yavrularıma birşeyi tutkuyla yapmayı, sorunlarıyla baş edebilmeyi, her ne olursa olsun kendileri olmayı, kendi ayakları üstünde durabilmeyi ve paylaşmayı öğrettikleri için öğretmenlerime sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

 • Veli

  Eğitim hayatımızda verdiğimiz kararların en doğrusu sizi seçmek oldu. sizin ellerinize emanet ettikten sonra ihtiyacımız olan güveni sağladığınız için sağolun gerçekten.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şirin Yunuslar Anaokulu İletişim Bilgileri

Atalar Mah. Ozan Sok. No:13, Kartal/İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum