fb
Özel Şirinler Anaokulu

Özel Şirinler Anaokulu

0216 706 6934
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:00/18:30
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Şirinler Anaokulu Hakkında

Özel Şirinler Anaokulu İstanbul ili Pendik bölgesinde eğitim ve öğretim vermektedir. 15’şer kişilik sınıf mevcuduna sahiptir. Okulun yemekhanesi, uyku odası, bahçesi, açık ve kapalı oyun alanları bulunmaktadır. Yaş aralığı olarak 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklarımıza yönelik hizmet vermektedir. Sınıf...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • K. A.

  El işi ve mutfak atölyeleri yapılıyor okulda oğlum bu derslerde çok eğleniyor öğrendiklerini evde anlatıyor bize hep. Öğretmenleri çok ilgili çocuklar okulda mutlu ve huzurlu tüm öğretmenlerine ve okul yöneticisine sonsuz teşekkürler.

 • K. A.

  Hem kurumsal hem de aile ortamı olan bunun dengesini kurabilmiş bir okul çocuğum okuldayken iyi bir eğitim alıyor ve kendisini evinde gibi hissedip özgürce ifade edebiliyor.

 • S. Ç.

  Okulun fiziksel imkanları gayet iyi geniş bir bahçesi, geniş ve donanımlı sınıfları var ayrıca okuldaki her alan temiz ve bakımlı. Derslerin nitelikli işlenebilmesi için gereken oyuncak araç ve gereçler var. Çocuğum okulunu çok seviyor onun mutluluğu ve gelişimi de bize iyi ki seçmişiz bu okulu dedirtiyor.

 • G. B.

  Öğretmenleri çok ilgili ve güleryüzlü Branş derslerine olduğu kadar sosyal faaliyetlere de önem veriliyor. Bahçe etkinliklerini özellikle çok seviyor oğlum. çok memnunuz.

"Özel Şirinler Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Şirinler Anaokulu İletişim Bilgileri

Sülüntepe Mah. Safa Cad. No:35 Pendik/istanbul
0216 706 6934
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Şirinler Anaokulu Hakkında

Özel Şirinler Anaokulu İstanbul ili Pendik bölgesinde eğitim ve öğretim vermektedir. 15’şer kişilik sınıf mevcuduna sahiptir. Okulun yemekhanesi, uyku odası, bahçesi, açık ve kapalı oyun alanları bulunmaktadır. Yaş aralığı olarak 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklarımıza yönelik hizmet vermektedir. Sınıflandırmayı çocuklarımızın yaşlarına göre oluşturmaktadır. Anaokulun iç ve dış dizaynı çocukların eğitimine göre tasarlanmıştır. Okulun içinde yerler ahşap parkeyle kaplıdır. Çocuklara uygun materyaller, oyuncaklar ve mobilyalar seçilmiştir. Bahçesinde çocukların enerjilerini atıp oynayabilecekleri oyuncaklar bulunmaktadır. Okulun bahçesi mümkün olduğu kadar yeşillendirilmeye çalışılmıştır. Okulun kendine ait psikolojik danışmanı sayesinde çocukların gelişim ve kazanımları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Velilere de bu kontroller hakkında düzenli olarak bilgi verilmektedir. Veliler için hazırlanan gelişim raporları, velilerin çocuklarını takip etmesini oldukça kolaylaştırmaktadır. Çocukların el becerilerini geliştirmeye yönelik etkinliklere sahiptir. Resim etkinlikleri, el sanatları dersi , görsel sanatlar dersi gibi dersleri bulunmaktadır. Çocuklar için özel gün ve haftalarda uygun etkinlikler hazırlamaktadır. Sulu boya, baskı çalışmaları, el işi çalışmalarına yer vermektedir. Çocukların doğum günlerine özel partiler düzenlenmektedir. Eğlenerek öğrenmeyi desteklemek adına çocuklara aile sıcaklığında, kendilerini güvende hissedecekleri bir ortam hazırlanmıştır. Çocukların bireysel yetenekleri belirlenip o yeteneklerin üzerine yoğunlaşmaları sağlanmaktadır. Eğitim ve öğretim veren öğretmenler alanlarında tecrübeli ve ilgili bölümlerden mezun uzman kadrodan ulaşmaktadır. Çocukların gün içinde uyuyabilmelerini sağlayarak, bedensel gelişimini destekleyecek uyku odaları bulunmaktadır. Genel olarak anaokulu içerisinde dışarısında gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Okulun bir güvenlik sistemi mevcuttur. Okul içerisi ve bahçesi günlük olarak temizlenmekte ve kontrolleri yapılmaktadır. Temizlik, hijyen ve güvenlik konusunda velilerin içleri ferahlatmak adına oldukça hassas davranılmıştır. Çocukların hayal dünyasını destekleyici ve geliştirici etkinliklere de yer vermektedir. Çocukların sosyalleşmesi adına yapılan etkinliklerle özgüven sahibi, sorumluluk almayı bilen, ailesine ve çevresine saygılı, sevgi dolu, hayvanları ve doğayı seven çocuklar yetiştirilmek amaçlanmıştır. Sınıfları oldukça geniş, eğitim ve öğretim için oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Sınıflar ferah ve aydınlıktır. Çocuklara toplu ve bireysel çalışmalar sunulmaktadır. Şirinler Anaokulu çocuklara organik beslenme amaçlı hazırlanan salçalar, reçeller her şey ev yapımıdır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Güzelyalı Mavi Okyanus Anaokulu Özel Okul
Özel Güzelyalı Mavi Okyanus Anaokulu

Okul etkinlikleri içinde mutfak faaliyetleri de var kızım çok seviyor bu etkinlikleri bir çok şey öğreniyor ve eğleniyor...

Özel Hayal Anaokulu ve Kreş Özel Okul
Özel Hayal Anaokulu ve Kreş

Hayal anaokulu sayesinde çocuğumuz için endişelenme ve zorlukların üstünden gelme korkumuzu atlattık. En zor ve ne yapac...

Özel Pendik Kartanesi Anaokulu Özel Okul
Özel Pendik Kartanesi Anaokulu

2 senedir çocuğumu gönderiyorum. Okuldan, öğretmenlerden ve Nuray hanımdan çok memnunum. Her seferinde gönül rahatlığı...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum