fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu

Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 08:00/13:00

Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu Hakkında

Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu 2–6 yaş grubu çocuklara on beşer kişilik sınıflarda okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Sınıf mevcutlarının az olması öğrencilerin ders esnasına daha koordineli olmasında olanak sağlıyor. Okul yönetimi çocukları yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirmiş bulunmaktadır. Bu sayede eğitimi de yaş gruplarına uygun biçimde vermektedir. Okul İstanbul Şişli civarında bulunuyor. Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin var olduğu Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu'nun giriş saatleri sabah yedi otuz olup, çıkış saatleri akşam altı otuzdur. Tam gün eğitim sağlayan okulun küçük yaş grupları için yarım gün seçenekleri de bulunuyor. Okulda çocukların bedensel ihtiyaçlarını karşılamak adına bir uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanı bulunuyor. Okulda güvenlik hizmetleri en üst düzeydedir. Okulun geliş ve gidişleri koordineli bir şekilde sağlamak için bir servis hizmeti bulunuyor. Ayrıca rehberlik ve yaz okulu etkinlikleri de mevcuttur. Okulda sanatsal etkinlik olarak drama dersleri ve yabancı dil olarak İngilizce dersleri tercih edilmiştir. Okulda bir adet satranç ve bir adet gezi kulübü bulunuyor. Okul iki katlı müstakil bir binadan oluşuyor. Okulun bahçesi binanın arka tarafında bulunuyor. Ön tarafı ise yola bakıyor. Okulun bahçesinde ve oyun alanında çocukların oyun ihtiyacını karşılayacak her türlü oyun malzemesi bulunuyor. Okulun sınıfları oldukça ferah ve aydınlık. Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu'nun etkinliklerinde okul öncesi hazırlık, dikkat geliştirme ve değerler eğitimi, Türkçe dil etkinlikleri, konu destekli geziler, bilişsel etkinlikler, mutfak etkinlikleri mevcuttur. Bazı günler etkinliklere velilerin de katılımı sağlanmaktadır. Branş dersleri sınıf öğretmeni ve branş öğretmeni eşliğinde verilmektedir. Branş dersleri İngilizce, Satranç, Mental aritmetik, müzik, folklor, drama, tiyatro, ebru sanatıdır. Okulda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün beslenme sağlanmaktadır. Okulda fen ve doğa etkinliklerine ve bilimsel etkinliklere de yer verilmektedir. Ayrıca yaz okulu etkinlikleri ile çocukların yazın da eğitim alırken tatil yapmasına fırsat veriliyor. Çocuklara yaz okulunda farklı yerlere geziler, piknikler, eğlenceli serbest etkinlikler görsel sanat faaliyetleri, binicilik, eğlenceli matematik ve yüzme gibi aktiviteler sağlanıyor

Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu Yorumları (5)

 • II

  Bünyesindeki tüm çocuklara kendi evlatlarıymış gibi yaklaşan, güven bir anaokulu. Yıllar geçtikçe değerinin daha da iyi anlıyorsunuz gerçekten. Özellikle ilköğretimden önce verilmesi gereken kazanımları çocuklarla gerekirse birebir ilgilenerek veriyorlar.

 • Tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederim öncelikle. Yavrunuzu güvenle emanet edebileceğiniz bir kurum. İlgi ve alaka çocuğumuzun üstünden hiç eksik olmuyor.

 • İlkokula hazırlık konusunda iki sene boyunca çok büyük yardımlarını gördük tülay anaokulunun. Harfleri sayıları kalem tutmayı öğrenmesinin ilkokulda çok büyük faydasını gördük gerçekten

 • Bu özel mesleği hak edilen biçimde yapan iyi kalpli, merhametli, hoşgörülü tüm Tülay Anaokulu çalışanlarına çok teşekkür ediyorum hepsi birbirinden değerli insanlar emeğinize sağlık... Profesyonel eğitmen kadrosu sayesinde oğlum 2 yıldan beri süregelen okul korkusunu çok kısa bir zamanda yenmeyi başardı. Kesinlikle siz diğer velilere tavsiye ediyorum...

 • KS

  Özellikle öğretmenlerimizin emeklerine, sevgi dolu güzelliklerine ne söylesem az kalır. Tam anlamıyla kendilerini vazifelerine adamış vaziyetteler özelikle üst düzey sabırları için ayrıca teşekkür ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şişli Güneş Akademi Anaokulu İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Dereboyu Sokak, No:12 Şişli/İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum