fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şişli Minik Yıldızlar Anaokulu

Özel Şişli Minik Yıldızlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:50/18:30
Sabahçı: 08:30/12:30

Özel Şişli Minik Yıldızlar Anaokulu Hakkında

Şişli’de eğitim hizmeti vermekte olan Özel Minik Yıldızlar Anaokulu, müstakil üç katlı binasında, okul öncesi eğitim kurumu olarak özel dizayn edilerek, düzenlenmiştir. Aydınlık ve güneş gören havadar sınıflar öğrencilerin farklı ilgi alanlarına yönelik materyallerle donatılmıştır. Okulda, 25 metrekare yemek salonu, aydınlık ve güneş alan ferah görünümüyle çocukların keyifle yemek yemeleri için hijyenik şekilde dekore edilmiştir. Kız - Erkek çocuk lavaboları ayrı ayrı düzenlenmiştir. Ayrıca çocuk alt değiştirme donanımları da bulunmaktadır. Yaz – Kış kullanılabilen 100 metrekare ön bahçe özel çimle kaplanmış ve 15 günde bir ilaçlanmaktadır. Oyun parkına haline getirilmiş bahçede çocukların açık hava etkinliklerinde ihtiyaç duyacakları tüm donanımlar mevcuttur. Özel Minik Yıldızlar Anaokulu 'nda doğal çim, botanik bahçe ve kum havuzunun yer aldığı 80 metrekarelik arka bahçede çocuklar hem bitki yetiştirmekte hem de spor yapabilmektedir. Özel Minik Yıldızlar Anaokulu 'nda çocuklarla gün içerisinde müzik, ritim, orff, yoga, İngilizce, satranç, bale, modern dans, sanat, drama ve atletizm aktiviteleri yapılmaktadır. Her iki bahçe de çocukların her türlü gelişimlerini destekleyecek şekilde hazırlanmış, etrafı 4 metre yüksekliğinde güvenlikli tel ile çevrilmiştir. Okul içerisinde bulunan yemekhanede hazırlanan yemeklerin organik olmasına, doğal gıdaların kullanılmasına ve her şeyin mevsimine göre üretilmesine özen gösterilmektedir. Karadeniz’den gelen doğal köy balına ek olarak, reçel ve salça okulda doğal yöntemlerle hazırlanmaktadır. Beslenme uzmanı tarafından mevsimine göre hazırlanan yemek listesindeki yiyecekler, okul mutfağında hijyenik koşullarda özenle pişirilmektedir. Konserve gıdalar kullanılmamaktadır. Meyve suyu olarak da, hazır paketler yerine okulda doğal meyve suyu ve ıhlamur çayı ile doğal limonata yapılmakta ve servis edilmektedir. Her gün mutlaka meyve saatinde mevsimine uygun meyveler yenmektedir. Kahvaltılarda ek öğün olarak ceviz, fındık, kuru üzüm, kayısı ve incir verilmektedir. Beslenmede öğrencilerin sadece doğal gıda almalarının yanı sıra yemek yeme kurallarının eğitimi de verilmektedir. Çocukların küçük yaştan itibaren sofra kurallarına uygun davranmaları , çatal bıçak kullanımını öğrenmeleri okulun hedefleri arasındadır.Yemeğe geçerken mutlaka eller yıkanır ve yemekten sonra da eller yıkanırken diş fırçalama alışkanlığı kazandırılır.

Yorumlar (5)

 • SB

  Okulumuzun cocuklara yaklasimi cok profosyonel.Cok ilgili ve samimiler.Derya hanim ve Hazal ogretmen son derece islerinde iyiler.Bu okula verdigim icin cok mutluyum.Herkese tavsiye ediyorum.Bende cok arastirma yapmistim.Ama soylediklerini yapan yer sayisi cok az.Tesekkurler .Minik Yildizlar.Daha buyuk bahcesi olabilseydi keske..

 • EH

  Okulumuzun drama ve bale derslerinden çok memnunum bu sayade çocuklarımız hem sosyalleşip hem de özgüven sahibi oluyorlar. Okul bahçesindeki oyuncak sayısını az mı acaba diye diğer anaokulların yanından geçerken bakıyorum.

 • EY

  Özellikle bu yıl ki yıl sonu gösterisi muhteşemdi. Öğretmenlerimiz gerçekten her çocukla özel olarak ilgileniyorlar. Özellikle verilen dil eğitiminden çok memnunum bir veli olarak.

 • ET

  Verdiği eğitim kalitesi, eğitmenlerin ilgisi ve ders içerikleri açısından çok verimli ve memnun edici bir okul.Okulla ilgili olumsuz bişey söyleyemem ama sınıflarımızda birer öğretmenimiz daha olsa eğitim açısından daha verimli olabileceğimizi düşünnüyorum.

 • BP

  Yakın arkadaşımın önerisiyle görüşmeye gittim. Okulu, ders programını ve içeriklerini görüp eğitmenlerle tanışınca arkadaşıma hak verdim ve kızımın kaydını yaptırdım, hatta bu yıl diğer çocuğumuda yazdıracağım.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şişli Minik Yıldızlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Kuştepe Mahallesi Biracılar Sok No:17 Şişli-Mecidiyeköy/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum