fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Son Gülüm Anaokulu

Özel Son Gülüm Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 1,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:30/12:30
Öğlenci: 12:30/17:00

Özel Son Gülüm Anaokulu Hakkında

İstanbul Bağcılar'da bulunan Özel Son Gülüm Anaokulu 1-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim hizmeti vermektedir. Okul tam gün ve yarım gün (sabahçı, öğlenci) seçeneklerine sahiptir. Tam gün eğitim 09:00-17:00 saatleri arasında , yarım gün sabahçı 08:30-12:30, yarım gün öğlenci 12:30-17:30 saatleri arasındadır. Çalışan veliler için nöbetçi öğretmenler 07:30-19:00 saatleri arasında okulda bulunmaktadır ve çocuklar bu saatlerde okulda oyunlar oynayarak verimli vakit geçirebilmektedir. Okulun temel hedefi kendine güvenen , sorumluluk sahibi , özgür düşünen ve yaratıcı bir nesil yetiştirmektir. Okul çocuklara doğrudan bir şey öğretmek yerine , oynayarak ve araştırarak öğrenmesini sağlamaya çalışmaktadır bu yüzden okul farklı eğitim sistemlerini ve yaklaşımlarını benimsemiştir. Montessori-Scamper çalışmaları, GEMS sunumları ve High Scope planlama eğitimi bu eğitim sistemlerini destekleyici aktivitelerdir. Bu aktivitelerin temelinde çocuklar bulunmaktadır yani çocukların sorgulaması , çocukların merakı ve ilgi alanları ön planda tutulmaktadır kısaca çocukların ilgi istekleri ön planda bulunmaktadır. Özel Son Gülüm Anaokulu çocukların bilişsel, mental ve fiziksel gelişimine oldukça önem vermektedir bu yüzden okulda farklı alanlarda eğitimler verilmekte ve aktiviteler düzenlenmektedir. Bale , Modern Dans , Jimnastik gibi dersler öncelikli olarak çocukların fiziksel gelişimlerini desteklemektedir sonrasında ise çocukların iç disipline sahip olmasını ve eğlenerek bedensel olarak gelişmesini sağlamaktadır. Okulda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce derslerinde çocukların sayıları, şekilleri, bazı temel kavramları, renkleri öğrenmesi sağlanmaktadır, aynı zamanda bu eğitimler şarkılar, bilmeceler ile desteklenmektedir. Verilen Yaratıcı Drama dersi çocukların yaratıcılıklarını geliştirmeye yardımcı olmakta ve beden dillerini kullanarak kendilerini doğru bir şekilde ifade edebilmesi sağlanmaktadır. Akıl oyunları ile çocukların zihinsel olarak gelişmesi ve sorgulama yetilerinin gelişmesi sağlanmaktadır. Özel Son Gülüm Anaokulu Alan Gezileri düzenlemektedir bu gezi aktiviteleri çocukların merak duygularını desteklemektedir ve gözlem yaparak öğrenmesini sağlamaktadır. Okul çocukların beslenmesine oldukça önem vermektedir bu yüzden organik beslenmeyi benimsemiştir. Okulda 3 öğün yemek hizmeti verilmektedir. Yemekler çocukların yaşlarına göre özenle hazırlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • TD

  Okulun hijyeni temizliği son derece iyi. Çocukların için her hangi bir sağlıksız ortam söz konusu değil. Çocuklara bilimsel ahlaki ve sportif gibi çok yönlü faaliyetlerle katkı sağlıyorlar. Çok güzel bir başlangıç yapıyoruz Songülüm anaokulu ile.

 • CC

  iyi bir idaresi güzel bir ekibe sahip şirin bir okul. burada çok değerli bilgiler öğreniyor çevresine duyarlı saygılı çocuklar yetiştiriyorlar.

 • TY

  Okul beslenmesiyle etkinlikleri ve oyunlarıyla her yönden kızımı katkı sağlayan güvenli bir kurum. Zaten evimiz de yakın. Güvenle teslim ediyorum.

 • KS

  Okuldaki öğretmenlerin çocuğuma ve tüm çocuklara olan sevgisi ve enerjisi onlara da yansıyor. Harika vakit geçiriyorlar. Güvenimiz tam.

 • E

  Güler yüz, çağdaş eğitim, ilginin sürekliliği ve tam bir ekip çalışması. Sonsuz tavsiye ederim...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Son Gülüm Anaokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mah.8.sokak Işik Konaği Apt.no:16/2 Bağcilar/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum