fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Suadiye Anaokulu

Özel Suadiye Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/08:00

Özel Suadiye Anaokulu Hakkında

Özel Suadiye İlk Adım Anaokulu olarak, küçük yaşta kazanılan dil ediniminin kalıcı olduğunun bilinciyle, derslerimizi farkındalık ve kelime dağarcığı geliştirme temelli yaparız. Hedefimiz, müzik, drama, mutfak etkinlikleri, kitap çalışmaları, eğitim videoları, sanat etkinlikleri gibi farklı etkinliklerle, öğrencilerimizin doğal yolla İngilizceyi edinmelerini sağlamaktır.
SPORTİF BECERİ- KOORDİNASYON: Alanında uzman branş öğretmenleri ile, her hafta düzenli olarak vücut koordinasyonu, esneme, kuvvet, çabukluk, odaklanma, büyük kasları etkili olarak kullanabilme temelinde derslerimiz yapılmaktadır.
STEM: Her hafta planlı olarak yaptığımız STEM uygulamalarıyla, öğrencilerimizin Fen, Matematik, Teknoloji ve Mühendislik disiplinleriyle ilgili bilgi ve yatkınlık kazanması, sorunu tespit etme, çözüme yönelik planlama ve uygulama yapma, sonucu test etme gibi becerilerin gelişimi önemsenir. Öğrencilerimizin bilgiyi transfer edebilen, teknoloji okur- yazarı , üç boyutlu düşünme becerileri gelişmiş bireyler olmaları hedeflenir.
MÜZİK: Alanında uzman eğitmenler ile yaptığımız müzik dersleri, ritim ve melodi gelişimi, beden perküsyonu, enstrüman tanıtımları , şarkı öğretimi gibi ana başlıklarla, öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve yatkınlıklarını anlamak temelinde yürütülür.
SANAT ATÖLYESİ: Okulumuzda sanat eğitimi, esnek ve yaratıcı düşünme becerilerinin gelişimi temel alınarak gerçekleştirilir. Üç boyutlu proje çalışmaları, artık materyaller ile çalışmalar, sanat türlerinin, dünyaca kabul görmüş sanatçıların tanınması ve eserlerinin incelenmesi gibi çalışmalarla, öğrencilerimizin entelektüel ve yaratıcı gelişimi desteklenir.
SERAMİK ATÖLYESİ: Seramik, öğrencilerimizin öğrenecekleri yeni bir sanat dalı olmanın ötesinde, hayatlarını zenginleştiren bir deneyimdir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile yaptığımız seramik derslerimizde, çocuklarımızın doğal yaratıcı zekasını temel alır, yaptıkları her eylemin, dış dünyayı etkilediğini anlamalarını hedefleriz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Suadiye Anaokulu İletişim Bilgileri

Suadiye Mah. Öğretmen Hayrullah Sok. No:2 Kadıköy/istanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum