fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Tabiat Anaokulu

Özel Tabiat Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Tabiat Anaokulu Hakkında

Özel Tabiat Anaokulu psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetlerinin bulunduğu ve üç altı yaş grubu çocuklara eğitim veren bir eğitim kurumu olup İstanbul Ümraniye’ de bulunmaktadır.

Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Gideceği okullarda önce sevgi, saygı, güven, şeffaflık temelleri üzerine kurulmalıdır. Önceliğiniz bunlarsa doğru adrestesiniz.
Okulumuz ferah ve geniş sınıflara sahip, bir kapalı oyun parkı, bir oyun parkı, bir ekolojik tarım bahçesi bulunan temizlik sertifikasına sahip bir kurumdur.

Okulumuzda; Eğlenceli bilim, STEM, Kişisel Gelişim, Mental Aritmetik Atölyesi, jimnastik, Drama, Görsel Algı dikkat çalışmaları, İngilizce, Proje Sunum, Lider şahsiyetler, Satranç, Kitchen workshop, English Play time, Robotik kodlama, Psilokog Eşliğinde nefes terapisi, Ekolojik tarım, Sanat, Geri dönüşüm etkinlikleri Akıl oyunları branşları bulunmaktadır. Eğitim sistemi olarak Montessori, waldorf, Reggio Emilia yaklaşımları benimsenerek oyun temelli etkinlikler yapılmaktadır.

Ümraniye Atakent'te bulunan okulumuzda sabah kahvaltısı, Öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Okullarda farklı kültürleri de öğrenmek için etkinlikler yapılıyor olup,sosyal ve duygusal alanda kendilerini geliştirmeleri için çeşitli gezilerde düzenlenmektedir. Çocukların bilişşsel, zihinsel, gelişimi için mental çalışmalar yapılıyor olup, Dil gelişimi seviyelerini en üst düzeyde tutabilmek, söz dağarcığını geliştirebilmek için her gün hikayeler okunuyor olup araştırma çalışmaları yapılmaktadır.
Psiko motor gelişimleri için jimnastik, dans ve beden eğitimi çalışmaları yapılmaktadır. Tempolu yürüyüşlerle sabah gezileri yapılmaktadır. Fen ve doğa etkinlikleri çocukları sorgulamaya, araştırmaya, okumaya merak duygularının gelişmesine çok büyük katkı sağlamaktadır. Okulumuz açık hava oyunlarını önemsemekte bu yüzden kışın dahi bahçeye çıkılmaktadır.
Okulumuz her gün covide karşı dezenfekte edilmekte olup temizliğe önem verilmektedir.
Deneyimli ve donanımlı eğitim kadromuzla Özel Tabiat Anaokulu Ailesine dahil olmak tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

Ünlü bir İsveç Atasözü "Kotu hava yoktur uygun kıyafet vardır " felsefesiyle her türlü hava şartlarında açık havada oyunlarımıza devam ederiz.
Özel Tabiat Anaokulu'nda farklı yerlere eğlenceli ve kültürel geziler de düzenlenmekte olup, okul içinde yapılan faaliyetler ve oyunlar sayesinde çocukların hem psikomotor becerileri, hem de beyinsel gelişimleri desteklenmektedir.
Özel Tabiat Anaokulu'nda bazı günlere özel konsept partiler ve çocuklara özl doğum günü partileri yapılmaktadır. Bu sayede çocukların sosyal gelişimlerine destek olunurken aynı zamanda eğlenmelerine olanak tanınmış olunuyor. Okulumuzun servis hizmetleri mevcuttur.Servis sağladığımız konumlar içerinde ÜMRANİYE;Armağanevler,istiklal mah.,yaman evler,canpark avm,akyaka avm,ümraniye devlet hastanesi,ümraniye evlendirme daire,site mah. ve çakmak mah. konumlaına servisimiz hizmet vermektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Tabiat Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- Waldorf Pedagojisi

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Masal Terapisi Eğitimi

- SCAMPER Tekniği

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Diğer

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

Özel Tabiat Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Tabiat Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Tabiat Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Tabiat Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Tabiat Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2,5-6
 • Özel Tabiat Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Tabiat Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Tabiat Anaokulu Yorumları (28)

 • Sk

  Eğitim anlayışı ve çocuklarımıza kattığınız emekler için çok çok teşekkür ederiz

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Samimi ve içten yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

 • CE

  Benim için en önemli olan şey oğlum içine kapanık konuşmayan ve sürekli ağlayan bir çocuktu. Çocuğumun konuşmasında etkileşim kurmasında mutlu olmasında çok önemli bir yere sahip oldular. Onların sayesinde bu denli hızlı gelişim göstermesi bizi çok mutlu ediyor. Çocuğum okuldan çıkmak istemiyor. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde Merve Hanıma ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederizVelilerle beraber olacak şekilde etkinlikler artırılabilir :)

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Samimi ve içten yorumlarınız için çok teşekkür ederiz :) Her zaman okul aile işbirliği içerisinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz :)

 • Ss

  Merhabalar, Özel Tabiat Anaokulu’na kapıdan girdiğimizde aldığım güzel enerjiyi gezdiğim hiçbir okuldan alamadım ne yazık ki. Okul deyince genelde hep bir resmi hava eser ama tabiat anaokulu aileden biri gibi o kadar sıcak, samimi ve güler yüzlü ki herkes, etkileniyorsunuz. Mavi kızım da ilk defa orada benden ayrı zaman geçirirken kendini mutlu ve güvende hissetti. Benden hiç ayrılmayan kızım görüşme bitene kadar öğretmeniyle vakit geçirdi. Bu benim karar vermem de çok etkili oldu. Mavi’yi güvenerek ve mutlu olduğunu bilerek emanet ettiğim Tabiat Anaokuluna emeklerinden , özveri ve samimiyetlerinden ötürü sonsuz teşekkür ediyorum. Hepiniz iyiki varsınız ve iyiki bir şekilde kesişti yolumuz, çok mutlu ve güven doluyuz sizinle. Sevgiler

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Samimi ve içten yorumunuz için çok çok teşekkür ederim.Güven ve sevgiyi böylesine hissettirebilmek bizler için çok değerli :)

 • EY

  Tabiat Anaokulu'nun değerli idareci ve öğretmenleri, çocuğumun yaşadığı okul travmalarını atlatmasında en büyük pay sizlere ait. Çocuklarla birebir ilgilenmeniz, onlara kendilerini değerli hissettirmeniz, biz velilerle kurmuş olduğunuz diyalog, rehberlik hizmetlerinizle gönüllerimizde asla unutulmayacak izler bıraktınız.

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Samimi ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • BS

  Çocuğumuzu güvenle emin ellere teslim ettiğimiz bir kurum , başarılarının devamını diliyoruz:)Çeşitli yemekleri yeme alışkanlığı Kendini ifade edebilme Yeteneklerini keşfedebilme

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Samimi ve içten yorumunuz için çok tsk ederiz

 • GG

  Böylesi samimi güvenilir bir okulla tanışmış olmak bizim için büyük şans

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar çalışan herkes sevdiği işi yapınca samimiyet güler yüz kaçınılmaz oluyor değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Ab

  İlgi ve alakaları çok iyi . Eğitimleri içinde ayrıca teşekkür ederiz gerçekten çok başarılılar.

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli görüşleriniz için teşkkür ederiz.

 • Ço

  Görüşmeye gittiğimiz anda içimiz ısınmıştı kızım o gün çok sevmişti Merve hanım ve eşi çok sıcakkanlı ve samimi öğretmenler çok ilgili ve iyi samimi aile ortamı olan bir okul kızımı gözüm arkada kalmadan bıraktığım bir okuldu biz kendi özel sebeplerimiz nedeniyle ayrılmak zorunda kaldık fakat birgün geri dönmeyi dört gözle bekliyoruzYok

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Evet belki çok şeffaf,güler yüzlü,dürüst olmak yetiyor .Bu samimiyetimizi sizlere yansıtabildiysek ne mutlu Tabiat ailesine burası çocuğunuzun evi her zaman bekleriz.

 • MD

  Oğlum okulun ilk kurulduğunda oğlum 7inci çocuktu ve okuluna severek gidiyor hafta sonu evde zor tutuyorum o zaman bile okula gitmek için ağlıyorYok

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Ne kadar güzel,öz güvenli çocuk yetiştirmişsiz sizden bağımsız kendi akranları ile olmak istiyor vakit geçirip faliyetler yapmak istiyor.

 • Tesadüf eseri karsilastigimiz tabiat ailesine iyiki denk gelmişiz. Öğretmenlerimiz guleryuzu. Ilgisi. Hersey cok guzel yolunuz hep açık olsun çocuklarin parki olmasi çok güzel qmq 3n güzeli arka bahcede cocuklarin topraklq vakit geçirmeleri. Oglum mutlu ben mutlu

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarla beraber olup güler yüzlü olmamak olmaz.okuluzda bahçesi oldukda geniş kamelyamız vardır oyun parkımız vardır ve arka tarafta bahar aylarında kullamaya başladığımız çocukların toprak ile oynadığı ekolojik tarım bahçemiz vardır içerinde 2 adet tavuk vardır.Oyun parkında yeşillik alanda da 1 adet kağlumbağa mız vardır.

 • Yd

  Oğlum 2yaşındaydı başladıgında ve öğretmenlerimiz ve merve hanım sayesinde hiç sıkıntı yaşamadan okul hayatına adapte olduk. 2. Yılımızda 20 aylık olan küçük oğlum da Tabiat ailesine dahil oldu ve 3. Haftamızda ağlamalarımız bitti ..öğretmenlerimiz ve merve hanıma herşey için çok teşekkür ederim..1yıldır her sorunumuzda ,her çıkmazımızda yanımızda olan psikoloğumuz Hande hanımımda emekleri paha biçilemez tabiki..

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Tabiat ailene yeni katılan çocuklarımız için çocuk gelişimci olan merve hanım ilgileniyor ve kurumumuzda haftanın bir tam günü clinik psikolog mehmet can bey bulunuyor.çocuk larımız adapdasyon sürecinde yardımcı oluyorlar.sonrasında daki gelişimlerini gözlemleyip aile ile iletişimde geçip çocuğumuzun gelişimi hakkında görüşülüyor bez bırakma,uyuma sorunu,yeme alışkanlığı vb.

 • Aa

  15 yıllık eğitim sektörünün içinde bir öğretmen olarak okul seçiminde ekstra titizlik gösterirken bu okulla karşılaştık.görüşmeye gittiğimiz ilk andan itibaren oğlum Merve hanıma ve öğretmenime ısınmıştı bile.sayelerinde çığlıkla ağlayarak gitmek istemiyorumlar duymadan 1 yılı bitirdik bile.bütün bilgiler yemek etkinlik günlük olarak kullandıkları uygula sayesinde de hemen veliye bildiriliyor ki gerçekten büyük bir artı ayrıca hem çok titiz hemde her konuda oldukça yardımcılar.sayelerinde oğlumun güzel bir ailesi daha oldu.

 • Özel Tabiat Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Ne mutlu bize ki miniğimize aile olmuşuz.Burada aslında ailelerin kurumlara karşı bir güven problemi var ve bu konuda gerçekten çok haklılar her veli sorgulamalı yediğini,güvenliğini vede eğitimi tabikide bizler profosyenel olarak kullandığımız apk ile velilerle iletişim halindeyiz kullandıkları program sayesinde ay içinde yemek bülteni eğitim bülteni ve gün içinde çekildikleri resim ve videoları yolluyoruz tabiki buradan bizimle ve psikolog ilede iletişim kurabiliyorsunuz

 • EY

  Şu zamanda iyi okul bulmak çok önemli gerçekten Tabiat okuluyla kızım 2 yaşındayken tanıştık bu sene 2ci yılımız çok memnununuz iyiki tabiat anaokuluyla yollarımız kesişti her sabah arkama bakmadan bırakabiliyorum kurucuları olsun öğretmenleri olsun gerçekten işini bilen samimi insanlar kızımda da bu gelişimi yakından da takip edip görüyorum ne kadar ilerlediğini hiç düşünmeden çocuğunuzu verebilirsiniz inanın tüm samimiyetimle bir tanışın derim.

 • TA

  Merhabalar; Okul kurucusu Merve Hanım ve Hakan Bey e burdan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Her konuda yardımsever, Çocuğumu Çocukları gibi gören iki saygı değer insan, Tecrübeli eğitmenleri ve öğretmenleri ile her konuda sürekli aktif olan bir kuruluş, gözünüz kapalı şekilde çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir yer.. 1 Yıldır Tabiat ailesindeyiz.. Mutluyuz çok ama teşekkür ederiz.

 • UA

  Tabiat ailesine katılmaktan öncelikle çok mutluyuz. Gerek Merve hanım, gerek Havva öğretmenimize emekleri ve kızımıza verdikleri aile sevgisine çok teşekkür ediyoruz. Tabiata katılımımız sonrasında kızımın davranış ve gelişiminde bir çok yol aldık ve bunun devamı da gelmekte .Her şeyden önce sabah bırakırken yüzünde kocaman bir sevinçle koşarak okula girişi çıkarken aynı güleryüzle çıkışı benim için en değerli şey çok . Çok teşekkür ederiz

 • BA

  Çoçuğumuzun mutlu olduğu onunla senin gibi ilgilen güler yüzlü öğretmenler ve çoçuğumu okula birakırken aklim kalmamasi gibi bençe çok önemli bunlar çok başarılı anaokuluHer çoçugun bi yetenegi vardir onları ortaya çıkarmak gibi bizim veliler olarak fark etmediğimiz yanlari olabilir mesela

 • AS

  Oğlum 2. Dönem tabiat anaokuluna başladı, ilk okul deneyimi olmasına rağmen özellikle büşra öğretmenimiz sayesinde kısa zamanda alıştı, öğretmenimize ayrı teşekkür etmek istiyorum. Her gün severek okuluna geliyor bizim için en önemlisi buydu. Okul sahibi Merve hanım her zaman çok ilgili ve çözüm odaklı, ayrıca tüm personele teşekkür ediyorum

 • CG

  O kadar sevgi dolu ve ilgili bir okul ki kızıma ev aile oldular

 • DA

  Okulun eğitim seviyesi öğretmenleri ve hizmeti iyi seviyede. En değerlilerimiz olan çocuklarımızı güvenilir yere bırakmak gerekir. Ve bu zamana kadar sorun yaşamadık yaşayana denk gelmedik. TesekkurlerHerşey mükemmel.

 • OE

  Son zamanlarda adını sürekli duyduğum bir okul. Yeğenimi sadece birkaç saat için oyun grubuna kaydettik fakat öğretmenlerimizin ilgisi ve sevgisi o kadar harika ki hem saatlerimizi hem de günlerimizi uzattık. Öğretmenlerimize gösterdikleri güleryüz için de ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Ök

  Dört yıl Anadolu öğretmen lisesi ve dört yıl eğitim fakültesi okuyup iş hayatında da yıllarımı eğitim sektöründe geçirdim. 1,5 yaşında oğlumu anaokuluna yazdırırken haklı bir tedirginlik ve belki paranoyakliga yakın korkular yaşıyordum. Ama şimdi nasıl seslensem, neler söylesem sizlere olan minnetimi tarif edemezmisim gibi geliyor. Sadece öğretmenimiz değil tüm ekip o kadar başarılısınız ki; bu başarı sadece mesleki olamaz... Yüreğinizi, ruhunuzu, sabrınızı ortaya koyuyorsunuz. İyi ki ama gerçekten iyi ki sizi secmisiz.

 • BK

  Merhabalar, Biraz detaylı bir yorum olabilir ama kedi adıma önyargılı olmamak gerektiğini bir kez daha hatırlatan bir okul deneyimi yaşadık diyebilirim. İlk olarak okulun el değiştirdiğini bilmediğim için daha önce önünden geçip olumsuz düşündüğüm bir okulla karşılaşınca telefon görüşmemize istinaden etik olmayacağı için okul kurucusu Merve Hanım ve Öğretmen Handan Hanım ile görüştüm. İyi ki de görüşmüşüm. Gerçekten ikisi de gerçek bir eğitmen, insani yönleri, ahlaki değerleri ve çocuk eğitimi konusundaki bakış açıları ile o kadar uyumluyduk bir an önyargılı davrandığım için kendime kızdım ama zararın neresinden dönseniz kardır tabi :) Oğlumla kesin ve kararlı bir konuşma yaptıktan sonra okula alışma sürecini Handan Hanım'a bıraktım. Tabi ki onun ağlaması beni üzdü ama sonuçta evlatlarımızın sağlıklı gelişimi için kreş eğitiminin şart olduğuna inandığımdan ve Handan Hanım'ın verdiği güven sayesinde 3 yaşında, daha önce benden hiç ayrı kalmamış (Ben işteyken babaanne/anneanne ilgilendi) oğlum okulu sever duruma geldi. Bu durum tabi ki çok hoşumuza gitti. Handan Öğretmen'in okulda sunduğu imkanlar, etkinlikler ve iletişimindeki naiflik çocukların da güvenli bağlanmasını sağlıyor. Evet belki fiziki şartları daha iyi olan okullar olabilir ve kim çocuğunu daha iyi imkanlara sahip okula göndermek istemez ki?! Bu soruya cevabım: Ben! olacak. İlkokul eğitimine kadar yollarımızın ayrılmayacağı kanaatindeyim. Okulumuzu ve öğretmenlerimizi seviyoruz ve şiddetle tavsiye ediyoruz.

 • Yd

  27 aylik oğlum tam gün eğitim almakta.Okadar memnunuz ki kisa surede bile uyumu,konusmasindaki ilerleme,davranışlarındaki degisiklikler bizi çok mutlu etti.Ogretmenlerimiz,kurucumuz hepsi cok guleryuzlu ve ilgililer.Ama en çok tesekkur handan ogretmenimize❤

 • MO

  Yemekhane ve uyku odası gibi çocukların kullandığı alanların bazılarının ekstra titiz olması gerekiyor ve bu titizlik ile özeni gösteriyorlar. Hijyene verdikleri önemden çok memnunuz

 • AY

  Bir yaz okulunda tanışmıştık ama 2 yıl boyunca devam ettik. Oğlum sşu an çok başarılı bir şekilde okuluna devam ediyor ve bundan bence tartışmasız şekilde duygu demeti anaokulunun payı var

 • MB

  Tecrübeli eğitmenleri ve öğretmenleri ile çocuklarla bolca vakit geçiriyorlar ve onları aktif uygulama ile eğitimin içine çekmeyi amaçlıyorlar. Görerek ve tecrübe ederek öğrenen oğlumuzun neredeyse hiçbir şeyi unutmadığını rahatça görebiliyoruz

 • NU

  Kızım okula alışma ve düzenini oturtma konusunda büyük sıkıntılar yaşadı. Başta yemek ve uyku düzeni konusunda ama öğretmenleri onunla her an ilgilendiler. Bu konuda haklarını ödeyemem. Çocuklarla çok fazla ilgileniyorlar ve onların her sorununa koşturuyorlar

 • Çok bakımlı iç mekanı ve bahçesi ile bir çok yönden çocuklara zaten çok önem verdiklerini kanıtlamaktalar. Bu önem ve dikkat umarız daima sürer ve devam eder.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tabiat Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. Burç Cad. Balikçi Plaza No:8/42 Ümrani̇ye/İstanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum