fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu

Özel Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00

Özel Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu Hakkında

İstanbul Çekmeköy’ de kendisine ait, bahçeli müstakil binası ile çocuklarınızı geleceğe hazırlayan Özel Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu, çocuklara özel tasarlanmış iç ve dış dekorasyonu ile hizmet vermektedir. Önceliği hijyene ve çocukların konforuna veren okulun sınıf mevcudu 17 olarak belirlenmiştir. En çok 17 öğrenci ile sınırlandırılmış olan sınıfların çok kalabalık olmaması sayesinde eğitimciler öğrenciler ile çok daha verimli etkinlikler yapabilmektedir. Okul, 3 ile 6 yaş aralığındaki çocukları kabul etmektedir. Okulun hizmet saatleri sabah 07:00 ile akşam 19:00 saatleri arasındadır. Okulda, alanında uzman, psikolojik danışmanlık hizmeti veren personeli bulunmaktadır. Psikolojik açıdan çocukların gelişimlerini takip eden ve yönlendirmelerde bulunan danışman, düzenli aralıklarla veliler ile bir araya gelerek çocukların durumları hakkında paylaşımlarda da bulunmaktadır. Özel Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu içerisinde bulunan yemekhanede hijyen kurallarının sağlanması için kontroller en üst seviyede tutulmakla birlikte, çocukların dengeli beslenmeleri için uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanmış menüler itina ile çocuklara hazırlanmaktadır. Okul içerisinde çocukların uyku ihtiyaçları için özel uyku odaları da bulunmaktadır. Okulun binası müstakil ve bahçeli bir binadır. Okulun bahçesinde çocuklar için özel olarak tasarlanmış oyun alanı, onların toprakla uğraşıp çiçekler ekebildikleri ekoloji alanı bulunmaktadır. Toprak etkinlikleri sayesinde çocuklar doğayı uygulamalı olarak tanımaktadırlar. Okulun sizlere sunduğu servis hizmetinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Küçük çocukları taşıdığının bilincindeki deneyimli şoförler, bakımlı servisler ve çocuklarla birlikte yol boyunca onlara refakat eden yardımcı öğretmenler ile sorunsuz bir şekilde çocuklarınız servisler ile kapınızdan teslim edilmektedir. Eğitim öğretim dönemi haricinde Özel Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu 'nda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Yaz okulunda çocuklarınız yine eğitim döneminde olduğu gibi belirli müfredat çerçevesinde etkinlikler yapmaktadırlar. Okul içerisinde yer alan ve hijyen koşullarına en yüksek düzeyde önem verilen havuzunda çocuklara yüzme dersleri verilmektedir. Ayrıca, bale, tiyatro ve halk oyunları etkinlikleri ile çocuklar sanatsal faaliyetler ile uğraşabilmektedir. Okulun çocuklara sunduğu müzik ve gezi kulübü etkinlikleri onların eğlenerek yeni şeyler öğrenmelerine imkan tanımaktadır. Okulda yabacı dil olarak İngilizce dersleri bulunmaktadır. Seviyelerine uygun bir şekilde uzmanlar tarafından hazırlanan etkinlikler sayesinde çocuklar, eğlenerek İngilizce öğrenmektedirler.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • KA

  Okuldaki fiziksel imkanlarda çok memnunuz hem geniş bir bina her türlü donanım mevcut. Temizlik konusunda çok hassaslar özellikle çocukların en çok kullandığı yerler ve yemekhanede. Isınma sorunu yok.

 • EK

  Çocuğumuzu gözbebeğimizi bu okula gönderdik. Hiç de pişman olmadık. Okulda pek çok şey öğrendi kızım ayrıca branş derslerinin yanında sosyal etkinlikler sayesinde hem sosyalleşti hem de farkındalığı arttı.

 • Çocuğumuz için en iyisini istedik ve Nasrettin Hocayı seçtik. Son derece başarılı ve güleryüzlü eğitmen kadrosuyla çeşitli branş dersleriyle ve fiziksel koşullarıyla dört dörtlük bir okul.

 • Veli

  Önceki nahoş olan kreş tecrübemizden ötürü, okulunuza yavrumuzu verirken eşim ve ben çok tedirgindik. Günlerce araştırdık ve en sonunda karar verdik. İyi ki de bu okula başlamışız. Şuan oğlumuzdaki olumlu değişim ve gelişimi görmemek mümkün değil, okula başladığında konuşamıyordu. Öğretmenimiz sayesinde, verdiği çok sıkı uğraş sonucunda çok şükür bu sorunumuzu da aştık. Çok mutluyum. Çünkü yemek yemeyi sürekli reddeden, burun kıvıran çocuğum artık düzenli bir şekilde öğünlerini atlamadan tamamlıyor, hemen hemen her konuda beni zorlayan, sözümü dinlemeyen çocuğum beni anlamaya ve dinlemeye başladı ayrıca kendi yaş gurubunun kazanması gereken pek çok davranışı ve bilgiyi edindi. Yaşadığımız bütün bu olumlu değişimde büyük katkısı olan, sınıfındaki her çocukla kendi çocuğuymuş gibi ilgilenen hocalarıma ve Nasrettin Hoca Anaokulu ailesine gönülden teşekkür ederim.

 • Veli

  Kızımın hayata hazırlanmasında emeği geçen personelinden hocalarıma çok teşekkürler. Hayatımızın en önemli noktalarından biri olan anaokulu sürecine sizinle başladığımız için çok mutluyuz. Vermiş olduğunuz sevgi her şey den önemli. Her sabah mutlu ve isteyerek okula gelmesi bizi de mutlu ediyor. Her çocuğa olduğu gibi bizim kızımıza da anne şefkati ile yaklaşılıyor. Tüm güler yüzlü Nasrettin hoca çalışanlarına yürekten teşekkürler. Yavrularımız önce Allah'a sonra da sizlere emanet...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu İletişim Bilgileri

Sultançiftliği Mah. Hürriyet Cad. No:11 Çekmeköy/istanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum