fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tatlı Nar Anaokulu

Özel Tatlı Nar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/19:00
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Tatlı Nar Anaokulu Hakkında

İstanbul, Avrupa yakası, Güngören semtinde 15 yıldan fazla okul öncesi eğitim faaliyetlerini sürdürmekte olan Özel Tatlı Nar Anaokulu her çocuk öğrenir, sadece aynı zamanda veya aynı şekilde değil şiarına inanarak çalışıyor. Yeni sınıflarının yapılandırılmasıyla gelişen okulda bu sınıflar en fazla 22 öğrenciden oluşuyorlar. Okula öğrenci olarak kabul edilen minikler 2,5 ile 6 yaş arasını kapsıyor. Bu yüzden okul aynı zamanda çocuk evi, kreş veya gündüz bakım merkezi olarak da adlandırılmaktadır. Okul 08:00 ile 19:00, 09:00 ile 17:00 ve 13:00 ile 17:00 arasında saatleri ayarlanan üç ayrı programa kayıt kabul etmektedir. Her bölgeye servis vardır. Bütün minikler ve öğrenci velileri ihtiyaç halinde psikolojik danışmanlık hizmeti alabilirler. Okul öncesi eğitimin en karakteristik özelliklerinden biri okulda çocuğun mutlu olmasıdır. Kurum düzenlediği etkinliklerle bunu sürekli gündeminde tutmaktadır. Örneğin sık sık dış geziler düzenlenmektedir. El yazısı çalışmaları, duygu gelişimi dersleri, karakter eğitimi, grup proje çalışmaları, dikkat etkinlikleri (ki bu eğitimi alan çocuk ilerde özellikle başarılı olacaktır), farklı düşünme etkinliği okulun eğitim yöntemi olan Montessori’ye göre yürütülmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı okul öncesi eğitin müfredatına göre yürütülen branş dersleri de satranç, dans ve oyunlar, dil çalışmaları ve İngilizceye başlangıç olarak sürmektedir. Başlangıç matematiği, fen ve doğa çalışmaları, drama faaliyetleri de etkinlikler arasındadır. En çok beklenenin yıl sonu etkinliği olduğu tahmin edilebilir. Sulu boya resim çalışmaları da bu okulda öğrenciler tarafından çok sevilmektedir. Kurum beslenme programında organik olana öncelik vermekte ve sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğle yemeği vermektedir. Yemeğin beraber yenmesi, her çocuğun kendi başına davranmayı öğrenmesi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amacını taşıyan bir ders süreci gibidir ve Montessori yöntemine dayanmaktadır. Kişisel bakımın yaşa uygun olarak yapılması da başka bir sosyal ders sayılmaktadır. Özel Tatlı Nar Anaokulu 'nun mutfağı bütünüyle hijyen denetimi altındadır. Mutfağa alınacak malzemeler daha alışveriş aşamasında dikkatle kontrole başlanır ve katkı maddeli yiyeceklerden uzak durulur. İstanbul’un bilinen ve güvenilen merkezlerinden alışveriş yapılmaktadır. Yemek listeleri de düzenli olarak velilere gönderilmektedir.

Yorumlar

 • Fk

  Çok kaliteli ve güzel bir okul.

 • Ga

  Bir çocuğun yeteneklerine göre yetiştirilmesi çok önemli. Bu hususta aile ile birlikte gittiği okul ona ışık tutması çok büyük avantaj geleceği için. Verdiği emekten ötürü önce öğretmenlerine sonra okul idaresine teşekkür borçluyuz. Teşekkürler Tatlı Nar ailesi

 • zb

  Eşimle birlikte bir eğitim kurumu ile tanıştık.Sonra kızımızıda tanıştırmaya karar verdik.Sonrası ise pişman olmadığımızı teyit ettirecek birçok tecrübe yaşadık.Herşeyde olduğu gibi eğitiminde bir ekip işi olduğunu zaman geçtikçe daha iyi anladık.Tebessümden öte, kapıda karşılayan güleryüzlü çalışma arkadaşları,psikolog eğitmenler,sabırla şevkle ve şefkatle çocuklarımıza yaklaşan göz teması olgusunu bizlere öğreten bu kuruma teşekkürlerimi iletiyorum.

 • kk

  tatlı nardan cok memnunum cok güvenılır cok temiz bir okul egitimleri cok iyi başarılarının devamını dilerim

 • sy

  benimde cocuklarım tatlı nar okulunda cok başarılı cok ilgili ve cocuklara güzel egitimler verıyorlar okulu Psikologların idaresinde olması cocuklar ve veliler icin büyük avantaj.

 • ÇY

  Biricik yavrumu gönül rahatlığıyla emanet edebiliyorum bu okula temizlikte güvenlikte çok hassaslar. Yemeklerin sağlıklı besinlerden olmasına dikkat ediyorlar çocuklarımızın okulda da dengeli beslenmeye devam etmesi güzel.

 • Veli

  ben tatlınar anakolundan cok memnunum benım kızım ilk başlarda cok agladı ama ögretmelerımizin profosyonel danışmanlarımızın sayesinde şimdı kızım cok mutlu gıdıyor her sabah okuluna herkeze tavsıye ederım

 • Veli

  BENİMDE BEBİŞİM SİZİNLE BİRLİKTE:) BÖYLE GÜZEL ÖĞRETMENLERİN ÖNDERLİĞİNDE İLERLEYEN EĞİTİM DÖNEMİ; ÖĞRETİCİ OLDUĞU KADAR, GÜLER YÜZLÜ VE EĞLENCELİDİR...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tatlı Nar Anaokulu İletişim Bilgileri

Güneştepe Mah. Huzur Sokak No:11 D:1-2 Güngören/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum