fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:30/12:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu Hakkında

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu ile öğrencilerin eğitim ve öğretim faaliyetlerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim faaliyetlerinin en önemli öznesi olarak rol alacağı, farklı düşünen, fark edilen, özgüveni ile insiyatif alabilen butik bir okul atmosferi ortaya koyulmaktadır.

Okuldan mezun olan öğrenciler, aldıkları kaliteli eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve gelecekte, kısacası yaşadıkları dünyada lider, parmakla gösterilen milli ve maneviyatı güçlü olacak verimli birey olmaktadırlar.

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu, öğrencilerinden ve velilerinden aldığı güçle hizmet yelpazesini hızla büyütüyor. Eğitim dünyasının içinden aynı zamanda bir anne olan İnci Yıldız, insan gelişimine ve eğitimine, çocuk yetiştirme yöntemlerine, çocuklara adanmış mesleki tecrübesi en güçlü kurum olarak geleceğe yön vermektedir.
Geleneksel okul öncesi eğitim anlayışının dışında, butik, farklı, sıcak okul modeli ortaya koyarak, öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye, yürüdükleri bu güzel yolda rehber olmaya devam ediyor.
Yaratıcı Sanat Eğitimi ile amaç çocukların yaratıcılığını, hayal güçlerini kullanarak kendilerini sanat yoluyla ifade edebilmeleri ve özgün çalışmalar yapmaları için desteklemektir.
Bilişsel anlamda problem çözme, farklı bakış açıları geliştirme, neden sonuç ilişkisi kurma, yönergeleri anlama ve takip etme, sosyo-duygusal anlamda empati işbirliği, paylaşma, grupla birlikte hareket etme vb. becerileri de yaratıcı sanat çalışmaları yoluyla geliştirme imkanı bulurlar.

Okul içerisinde ekolojik bahçe, müzik, drama, sanat ve tiyatro, satranç, akıl oyunları eğitimleri yapılmaktadır. Bu sayede çocukların yeteneklerini keşfetmeleri sağlanır. Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu'nda bulunan psikolojik danışmanların çocukların sosyal-kültürel, zihinsel, dil, psikolojik, öz bakım becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalarda bulunmaktadır.
Çocukların psikolog tabikinde gelişimleri takip edilmekte, özgüvenlerinin gelişmesi amacıyla çalışmalar yapılmakta, zengin materyaller ve oyuncaklarla hayata hazırlanmaktadır.
Okulda ayrıca çoklu zeka programı ve robotik kodlama uygulanmaktadır. Çoklu zeka programı ve robotik kodlama ile çocuklar zayıf ve kuvvetli yönlerini, ilgi alanlarını fark edebilmektedirler.
Çocukların fiziksel ve sosyal gelişimleri için yaş grupları ve yeteneklerine göre tercih edebilecekleri spor alanları bulunmaktadır.

Ayrıca okulda yaz okulu eğitim programı da bulunmaktadır. Yaz okulunda +2 yaş çocuklarla basketbol, yüzme, survivor, bowling, binicilik, ingilizce, müzik, resim, atölye, karaoke, drama ve akıl oyunları etkinlikleri yapılmaktadır.

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Bilgi Verici Danışmanlık

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:30 - 12:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu yaş aralığı nedir?
  0-6
 • Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu Yorumları (26)

 • F

  İyi ki sizlerle tanışmışız. Harika bir eğitim sistemi ve sevgi dolu öğretmenlerimiz var. Çok mutluyuz. ❤Herşey harika.

 • Se

  Okul çok başarılı bir okul, güzel ve çalışanalar öğretmenler anlayışlı

 • Nb

  Merhaba arkadaşlar ben çok okul araştırdım hepsi dini eğitim üzerine olan okullar ama kendilerini sübyan okulları değil de normal kreş gibi tanıtıyorlar lütfen uzak durun 2 3 yaş nasıl eğitim alabilir bu yaş grubunun oyuna eğitime ihtiyacı var inci yıldız anaokulu çok araştırdım aşırı derece de sonunda vermeye karar verdim Allah razı olsun Tuncay beyden çok yardımcı oldu şuan hiçbir sıkıntı yok gözünüz kapalı verin bence ☺️Watsapp grubundan bilgi verilmemesi

 • 3 yil oglum devam etti ve biz tasindigimizdan dolayi ayrilmak zorunda kaldik yildiz hanim tuncay bey kübra öğretmenimiz hepsi cok iyiler suan okul arayisindayim ama bu kalitede malesef bulamiyorum

 • Rc

  İşini sevgiyle titizlikle özenle yapan güzel gönüllü eğitimcilerin okulu. Kızımın 5.yılı okulda, ailemiz gibi oldular.Profesyonel eğitim ve yönetici kadrosuyla iletişime herzaman açık çözüm odaklılar.Yabancı dil, robotik kodlama,sanat branş dersleri, manevi değerler gibi eğitimleriyle kızım hiç sıkılmadan severek gidiyor okuluna.Mükemmel bir okul.

 • SY

  İnci yıldız ailesini tanıdığıma memnunum çocuğumda severek isteyerek gidiyor okulunaOlumsuz bulduğum herhangi bir sorunum yok

 • Np

  3 yıldır bu Okuldayiz gözü kapalı çocuklarınızı getirip emanet edebilirsiniz öğretmenlerin hepsi birbirinden güler yüzlü islerini gerçekten severek yapan bir ekip var mezun oldu kızım ama irtibatı hic kopartmıcaz

 • Na

  kızım mira için çok okul araştırdım ama inci yıldız gerçekten mükemmel bir okul kurucusu öğretmenlere sonsuz tskler

 • Sd

  Temiz hijyenik eğitim kalitesi yüksek öğretmenleri çok donanımlı ve güler yüzlü. Çocuğum öğretmenlerini ve okulunu çok seviyor.

 • Fe

  EYLÜL ben kreşe vermeye korkuyodum heleki istanbul gibi biryerde tv izliyoruz hep çocuklara şiddet uygulanıyor ama emin olun inci yıldıza gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz çocuğunuzu

 • Sy

  Kızım iki yıldır inci yıldız Anaokulu tavukçuyolu şubesine gidiyor Hiç bir zaman şüphem ve pişmanlığım olmamıştır öğrencilerine değer veriyorlar ve çok seviyorlar önemli olan da ilk başta bu zaten önce sevgi vermeleri ki çocuk da öğretmenini ve okulunu sevebilsin

 • PT

  Gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebileceğiniz,eğitimiyle ilgi ve alakasıyla samimiyetiyle kısacası her şeyiyle mükemmel bir okul 2 yıl boyunca bizlere kattıkları herşey için idaresinden öğretmenine yardımcı ablalara binlerce teşekkür ediyorum iyiki varsınız

 • N

  Inci yıldız anaokulları tavukcuuolu şubesi gerçekten sıcacık bir ortam çocuklari çokk seviyorlar ve egitimin hakkini veriyorlar. Çocuklarımı iyiki size gondermisimde sevgiye egitime doymuşlar tesekkurler Zehra hanim tesekkurler inci yıldız öğretmenleri:)

 • Şa

  Bu güzel okula çocuğumu gönderiyorum,eğitimde gerçekten kaliteli bir okul çok memnunuz

 • BA

  Harika bi okul kardeşim okuyor çok memnunuz öneriyorum

 • Mg

  çocuğumu gönderdim eğitimleri ve aktiviteleri çok güzel çok memnunum

 • Dc

  Benim bu okula yeğenim gidiyor ailecek çok memnunuz gerçekten kurumsal ve eğitime önem veren bir okul.

 • l

  okulun oturmuş kadrosu, mükemmel eğitimi ile diğer okullardan açık ara önde

 • SA

  Eğitim anlayışından ve tüm çalışanlarından gayet memnunuz. Öğretmenler ilgili diğer çalışanlar da işlerinde tecrübeliler. Okulda hijyen ve güvenlik konusunda hiç sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. İçimiz rahat bir şekilde çocuğumuzu emanet edebiliyoruz.

 • İm

  Okul bir çocuğun bütün gelişim alanlarını destekleyecek şekilde dizayn edilmiş tek kelimeyle bayıldım, güler yüzün az bulunduğu mekanlardan.

 • GB

  Çoook güzel bir anaokulu☺️ Çocuğumu evindeymiş gibi hissettiren,öğretmenlerinde anne sevgisi bulan güzel bir okul.Oğlum ve ben çok memnun kaldık hiç keşke dedirtmediler.

 • CK

  montessoriyi sadece tabelaya değil tamamen eğitimine koymuş dört dörtlük okul

 • R

  Kızım için kreş ararken Ümraniye'de bir çok kreş/anaokuluyla görüştüm, sonuçta evladınızın tüm gününü hem mutlu hem de güvenli şekilde geçirebileceği bir ortam arıyorsunuz.İnci Yıldız ailesiyle tanıştıktan sonra buna sadece iş olarak bakmadıklarını, her bir çocuğu sevgiyle büyüttüklerini ilgilendiklerini ve bundan da mutluluk duyduklarını gördüm.Mükemmel bir okul teşekkürler İnci Yıldız :)

 • AA

  Çocuğum için yana yana okul arayışındayken karşıma çıktı okul anne olarak bütün tedirginliklerimle başlattım çocuğumu.Siz ne kadar sevgi dolusunuz öyle çocuğumun mutluluğu bir yana benide öyle teselli ettinizki bu işin vicdan ve sevgi ile yapıldığını bir kez daha anladım.Teşekkürler İnci Yıldız ve beni yönlendirdiğiniz için okul.com.tr

 • Harika bir okul ben ve oğlum şahsen beğendik le kalmamakla beraber gittik gezdik gördük tertemiz tam çocuklar için eğerim görebilecekleri kayıtsız şartsız güzel bir okul.Eksik yanları yoktur muhteşem ötesi

 • ıncı yıldız montessori okulları bugune kadar gördüğüm en iyi anaokulu ...tartısmasız yaşayarak görmenizi tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu İletişim Bilgileri

Altınşehir Mah. Doğanevler Cad. Menderes Sokak, No:38 Ümraniye / İstanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum