fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Taylan Anaokulu

Özel Taylan Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:30
Öğlenci: 13:30/18:30

Özel Taylan Anaokulu Hakkında

İstanbul Pendik' te bulunan Özel Taylan Anaokulu güzel bahçesi, donanımlı sınıfları ve alanında tecrübeli uzman kadrosu ile 3-6 yaş aralığında ki çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okulda dürüst, değerlerinin bilincinde, mutlu, sorumluluk sahibi, barışık, çevresine karşı duyarlı, çevreyi koruyan, sıcakkanlı ve çalışmayı seven bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Özel Taylan Anaokulu çocukların sağlıklı beslenmesi için özel bir çaba göstermektedir. Okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı servisi bulunmaktadır. Okul kendi hazırladığı meyve sularını ve çayları kullanmaktadır. İçerdikleri yüksek şeker ve katkı maddeleri nedeniyle hazır meyve sularını kullanılmamakta, bunun yerine okul mutfağında hazırlanan doğal şekerli kompostolar veya yine el yapımı olan ıhlamur-karışık meyve gibi meyve çayları tercih edilmektedir. Hazır gıdalar tercih edilmemektedir. İçerdikleri katkı maddeleri nedeniyle çocuklara patates – mısır cipsi, hazır çorbalar, et suyu/tavuk suyu tabletleri, hazır köfte, patates kroket, ketçap, mayonez gibi hazır ürünleri kullanılmamaktadır. Okulun bahçesinde büyük kaydırak ve tırmanma grubunun olduğu arka park, salıncak grubu ve büyük tahterevallinin olduğu ön park ve oyun evi, küçük kaydırak grubu, küçük tırmanma elemanlarının olduğu arabalı park olmak üzere toplam 3 park grubu bulunmaktadır. Ayrıca gemi şeklinde kum havuzu ve bahçe oyuncakları bulunmaktadır. Bahçede geniş gölgelik alan sağlayan çok büyük çam ağaçları, ıhlamur, elma, armut, kiraz ağaçları ve değişik bitkiler ile dolu, bu sayede ilgi çekici ve güzel olmasının yanı sıra çocukların mevsim değişiklerini farkına varmalarını da sağlıyor. Çocuklar için özel tasarlanmış yüzme havuzunda her detay 2-6 yaş çocukları düşünülerek yapılmıştır. Okulda çocuk merkezli Etkin Öğrenme ve Çoklu Zekâ Modeli esas alınarak 2-6 yaş grubu çocuklarının tüm gelişim alanlarındaki becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Hibrit Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (25)

 • DD

  Gönül rahatlığı ile çocuğunuzu teslim edeceğiniz Pendik merkezde kocaman bahçe içinde güzel bir okul.Tavsiye ederim.

 • KG

  Etkinlikleri çk güzel,güvenlikli ve temiz.Tavsiye ederim.

 • BA

  Muhteşem bir okul,mutlaka ziyaret ederek sizler karar vermelisiniz.Biz yaz okuluna gidiyoruz çok memnunuz.İdarenin ilgisi,sevecen yaklaşımı fiziki şartlar,güvenilirliği harika.Şiddetle tavsiye ederim.

 • ED

  Benim torunum bu okula gidiyor,şuana kadar bir sıkıntı yaşamadık,bundan sonrada yaşamayız inşallah.Öğretmenleri çok iyi,o yaşta çocukların oyuna daha çok ihtiyacı var.Bu konuda ben hep oyun oynamalarını istiyorum ama anne babası ders istiyorlar.Bu konuda anlaşamıyoruz.Onun dışında yazın bahçesi ve havuzu çok güzel.

 • MY

  Bir çok okul dolaştım fakat içime sinen sadece Taylan anaokulu oldu.Fiziki şartları ve eğitimi çok güzel ve sevgili dolu çocuklar yetiştiriyorlar.Ben memnunum ,tavsiye ederim.

 • Ad

  Sevgi dolu çocuklar yetiştiren ,güveni bir okul.Tavsiye ederim.

 • Sk

  Pendik bölgesinin çizgisini bozmadan devam eden amacı çocuk yetiştirmek olan ticarethane olmamayı başaran nadir kurumlardan birisi.Çocuklarınızın keyif alacağı bahçeye ve etkinliklere sahip bir kurum.Pişman olmazsınız...

 • BY

  Eğitim odaklı,başarılı,emniyetli,haftanın beş günü ingilizce eğitim veren çok yönlü bir kurum.Tavsiye ederim.

 • MP

  Bu kadar betonlaşmanın içinde çok nadir raslayabileceğiniz türden fiziki şartları,kocaman bahçe,her çeşit meyve var vede tabi havuz olması daha cazip kılıyor.Çocukların nefes alabileceği bir yer.Ben eğitimciğim ve her sabah önünden geçiyorum,güzel havalarda sürekli cıvıl cıvıl çocukları bahçede oynarken görüyorum.çok keyifli gözüküyorlar.Çocuğum yok ama olsa buraya vermek isterim.

 • JM

  Başarılı mutlu çocuklar yetiştiren ,güvenilir,gülen yüzlü personeli ve bahçesi,havuzuyla fark yaratan bir kurum.Bu tür kurumların çoğalması dileğiyle...

 • AS

  Benim için yaşam alanı çok önemli,bugüne kadar gittiğim ana okulları evden bozma ,tamamen ticari kaynaklı bir algı oluşturdu bende.Ancak Taylan anaokuluna girdiğim andan itibaren güler yüzlü hocalarıyla birlikte hiçbir masraftan kaçınılmamıış ortamını gördüğümde çok mutlu oldum.Bu tür eğitim odaklı kurumların sayısının artması dileğiyle...başarılarınızın devamını dilerim...

 • AM

  Sevgi dolu huzur içinde işini yapan uzman kadrosu ile mükemmel bir okul.Disiplinli,çağdaş ,kaliteli eğitimle ön planda.Tavsiye ederim.

 • my

  Biz bu bölgenin yabancısıyız,ilk taşındığımızda bir çok anaokulu dolaştık hiç biri içimize sinmedi,en son Taylan anaokuluyla tanıştık,kontenjanı dolu idi biraz bekledik ama iyi ki beklemişiz.Eğitimi her şeyden önemlisi güvenilirliği bizim için çok önemli .Herkese tavsiye ederim.Başarılı bir okul.

 • MY

  Biz bu bölgenin yabancısıyız,ilk taşındığımızda bir çok anaokulu dolaştık hiç biri içimize sinmedi,en son Taylan anaokuluyla tanıştık,kontenjanı dolu idi biraz bekledik ama iyi ki beklemişiz.Eğitimi her şeyden önemlisi güvenilirliği bizim için çok önemli .Herkese tavsiye ederim.Başarılı bir okul.

 • DA

  Yüksek duvarlarla çevrili ,dört bir tarafı kameralarla gözetlenen emniyetli,havuzlu kocaman bahçesi var.Eğitim kalitesini Pendik bölgesinde yaşayıp da bilmeyen yoktur.Çok eski bir okul olup ismini yıllarca kalitesi ile ön plana çıkarmıştır.Taylan ana okulunu görmeden başka bir yerle kesinlikle anlaşmanızı tavsiye etmem.Görün konuşun siz karar verin.Başarılarınızın devamını dilerim.

 • OT

  Şüphesiz anaokulu seçerken dikkat edilecek en önemli unsur öğretmen. Bir okulun vizyonunu belirleyen, okulu yukarı taşıyacak ya da aşağılara çekecek olan şey de öğretmenleri. İçten, çocukları ve işini seven, kurumda çalışmaktan mutlu, iletişime açık, kendine ve çalıştığı kuruma saygı duyan tecrübeli bir öğretmen her şeyden önemli ve bunun yanı sıra Okulun sahibi /yöneticisi/müdürü, konusunda eğitimli ve tecrübeli olmalı. Sorumlu kişiyle tanışmak size okulun genel felsefesi konusunda ipucu verebilir. Her seferinizde karşınızda muhatap bulabileceğiniz, iletişime ve işbirliğine açık bir yönetici temsilcisi olmazsa olmazı,Okul, çocukları akademik olarak yükleme amacını gütmeden; onların merakını canlı tutan, kendini keşfetmesine olanak tanıyan, özgür seçimler yapabileceği, öğrenmeyi öğrenme imkanını veren bir eğitim felsefesini benimsemiş olmalı.Biz bu kriterlerle çocuğumuzu Taylan ana okulununa başlattık ve fazlasıyla memnun kaldık.Tavsiye ederim. Teşekkürler Taylan anaokulu..

 • BK

  Eğitim anlamında çok başarılı ve güvenilir bir kurum.Son zamanlarda ana okullarında yaşananlara bakınca özellikle biz çalışan annelerin çocuğumuzu emanet edeceğimiz yerleri birbirimize tavsiye etmemizin önemli olduğunu düşünerek yazıyorum.Çünkü bende daha önce bir çok okul gezdim ne yazık ki bir kötü tecrübemde oldu.Sonrasında Taylan anaokuluna tavsiye üzerine başladım ,iyi kide başlamışım,çok çok memnunum:) güler yüzlü işini bilen personeli,branş dersleri,haftanın beş günü İngilizce ve Almanca eğitimi,drama,kodlama ve yaz döneminde tabi ki havuz bizim en çok sevdiğimiz.İsminin hakkını veren okul...Tebrik ederim...

 • PK

  Pendik bölgesinin maddi ve manevi kalbur üstü dediğimiz kısma hitap eden bir okul.

 • GC

  Yemyeşil kocaman havuzlu bahçesi ile güler yüzlü personeli ilk göze çarpan özelliği.Bunların yanında akademik anlamda çok iyi ve yeniliklere açık bir okul.Benim için çocuğumun mutlu olması paha biçilmez.Tebrik ederim.

 • AD

  Eğitim odaklı,modern çok yönlü eğitim, çeşitli branş dersleri,eğitimdeki kalitesi,temizliği,bahçesi,güler yüzlü personeli..güvenle çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir okul.

 • Fk

  Benim kızım 2016 da hazırlık sınıfından mezun oldu ve okula başladı. Taylan anaokulundan gelen çocuklara başarılarından dolayı okul idaresi özel bir sınıf oluşturdu ve özel etüt programları hazırladılar. Eğitim anlamında ben çok çok memnun kaldım. 2 yıl boyunca gönül rahatlığı ile çocuğumu emanet ettim . Ücret diğer kurumlara göre biraz fazla ama inanın sonuna kadar hak ediyorlar. Verdiğiniz ücretin sonuçlarını okul döneminde görüyorsunuz. Teşekkürler Taylan anaokulu. Bana göre Anadolu yakasının en iyi anaokulu

 • YA

  Pendik bölgesinin en eski ve köklü okulu.Eğitim odaklı,havuzlu büyük bahçe içerisinde çocuklarımızın güvenliği için her şey düşünülmüş.Güleryüzlü ve işini iyi bilen eğitimciler.

 • ÖÇ

  Ben yavrumu anaokulunda daha çok sağlıklı beslensin ve rahat edebilmesini isteyerek bir araştırma yapmıştım. Bu araştırmalarımızın sonucunda tercih ettiğimiz taylan anaokulu beklentilerimizi karşıladı. Tüm ekibe teşekkür ederim.

 • ET

  Çocukların çocukluklarını yaşamalarına fırsat verebilen kurumlar gittikçe azalırken böyle anaokulları bulunmaz kıymet gerçekten.

 • AB

  yemyeşil bir bahçe ve çocuklar için özel tasarlanmış havuza sahip,güler yüzlü ve işinde uzman çalışanlarıyla kaliteli eğitimin Pendik merkezdeki temsilcisi.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Taylan Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Mahalle Süreyyapaşa Cad. No: 10 Pendik / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum