fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu

Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 12:30/18:00

Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu Hakkında

Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere verdiği kaliteli eğitim ile dikkat çekmektedir. Kurum küçük yaştaki öğrencilerine birebir ve özelleştirilmiş eğitim vermektedir. Öğrencilerin yeteneklerinin ve potansiyellerinin kabalık sınıflarda kaybolmaması için de sınıf mevcutlarını sınırlı sayıda tutmaktadır. Böylece öğretmen başına düşen öğrenci sayısı az olmakta ve birebir eğitim şansı artmaktadır. Kurumda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu amaca uygun hizmet vermektedir. Öğrencilerle ve ebeveynlerle sağlıklı iletişim kurarak bu süreçte alınan faydayı maksimuma çıkarmaktadır.
Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu gerçekleştirdiği aktivitelerle de ön plana çıkmaktadır. Kurumda küçük yaştaki öğrencilere yönelik geniş yelpazede aktiviteler düzenlenmektedir. Akıl ve zeka oyunları, satranç, robotik ve kodlama ve proje kulübü faaliyetleri bu aktiviteler arasında dikkat çekenlerden olmaktadır. Bu faaliyetler sırasında öğrenciler problem çözme ve farklı düşünme yetileri kazanmaktadır. Öğrenciler bu yetileri kazanmanın yanı sıra teknolojik gelişmelere de hakim bireyler haline gelmektedir. Bu aktivitelerin yanı sıra beden eğitimi, jimnastik ve yüzme gibi aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Sportif faaliyetlere ek olarak gezi, dans, orff, modern dans, tiyatro ve görsel sanatlar aktiviteleri bulunmaktadır. Bu aktiviteler öğrencilere kendilerini ifade etmenin yollarını öğretirken aynı zamanda entelektüel birikim sahibi olma şansı vermektedir.
Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu'nun programında yabancı dil eğitimi oldukça önem taşımaktadır. Okulun branşında uzman eğitimcileri öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Bu eğitimi çeşitlendirmek adına da birçok çalışma yürütülmektedir. Kurumda yapılan yaratıcı İngilizce drama aktiviteleri yabancı dil eğitimini uygulamalı hale getirmektedir. Bu aktivite sırasında kendilerini farklı rollerde tanımlayan öğrenciler öğrendikleri dili aktif kullanmaktadır. Bu sayede küçük yaştaki öğrenciler İngilizceyi ezbere dayalı değil, yaparak ve yaşayarak öğrenmektedir.

Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:30 - 18:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu Yorumları (1)

 • VF

  3 yasinda ki kizim bu okula gidiyor. Ticari olarak değil, gerçekten çocuklarimiza değer veren bir okul. Merve hanima, Yesim hanima ilgilerinden dolayi çok teşekkür ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tuzla Mavi Boncuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Postane Mahallesi, Tayyibe Sokak, No:8, Tuzla / İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum