fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Üsküdar Üçpınar Anaokulu

Özel Üsküdar Üçpınar Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Üsküdar Üçpınar Anaokulu Hakkında

Özel Üsküdar Üç pınarlar Anaokulu Okulumuza kayıt yaptıran çocuklarımızı yeni bir hayat ile tanıştırıyoruz. Sevgi, hoşgörü, anlayış pınarlarından ruhlarını destekleyerek eğitim-öğretimin incelikleri ile buluşturuyoruz. Çocuklarımızın sosyal, fiziksel ve manevi kimliklerini destekleyecek: zeka ve ahlaki değerlerini el göz koordinasyonunu beden kaslarını dil ve ruh gelişimini sosyalleşme ve güven duygusu gibi algılarını tamamlayacak ideal ortamlar sunuyoruz. Bu ortamda geniş eğitim ve öğretim imkanları sağlıyoruz. Özel Üç pınarlar Anaokulu deneyimli kadrosu ve gelişmiş imkanları ile yıl boyunca çocuklarımızı hayata ve ilkokula hazırlıyor. Okulumuzdan mezun olunduğunda sevgi ve kişisel değer yönünden beslenmiş, öz güveni yüksel sosyal yanı kuvvetli, sağlam karakterli; 0-6 yaşın gerektirdiği erdem ve kişiliğin oluşturulmuş olduğu sağlam basacak alt yapıya sahip bireyler olarak mezun olurlar. Şiarımız; Çağdaş bir eğitim ile manevi yönü gelişmiş dünya çocukları yetiştirmektir. Tüm bu söylediğimiz vaatleri yerine getirebilmek için sınıflarımızda aldıkları akademik ve manevi eğitim ve öğretim ile kendilerini geliştiriyorlar. Aile ve okul birlikte eğitimi yürütüyoruz. Bu nedenle psikologumuz çocuklarımızı gözlemleyip öğretmenleri ile birlikte aileler ile iletişime geçiyor. Aynı zamanda aile ve çocuk gelişimi adı altında seminerlerimiz de velilerimizin katılımları ile yeni ufuklar oluşturuyoruz . Geleneksel sanatlar, müzik, ritm (orf), Jimnastik, zumba, zeka oyunları, satranç, resim, değerler eğitimi gibi etkinliklerimiz ile çocuklarımızın ruh ve beden eğitimine öncülük ediyoruz. Fen-Doğa etkinlikleri geziler bilim ve sanat atölyeleri, drama gibi etkinlikler ile sosyal gelişimlerini sağlıyoruz. Sınıf içi ince ve kaba motor çalışmaları, serbest oyunlar, hikaye saatleri, tiyatro etkinlikleri ile güven duygusu ve kas gelişimini sağlıyoruz. Türkçe dil etkinliği, yabancı dil, mental aritmetik ve tüm kavramlar ile akademik gelişimini sağlıyoruz . Özellikle okulumuzun bahçesinde yaza ve kışa özgü etkinlikler yapıyoruz. Çocuklarımız kendi dalından kopardıkları meyveleri ve diktikleri sebzeleri yiyerek farkın dalık bilincini yaşıyorlar. Temiz bir okul ve Hijyenik bir ortam da doğal beslenme ile harika mutfağımızla bu eğitimi süslüyoruz. Sizleri İstanbul da nadir bulunacak harika doğada ağırlamak ve çocuğunuzla tanışmaktan onur duyarız.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Çoklu Zeka Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Metal

- Keçe

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

Yorumlar (19)

 • SA

  Ev sıcaklığında, çocuğunuzu güvenle emanet edebileceğiniz bir okul.Herkese tavsiye ederim...

 • BH

  Gönül rahatlığıyla, gözümüz arkada kalmadan evlatlarımızı emanet ettiğimiz, çocuklarımın çok severek gittiği bir okuldur.

 • ye

  sıcak samimi bir ortam ,işini aşkla yapan öğretmenler,idareciler.güvenle çocuğunuzu verebilirsiniz

 • ae

  okulumuzun gerek ogretmenleri olsun gerek fiziki sartlari olsn herseyi gayet iyi cok memnunuz

 • FB

  Harika bir okul öğrenmeyi sevdiren samimi bir ortamı var ben daha önce bir çocuğumu daha buraya vermiştim o zaman da çok memnun kalmıştım.her okul aşağı yukarı aynı eğitimi verir ama Üçpınar eğitimi icsellestirerek çocuklara verir

 • Dk

  Kesinlikle gözünüzün arkada kalmayacağı bir yer fiziki anlamda da çok güzel memnun kalcaksiniz

 • AO

  Kızımı 18.aylık Ken okula göndermek zorunda kaldım okul kızıma ve bizlere çok şey kattı kızım sabah uyanınca bugün okula gidecekdiye diye çok mutlu hafta sonları okula gitmek istiyor bu mululuğu bize yaşatan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim

 • TK

  Oğlumun severek gidip geldiği,ögretmenlerin güler yüzlü ve donanımlı olması,okulun fiziki şartları her açıdan olumlu güven sağlayan bir kurum olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

 • As

  Yeni başladık biz. Çocuğum okulda olmaktan mutlu, okula severek gidiyor.Şimdilik olumsuz bir yönünü görmedim

 • Çocukların her gün neşeyle okula gitmek istemesi, öğretmenlerin ilgisi ,fiziksel imkanları ve eğitim kalitesi nedeniyle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • BK

  Pandemiden önce başlamıştık. Şu an devam ediyoruz. Gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz bence . 2.5 yaşında işe başladığım için kreş mi bakıcı mı çok kararsız kalmıştım, fakat temizlik, sosyal aktivite, öz bakım gerçekten bir annenin istediği tüm özellikleri bir arada tutabilen nadir okullardan diyebilirim.

 • Merhabalar Bizde geçen seneden beri kurumla birlikteyiz oğlum 5-6 yaş sınıfların da eğitim gördü ve görüyor.Oğlum çok mutlu okulundan öğretmenini çok seviyor.sınıf öğretmenimiz çok ilgili ,alakalı ,özverili ,çocuğun fikirlerine saygılı ayakları yere basan onları bir birey olarak gören onlara değer veren bir öğrermenimiz var.Yardımcı öğretmenimizden de çok memnunuz. Ayrıca ingilizce öğretmeni ve davranış öğretmenlerimizden de çok memnunuz.kurumda bulunan bütün öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.oğlumu her bıraktığım da güler yüzle karşılıyorlar.Oğlumu bırakırken önce ALLAH a emanet ediyorum sonra kurumdakilere gözüm kapalı bırakıyorum yavrumu hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum

 • PY

  Bu kreşe başlayalı yaklaşık 1 yıl oldu.Bu süreç içerisinde ben ve eşim çok mutluyuz.Güçlü bir takımın oyuncuları gibiler.Birbirleriyle çok koordineli ve uyumlu çalışıyorlar.Bizim kızımız küçükler sınıfında.öğretmenimiz muhteşem bir öğretmen.Öncelikle çok iyi bir dinleyici ve empatik bir kişiliği var.Aynı zamanda çok çözüm odaklı.Olayları karşılama tavrı ve tarzıda çok iyi.Bizim büyük oğlumuz Özel bir okulda okuyır.Kardeş indirimi ile bir yıllık indirim oranımızda iki çocuk için çok iyi bir orandı.Fakat biz bu okulda çok mutlu olduğumuz için önümüzdeki yılda bu okulu tercih ettik.HEr nekadar bu ücret benim için önemli olsada biz burada çocuğumuzun mutlu olmasını ve emin ellerde olmasını tercih ettik.İyi ki tanımışım bu okulu ve bu okulu okul yapan kurucusundan öğretmenine tüm çalışanları

 • Okul kurucusundan müdürlerine öğretmenlerine yardımcı öğretmenleri ve yemeklerine doyum olmayan aşçısına kadar sevgi dolu, özverili gözümüz arkada kalmadan 2 evladımıda teslim ettiğimiz ahlaki değerleri çocuklarımıza öğreten kıymetli insanlar iyiki varsınız. Sizlere sonsuz teşekkürler.

 • B

  Gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir kurum. İlk çocuğumu, yaşı çok küçük olduğu için okula verdiğimde içimde bir tedirginlik vardı ancak bir ev sıcaklığında ve anne şefkatiyle yetiştirilen çocuğumu görünce ikinci çocuğumu hiç tereddüt etmeden aynı yere gönderdim.

 • D

  Okulumuza 3 yildir devam ediyoruz.Güven ve huzuru bir arada bulacaginiz ana kucagi diye tanimalayabiliriz.Eğitim ve maneviyata önem verilen bir ortamda evlatlarimiz yetistiriliyor.Gün icinde acabalarimiz hic olmuyor.Güleryüzlü kadrosuyla aileden birileriymis gibi hayatimizda hep olucaklar diye düsünüyorum,çunku bu yil son senemiz .... .

 • Ös

  Okulumuz camiası ile tanışmamız neredeyse 3 seneyi bulacak.bu süre zarfında başta kurucumuz,ogretmenlerimiz ve emeği geçen tüm personelin gerçekten işlerinin hakkını verdiklerini,sevgiyle görevlerini yerine getirdiklerini rahatlıkla söyleyebilirim.cocugumu okula gözüm arkada kalmadan,emin ellerde olduğu bilerek gönül rahatlığıyla gonderiyorum.biliyirumki kendisi için en uygun yerde,biliyorum ki ana ilkeleri "çocuk" olan ikinci evinde, biliyorum ki olumsuz bir şey olsa onun için en doğru seçimi yapabilecek ikinci annelerinin ellerinde.oglum ve ben sizleri çok seviyoruz.iyiki varsınız.

 • AB

  Profesyonel, güvenilir, ilgili, nazik ve saygılı, insani değerleriyle örnek eğitimcilere hergün gözümüz arkada kalmadan teslim ediyoruz en değerli varlıklarımızı. Muhteşem bir panorama eşliğinde yemyeşil bir bahçede güzel dostluklar biriktirdik. Katkılarınız unutulmayacak. İyi ki varsınız. Sonsuz teşekkürler.

 • Bg

  Krese basladigimizdan bu yana cocuğumun kisisel beceri gelisimini ve manevi gelisimini çok net gorebiliyorum .Ogretmenlerimiz cok ilgili ve bireysel olarak ilgilenebiliyorlar cocuklarimizla.hergun kosarak krese geliyoruz ve bu beni de çok mutlu ediyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Üsküdar Üçpınar Anaokulu İletişim Bilgileri

Küçük Çamlıca Mahallesi, Üçpınarlar Caddesi, Üçer Sokak, No:4, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum