fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Yasemen Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00
Sabahçı: 10:30/16:00

Özel Yasemen Anaokulu Hakkında

Özel Yasemen Anaokulu İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Küçük yaştaki öğrencileri donanımlı bireyler haline getirmeyi amaçlayan kurum 08.30 ile 18.00 arasında eğitim vermektedir. Okuldaki psikolojik danışman öğrencilerin hayatındaki bu önemli dönemde aile ve öğretmenlere destek vermektedir. Öğrencilerin erken dönem gelişim aşamalarını takip etmekte ve düzenli görüşmeler yapmaktadır.
Okul, öğrencilerini branşında uzman öğretmenler tarafından verilen dil eğitimleri ile karşılamaktadır. Öğrencilerinin birden fazla dili aktif kullanabilmesini amaçlayan kurumda İngilizce ve Arapça dil eğitimi verilmektedir. Özel Yasemen Anaokulu'nda dil eğitimi etkinliklerle desteklendiğinden öğrenciler uygulamalı öğrenme süreci geçirmektedir.
Kurumda dil eğitiminin yanı sıra gelişimlerini destekleyen aktiviteler de yürütülmektedir. Küçük yaştaki öğrencilere yönelik yapılan akıl ve zeka oyunları zihinsel aktiviteleri artırmaktadır. Bu aktiviteyle öğrencilerin erken gelişim dönemlerini aktif bir zihinle geçirmeleri ve daha hızlı öğrenebilmeleri amaçlanmaktadır. Kurumda yapılan robotik ve kodlama aktiviteleriyle de öğrencilerin erken yaşta kodlamayla ve çağın teknolojileriyle iç içe olmaları amaçlanmaktadır. Bunların yanı sıra öğrencilere drama aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteyle öğrencilerin kendine güvenlerini ve kendilerini ifade etme yeteneklerini geliştirilmektedir. Özel Yasemen Anaokulu öğrencilerini çok yönlü bireyler haline getirirken onlara evrensel değerleri özümsetmeyi de amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda okulda değerler eğitimi verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yasemen Anaokulu İletişim Bilgileri

Karadeniz Mah. 1175. Sk. Kaya Apt Blok No: 15, Gaziosmanpaşa / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum