fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yavuz Sultan Selim Anaokulu

Özel Yavuz Sultan Selim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:30

Yorumlar

 • mb

  biz de tavsiye üzerine kayıt yaptırmıştık,oldukça ilgililer...maliyet / fayda açısından bakarsak ücretine göre verdiği hizmet başarılı... velilerle daha sık toplantı yapılabilir,gerçi bu katılıma bağlı...

 • HG

  Merhaba umarım okul yetkilileri okur . Bağcılar'da oturuyorum ,3 yaşına giren çocuğum için anaokulu bakıyordum abartısız 15 okula girip çıkmısligim onlarca müdür öğretmenle görüşmüslugum var sonra Yavuz Sultan Selim Anaokuluna akrabam sayesinde gittim görüşmeler oldu Güleryüz geniş sınıflik temiz görünce beğendim ama bitmedi benim için önemli olan M.e.b bağlı olması güvenlik tedbirlerinin kontrolu ve sağlık Bakanlığı'nın kontroluydu hepsi tamdı bende kayıt yaptırdım 2 seneye yakın çocuğum önce Allah'a sonra okula emanet artıları çokVeli girişi kalabalık oluyor dışarıya oturma için yer yapılabilir.

 • F

  -Çocuğum yemeklerinden memnun evde yemeğimi yemiyorum okulda ki Sahure hanımın yemeklerıne bayılıyor arada sırada mutfaga gidip Sahure hanımı rahatsız edip yemek tarifi alıyorum ,kendisine buradan teşşekkür ederim. -Eğitim konusunda dedikleri vaadleri yapıyorlar -Merkezi konumda olması tramvayanın yanında bulunması çok yararlı -İdari birimde çalışan Sultan hoca ve Selim bey den memnunum-okulun karsısında ortaokul var çıkışına denk gelırseniz biraz kalabalık olabiliyor pek olumsuzluk sayılmaz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yavuz Sultan Selim Anaokulu İletişim Bilgileri

Güneştepe Mah. Yavuz Selim Cad. No: 45A Güngören / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum