fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yeni Aydos Anaokulu

Özel Yeni Aydos Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Yeni Aydos Anaokulu Hakkında

İstanbul Kartal semtinde kaliteli ve modern eğitim sistemi ile çocukların eğitim-öğretim ve gelişimlerini üstlenen Özel Yeni Aydos Anaokulu, bahçeli müstakil binasında hizmet vermektedir. Okul dört katlı olup deprem yönetmeliğine göre gerekli önlemler alınarak yapılmıştır. Okul ‘’Hayat Boyu Öğrenme’’ ilkesini benimsemiş ve bunu yaparken öğrencilere eğlenerek, oyunlarla öğretme, anlama ve kavrama yeteneğini geliştirme, yaratıcılığını arttırma, yeteneklerini keşfettirme gibi etkenleri göz önünde bulunduran bir eğitim anlayışını benimsemiştir. Türk dili etkinlikleri, okulda en çok önem verilen eğitim etkinliklerindendir bunun sebebi okul başarısıyla dil becerisi arasında doğrusal bir ilişki olmasıdır. Yabancı dil olarak İngilizce derslerinin bulunduğu okuldaki İngilizce dersleri de diğer branş derslerinde olduğu gibi etkinlikler ve oyunlar eşliğinde işlenmektedir. Her çocuğun kendine has eğitim programına tabi tutulmasının en doğru eğitim modeli olduğunun bilincindeki okulda, gurup olarak yapılan etkinliklerin yanında çocukların bireysel olarak da gelişimleri için Çoklu zeka uygulamaları, özel eğitim programları uygulanmaktadır. Sınıflarda bulunan büyük ekran bilgisayar donanımları sayesinde çocuklar şekilleri, renkleri, sayıları, harfleri artık müzikle, eğlenceyle daha kolay ve eğlenerek öğrenirler. Özel Yeni Aydos Anaokulu 'nda sanat ve spor etkinlikleri ile hem çocukların eğitimine destek olunmakta hem de yaratıcı düşünce, kendini ifade etme, sorumluluk alma gibi yetkinliklerin gelişimi sağlanmaktadır. Ayrıca bu dersler okulda bulunan 80 M2 kapalı oyun salonu ve önünde 300 M2 açık oyun bahçesinde yapılmaktadır. Standart derslere ek olarak ahşap boyama, seramik, ahşap oymacılığı, yemek pişirme, beden eğitimi ve spor dersleri gibi aktiviteler velilerin isteğine göre dönemsel olarak gerçekleştirilir. Velilerin talebi halinde öğrenciler okuldaki LEGO atölyesi, Bale atölyesi ve Resim atölyesine katılabilirler. Okulun danışma kurulu her eğitim ve öğretim yılı başında toplanarak donanımı, eğitim materyalleri ve eğitim programı, çocuk sağlığı ve eğitimi programı ile ilgili farklı meslek dallarında uzman görüşleri alınarak belirlenir.Servis hizmeti bulunmakta olup okuldan bağımsız bir firma tarafından sağlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

Yorumlar (5)

 • EA

  Çevreye duyarlı, doğa dostu bireyler yetiştiriyorlar. Bu da bizim için branş derslerinden daha değerli bizim için. bu davranışlarını takdir ediyorum. Öğretmenler ve okul müdürü en önemlisi de rehberlik servisi her sorunumuzda yardımcı oldular. Hijyen konusunda biraz daha dikkatli olsalar daha iyi olur. Onun haricinde gayet memnunuz.

 • SA

  Oğlumuzu bu okula gönderiyoruz öğretmenlerinin de büyük katkısıyla pek çok şey öğrendi ve sosyalleşti. Okuldaki arkadaşlarını okulda yaptıklarını anlata anlata bitiremiyor. Bazı sosyal etkinliklere veliler de katılabiliyor. Çok memnunuz.

 • RA

  Müstakil geniş bir binaya sahip olması bizim için çok büyük artı çocuklar bahçede oynayıp eğlenebiliyor. Güvenlik ve temizlik konusunda hassas olmaları da bizi etkileyen yanlarından oldu. Eğitim anlayışına gelirsek çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve zeka gelişimlerini arttırmayı hedefleyen bir yöntem belirlemişler. Gayet memnunuz.

 • PY

  Kızımı bu okula gönderiyoruz. İlk günden beri öğretmenleri başta olmak üzere tüm çalışanları ilgili ve güleryüzlü davrandılar ve her sorunumuzda yardımcı oldular. Verilen eğitimden gayet memnunuz ve kızımızdaki gelişimi gördükçe mutlu oluyoruz.

 • Veli

  2. senemiz ve net bir şekilde söyleyebilirim ki gözünüz arkada kalmadan yavrularınızı emanet edebilirsiniz. tek kelimeyle her yönden mükemmel anaokulu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeni Aydos Anaokulu İletişim Bilgileri

Hürriyet Mahallesi, Vatansever Cd. No:54 Ve 56, 34876 Kartal/istanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum